برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفر های ویژه)

مشاهده

بهترین رنگ پارکت برای فضای پذیرایی چیست ؟ و کدام برند برای انتخاب مناسب تر می باشد

۱۶ / اردیبهشت / ۱۳۹۷

بهترین رنگ پارکت

بهترین رنگ پارکت برای فضای پذیرایی چیست؟

بسیاری از مشتریان زمانی که تصمیم می گیرند کف منزل خود را لمینت کنند سوال می کنند که بهترین رنگ پارکت لمینت برای پذیرایی چیست؟

در مقالات قبلی در مورد بهترین پارکت لمینت های موجود دربازار بحث کردیم، حال ذر این جا می خواهیم در مورد بهترین رنگ پارکت برای پذیرایی بحث کنیم.

اولین سوالی که هنگام انتخاب بهترین رنگ پارکت برای پذیرایی پیش می آید این است که پارکت تیره بهتر است یا روشن،

به شکل کلی ، منازل بزرگ رنگ های تیره و منازل کوچک رنگ های روشن می زنند اما این یک قانون قطعی نیست و بنا به دیزاین منزل ، رنگ دیوارها ،سلیقه افراد ،نوع نگاه به نظافت لمینت و…قابل تغییر است پس خیلی خودتان را درگیر این موضوع نکنید.

موضوع بعدی که هنگام انتخاب بهترین رنگ پارکت برای پذیرایی مدنظرتان است این است که ، اگر دنبال لمینت های ترک هستید پارکت لمینت فلورپن و پارکت لمینت ایشیک به دلیل تنوع رنگی وسیع خود گزینه مناسبی برای این موضوع می باشند.

همین طور اگر در لمینت های چینی دنبال رنگ مناسب هستید پارکت هیرو به دلیل کیفیت بالا و رنگ های تیره و روشن زیبا و جذاب قابل تامل هستند.

نکته مهمی که هنگام  انتخاب بهترین رنگ پارکت برای پذیرایی بایستی مدنظر داشته باشید این است که رنگی که شما برای پذیرایی تان می پسندید ممکن است

که دارای ضریب اصطکاک سایشی مناسبی نباشد که ما توصیه می کنیم رنگ را فدای این موضوع نکنید و رنگی مشابه رنگ انتخابی خود اما با یک ضریب اصطکاک سایشی بالاتر انتخاب کنید.

موضوع انتخاب بهترین رنگ پارکت برای پذیرایی و یا برای اتاق خواب ،محل کار و…از موضوعاتی است که نیاز به دقت و همین طور ظرافت خاصی است .

اگر این موضوع برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است و در انتخاب این موضوع دچار مشکل شده اید

از دکوراتورهای حرفه ای که دارای تجربه بالا در این موضوع هستند می توانید مشاوره بگیرید.

بازرگانی دکورچوب با داشتن نمایندگی از برندهای مختلف و همین طور مشاوران حرفه ای در زمینه دکوراسیون آمادگی خدمت رسانی به تمام مشتریان محترم می باشد.

 

بهترین رنگ پارکت
بهترین رنگ پارکت
بهترین رنگ پارکت

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.