برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک در طرح های دخترانه و پسرانه

25 / جولای / 2019

حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک

از آنجایی که کاغذ دیواری یکی از اقلام ضروری در طراحی دکوراسیون داخلی منزل به شمار می رود و مخصوصا امروزه که از آن به طور چشم گیرتری نسبت به گذشته در حال استفاده شدن است، شما می توانید در بازه زمانی کوتاه تغییرات چشم گیری در منزل خود ایجاد کنید.

با توجه به اینکه از کاغذ دیواری در طرح های خوب و مناسب برای طراحی داخلی اتاق خواب کودکان به میزان زیادی استفاده می شود و ما می توانیم به راحتی طرح های مختلف و متنوعی را برای اتاق خواب دخترانه و اتاق خواب پسرانه را پیدا کنیم و بر روی دیوارهای اتاق نصب نمائیم.

با طرح های شاد و متنوعی که در بین کاغذ دیواری کودک و نوجوان وجود دارد برای هر گروه سنی می شود طرح های مناسب سن کودک مان را برای تزئین اتاق خوابش استفاده کنیم.

البته ممکن است از زمان استفاده کاغذ دیواری کودک تان زمان زیادی گذشته باشد و آن همچنان دوام و کیفیت روز اول خود را به خوبی حفظ کرده باشد و دلیلی برای جایگزینی یک کاغذ دیواری جدید به جای آن را لازم و ضروری ندانید ولی همچنان دوست داشته باشید از همان کاغذ دیواری برای اتاق خواب کودک تان استفاده کنید اما کودک تان از این بابت چندان راضی نباشد.

در صورتی که شرایط تعویض کاغذ دیواری اتاق خواب کودک برای تان میسر نیست می توانید به جای تغییر کاغذ دیواری کل اتاق تنها با ایجاد یکسری تغییرات جزئی در اتاق خواب کودک آن را نسبت به قبل متفاوت تر و حتی متمایزتر کنید.

یکی از بهترین روش های ایجاد تغییر در اتاق خواب کودک استفاده از حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک است که تنها با نوار باریکی از کاغذ دیواری که بر روی آن طرح های زیبا و کودکانه ای چاپ شده به راحتی اتاق خواب کودک خود را متحول سازید.

از آنجا که اغلب افراد به دنبال یک راه حل ساده و کم هزینه برای ایجاد تغییر در دکوراسیون اتاق خواب کودکان هستند در اکثر مواقع با پیشنهاد حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک روبه رو هستند و این موضوع خود عاملی بر این شد تا تصمیم بگیریم در این مقاله در مورد حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک برای تان بیشتر توضیح دهیم تا بدانیم شامل چه طرح هایی است و چگونه از آن استفاده کنیم تا اتاقی زیباتر داشته باشیم.

حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک چیست و شامل چه طرح هایی است؟

حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک در حقیقت نوعی کاغذ دیواری است که نسبت به سایر انواع دیگر کاغذ دیواری عرض کمتری دارد و شامل طرح های خاص و شخصیت های کارتونی جذاب برای کودکان است.

این نوع کاغذ دیواری را بسته به سبک طراحی اتاق می توان در قسمت بالای دیوار و نزدیک به سقف نصب نمود و یا در هر قسمت دیگری که در نظرتان است نصب نمائید.

در بین طرح های حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک می توان طرح های دخترانه و پسرانه زیادی را پیدا کنید تا با کاغذ دیواری اتاق خوابش ست کنید.

متداول ترین طرح های حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک شامل طرح هایی مثل هلو کیتی، بامزی، مرد عنکبوتی، سیندرلا، عروس دریایی، ملوان زبل، بتمن، ویکی موز و… است که در طراحی اتاق خواب دخترانه و پسرانه به طور چشم گیری استفاده می شود.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری طرح هلو کیتی برای اتاق نوزاد دختر چگونه است ؟ چطور با کمترین هزینه اتاق خواب نوزاد دختر را آماده کنیم ؟

چگونه از حاشیه کاغذ دیواری برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک استفاده کنیم؟

از حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک می توان به شکل های مختلفی بسته به سبک و طراحی اتاق خواب کودک مان و چیدمانی که دارد استفاده کنیم و البته همه این ها به سلیقه شخصی افراد بر می گردد.

ما می توانیم در کنار کاغذ دیواری با طرح شلوغ و نگاره های سیاه و سفید از حاشیه کاغذ دیواری رنگی با شخصیت ها و کارکترهایی که در فیلم و بازی های کامپیوتری اتاق خواب پسرانه را تغییر دهیم.

حاشیه کاغذ دیواری اتاق پسرانه

حتما بخوانید: کاغذ دیواری فانتزی چیست و شامل چه طرح هایی می شود؟ کاغذ دیواری فانتزی برای چه مکان هایی مناسب است؟

و یا می توان اگر از کاغذ دیواری رنگ روشن برای اتاق خواب دخترانه و یا پسرانه استفاده می کنیم در کنار آن از حاشیه کاغذ دیواری با طرح های چوت ماهی و مرجان های دریایی برای تزئین و طراحی اتاق خواب کمک بگیریم.

حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک پسر

در صورتی که از کاغذ دیواری ساده و خالدار استفاده می کنید می توانید از حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک با طرح و یا کارکتر گربه و سگ که مورد پسند کودکان است استفاده کنیم.

حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک شیک و زیبا

شما می توانید از طرح های مختلف و بی شماری از حاشیه کاغذ دیواری برای طراحی اتاق خواب فرزندتان استفاده کنید و برای این که بدانید کدام یک از طرح های آن با کاغذ دیواری اتاق خواب کودکان بهتر جور در می آید از یک کارشناس دکوراسیون داخلی فعال در این کار راهنمایی بخواهید.

نمونه هایی از حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک

قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک چقدر است؟

قیمت حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک با توجه به متراژ و اندازه فضای اتاقی که قصد استفاده از آن را دارید، تعیین می گردد و همچنین نوع جنس و کیفیتی که در تولید حاشیه کاغذ دیواری به کار رفته است بر روی قیمت آن تاثیر گذار است و طرح و رنگ روی آن هیچ تاثیری بر روی هزینه و قیمت نهایی آن نخواهد گذاشت.

با توجه به این که بعضی از مشتریان به منظور بررسی آلبوم های کاغذ دیواری طرح کودک مستقیما به شرکت دکور چوب مراجعه می کنند و پس از انتخاب کاغذ دیواری دخترانه و یا کاغذ دیواری پسرانه، طرح های حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک شان را هم انتخاب و تهیه می کنند.

همان طور که گفتیم بهترین کار برای انتخاب طرح حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک این است که با توجه به طرح و رنگ کاغذ دیواریی که قصد استفاده از آن را داریم انجام گیرد تا بدین طریق کار طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک مان بهتر انجام شود.

در صورتی که شما هم به دنبال طرح های خاص و متفاوت و یا یک طرح مناسب از حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک که قابل ست شدن با طرح کاغذ دیواری اتاق فرزندتان باشد هستید توصیه می کنیم قسمتی از نمونه طرح های حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک ما را در این مقاله قرار گرفته است را بررسی بفرمایید.

چنانچه به دنبال طرح های بیشتر و متنوع تری برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب فرزند دلبندتان هستید می توانید با مراجعه حضوری و از نزدیک آلبوم های نمونه طرح های حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک را بررسی کرده و طرح دلخواه کودک تان را انتخاب و تهیه نمائید.

شما همچنین می توانید در زمان خرید از خدمات رایگان مشاوره دکوراسیون دکوراسیون داخلی شرکت دکور چوب به صورت حضوری و تلفنی بهره مند گردید.

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما     ۲۲۳۹۲۷۱۸-۰۲۱

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری کودک و نوجوان با طرح های متنوع برای دختران و پسران

کاغذ دیواری پسرانه شامل چه طرح هایی است؟

کاغذ دیواری بچه شامل چه طرح هایی است؟ چگونه باید از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم؟ و قیمت آن چقدر است؟

کاغذ دیواری کودکانه شامل چه طرح هایی است؟ چگونه از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.