برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه و روش های طراحی آن

۲۰ / مرداد / ۱۳۹۸

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

بحث شیرین دکوراسیون داخلی سال های زیادی است که در بین همه داغ است و برای هر جایی از منزل مان دوست داریم بهترین دکوراسیون را طراحی و اجرا کنیم.

به سبب تاثیر زیادی که این مساله بر روح و روان آدمی دارد یک امر مهم برای طرحی اتاق خواب کودکان به شمار می رود و همین مسائل باعث افزایش اهمیت حرفه دکوراسیون در دنیا امروز شده است.

ما برای هر قسمت از خانه خود سعی می کنیم از یک دکوراتور حرفه ای برای طراحی دکوراسیون منزل مان کمک بگیریم تا با انتخاب بهترین رنگ وسایل منزل مان تا سبک و نحوه چیدمان وسایل در هر قسمت از خانه با در نظر گرفتن رنگ و جنس کفپوش پارکت لمینت تا نوع کاغذ دیواری بهترین شرایط محیطی از نظر فیزیکی فراهم آوریم تا در نهایت با حضور در خانه خود از فضایی که در زندگی خود خلق کرده ایم لذت ببریم و به احساس راحتی و آرامش برسیم و غالبا بیشترین احساس آرامش در مکانی است که برای استراحت خود در نظر گرفته ایم.

در اکثر مواقع طراحی دکوراسیون اتاق خواب به سایر قسمت های خانه مان ارجحیت پیدا می کند و این بخاطر اهمیت زیاد خواب و تاثیرات خارق العاده آن پس از بیدار شدن است.

برای اینکه ما خواب خوب و راحتی داشته باشیم باید در مکانی درست و با موقعیت مناسب استراحت کرده باشیم و یکی از عوامل فراهم کننده آن طراحی دکوراسیون اتاق خواب است و به همین دلیل والدین از همان ابتدای تولد فرزندشان به طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک شان توجه خاصی دارند.

یکی از آیتم های مهم در دکوراسیون اتاق خواب کودک رنگ ها هستند و پس از آنها نحوه چیدمان وسایل کودک به طوری که هم بتواند به راحتی در اتاق خوابش حرکت و بازی کند و علاوه بر آن خواب خوب و راحتی داشته باشد.

اتاق خواب پسرونه

بعضی از افراد در مورد تفاوت طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و پسرانه سوالات مختلفی می پرسند و با توجه به تفاوت هایی که در بین روحیات و خلقات دختران و پسران است مسلما سبک طراحی اتاق پسرانه با اتاق دخترانه متفاوت خواهد بود.

اکثر افرادی که پسر بچه ای دارند و می خواهند سبک دکوراسیون او را تغییر دهند و یا اینکه در انتظار پسری هستند در مورد طرح و رنگ های مناسب برای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه سوالات زیادی می پرسند در نتیجه تصمیم داریم تا در این مقاله در مورد طرای دکوراسیون اتاق خواب پسرانه برای تان توضیح دهیم.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه باید چگونه باشد؟

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه باید به صورتی باشد تا بتوانند بیشترین فضای اتاق خواب شان در دسترس باشد تا بتوانند در محیط اتاق حرکت کنند و یکسری از فعالیت های خود را از جمله فعالیت های ورزشی شان را به راحتی انجام دهند.

مهمترین انتظاری که می توان از یک اتاق خواب استاندارد داشت این است که دارای پنجره های خوب و بزرگ باشد و به گونه ای باشد که از عبور هر گونه آلودگی صوتی در طول روز و همچنین از عبور آلودگی های نوری در طول شب البته به کمک پرده هایی ضخیم جلوگیری کرد.

روش های طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ۲۰۱۹ به چه شکل است؟

هر ساله با توجه به سلایق مختلف سبک های دکوراسیون اتاق خواب از نظر چیدمان متفاوت است و حتی هر ساله شاهد استفاده از سرویس خواب های متفاوت هستیم به گونه ای که بتوان از فضای کوچک ترین اتاق هم نهایت استفاده بهینه را داشته باشیم حتی اگر قرار است دو یه سه پسر به طور همزمان از اتاق خواب استفاده کنند.

روش های طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ۲۰۱۹ با در نظر گرفتن همه سلایق می توانیم به ساده ترین روش ممکن اتاق خوابی زیبا را طراحی کنیم.

طراحان سبک های دکوراسیون اتاق خواب پسرانه در سال ۲۰۱۹ برای افراد خاص و لاکچری پسند هم روش های خاصی را پیش بینی کرده اند و می توانیم با توجه به خلق و خوی هر پسری اتاق خوابش را طراحی کنیم.

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه با وسایل ساده

بعضی از افراد سبک های ساده و به دور از تجملات را برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه بیشتر می پسندند و غالبا از یک یا دو رنگ مختلف برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه استفاده می کنند.

از ابتدای تولد پسرها به رنگ آبی علاقه خاصی دارند و به طرز چشم گیری از این رنگ در تمامی سنین می توانیم برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه استفاده نمود.

همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می فرمایید با استفاده از ترکیب رنگ سفید و آبی روشن در کمد و میز تحریر اتاق خواب پسرانه برای این منظور بهره برد که با توجه طرح و رنگ تشک و بالشت های صورتی و آبی دکوراسیون اتاق خواب را در حین سادگی دلپذیر کرده است.

اتاق خواب پسرونه زیبا

اتاق خواب پسرانه

یکی دیگر از رنگ های مطرح در طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه استفاده از رنگ سبز است.

اگر در تصویر پایین دقت کنید متوجه می شوید که استفاده از دیوارپوش سبز در کنار سایر رنگ های به کار رفته در اتاق به خوبی حس آرامش و راحتی را به فرد منتقل می کند.

در طراحی این اتاق خواب در درجه اول از رنگ سبز به میزان زیادی استفاده است و پس از آن از رنگ های آبی، صورذتی، قرمز، نارنجی، بنفش و… به میزان کم استفاده شده است.

رنگ اتاق خواب پسرانه شیک

معمولا رنگ غالب را به عنوان رنگ دیوار در نظر می گیریم که می توانیم برای این کار از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ مثل  کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری قهوه ای و کاغذ دیواری سفید طلایی و… استفاده کنیم.

و در کنار آن می توانیم رنگ وسایل اتاق خواب را متناسب با آن تهیه کنیم.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری اتاق پسرانه باید چگونه باشد؟ بهترین طرح های مناسب برای اتاق خواب پسرانه کدامند؟

اگر امکان تغییر رنگ وسایل اتاق خواب برای تان میسر نیست می توانید رنگ کاغذ دیواری و یا رنگ روغن را براساس آن تعیین کنید.

رنگ سبز برای دکوراسیون اتاق پسرانه

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه لاکچری

اصولا افراد خاص و لاکچری پسند هم برای طراحی سبک اتاق خواب خود در درجه اول از شخصیت های کارتونی و بازی های کامپیوتری استفاده می کنند.

همان طور که در تصویر پایین ملاحضه می کنید علاوه بر اینکه رنگ دیوارها آبی است برای طراحی سرویس اتاق خواب شکل تخت خواب قرمز را با توجه به ماشین مسابقه طراحی کرده اند و از همین طرح بر روی درب کمد و کشوی وسایل هم استفاده شده است.

دکوراسیون اتاق پسرونه

دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

اتاق خوای پسرانه با رنگ آبی

دکوراسیون شیک پسرانه

طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه دو نفره

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه ای که قرار است توسط دو پسر به طور همزمان استفاده شود می توانیم از تخت خواب های دو طبقه استفاده کنیم تا فضای اتاق با قرار دادن دو تخت خواب جدا اشغال نشود.

ما به یک تخت خواب دو طبقه بیشتر فضای اتاق خواب را برای مطالعه و حتی بازی در دسترس داریم و از آن مهمتر از حس کوچکی و دلگیری بودن آن هم کاسته می شود.

دکوراسسیون رنگ آبی

تخت دو طبقه اتاق خواب پسرانه

استفاده از پوستر دیواری در طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

اکثر پسران به دلیل علاقه زیادی که به شخصیت های کارتونی دارند حتما از پوستر دیواری همان شخصی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده می کنند.

یکی از محبوب ترین شخصیت ها در بین پسران شخصیت مرد عنکبوتی است که از پوستر دیواری آن به طرز چشم گیری برای این کار استفاده می گردد.

پوستر دیواری مرد عنکبوتی

علاوه بر آن بعضی از افراد ترجیح می دهند از تخت خواب هایی استفاده کنند که با طرح مرد عنکبوتی و ساختمان های معروفی که در این فیلم بوده است اتاق خواب خود را طراحی کنند.

سبک طراحی تخت خواب پسرانه

و به خاطر همین علاقه زیادی که پسرها به این شخصیت داشته اند ما اکنون شاهد طراحی و تولید انواع پارچه و تشک های مخصوص تخت خواب با همین طرح هستیم.

شخصیت های کارتونی در دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

نمونه هایی از سبک های طراحی اتاق خواب پسرانه

دکوراسیون اتاق پسرانه شیک و زیبا

دکوراسیون رنگ سبز

دکوراسیون شیک پسرونه

رنگ اتاق-پسرانه زیبا

سبک داکوراسیون اتاق خواب پسرانه

کاغذ دیواری بچه گانه پسرانه

نحوه پیدمان و دکوراسیون اتاق خواب پسرانه

نحوه طراحی اتاق پسرانه

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما  ۰۲۱۷۷۱۲۰۲۱۴         /      ۰۲۱۷۷۱۲۰۲۱۵

 

 

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی و طرح های جذاب آن کدامند؟

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک پسرانه و طرح های پرطرف دار آن کدامند؟

حاشیه کاغذ دیواری اتاق کودک در طرح های دخترانه و پسرانه

کاغذ دیواری پسرانه شامل چه طرح هایی است؟

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه را چگونه استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

کاغذ دیواری کودکانه شامل چه طرح هایی است؟ چگونه از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.