برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟ چگونه می توانیم از پارکت لمینت به بهترین شکل ممکن در طراحی منزل استفاده کنیم؟

05 / اکتبر / 2019

نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون

گاهی اوقات برای اینکه تغییری در فضای منزل خود بدهیم کافی است که در قسمت های اصلی منزل مان یعنی دیوارها و کف اتاق ها تغییراتی هر چند جزئی را ایجاد کنیم گرچه در اغلب موارد افراد در کار بازسازی منزل شان یک دفعه تغییرات اساسی را می دهند اما قبل از هر چیز لازم و ضروری است که ما طرح و رنگ کاغذ دیواری و پارکت لمینت کف سالن حال و پذیرایی را به گونه ای انتخاب کنیم که با ترکیب رنگ سایر وسایل منزل هم قابل ست شدن باشد.

بهترین کار برای طراحی دکوراسیون داخلی هر خانه ای این است که با توجه به بزرگی و کوچکی خانه و همچنین با در نظر موقعیت و شرایطی که دارد طرح و رنگ کاغذ دیواری و کفپوش پارکت لمینت آن را انتخاب کنیم؛ البته میزان نورگیر بودن منزل هم در طراحی دکوراسیون تاثیر زیادی خواهد داشت در بیشتر مواقع دکوراتورها برای حل این مشکل استفاده از کاغذ دیواری ساده و رنگ روشن مثل کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری صورتی، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری زرد و هر رنگ روشن دیگری را پیشنهاد می دهند و یا اگر افراد به دنبال کاغذ دیواری طرح دار باشند به آنها کاغذ دیواری گلدار با زمینه روشن را توصیه می کنند و در صورتی که خانه کوچک باشد بهترین کار این است که از کاغذ دیواری با گل های ریز استفاده کنیم تا منزل بزرگ تر به نظر بیاید.

اما همه کار طراحی دکوراسیون داخلی منزل به انتخاب یک کاغذ دیواری مناسب ختم نمی شود و در کنار آن لازم است که به نوع کفپوش خانه هم دقت و توجه کافی را داشته باشیم تا دکوراسیون منزل مان زیبا تر شود و به همین جهت ما نمی توانیم میزان اثر و تاثیر گذاری پارکت لمینت را در طراحی داخلی دکوراسیون منزل نادیده بگیریم و هر دکوراتوری بخاطر کنار هم بودن دیوارها و کف باید به یک اندازه برای بهتر شدن آنها وقت صرف کند و گاهی بخاطر اینکه کف اتاق بیشتر در معرض هر نوع ضربه ای است و تمام وسایل بر روی آن قرار می گیرد و در طی روز زمان ریادی را روی آن راه می رویم باید علاوه بر زیبایی از مقاومت خوبی هم برخوردار باشد را انتخاب کنیم.

پارکت چوبی

در نتیجه با توجه به تاثیر و نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون داخلی منزل حتما در کنار موارد گفته شده به زیرسازی آن با استفاده از فوم سایلنت هم دقت و توجه داشته باشید تا با این کار از هر نظر ایمنی لازم را برای افراد خانواده فراهم کند و به همین دلیل تصمیم داریم در این مقاله در مورد نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون و نحوه انتخاب درست طرح و رنگ آن و هر آنچه که لازم است را برای تان به طور کامل توضیح دهیم.

تاثیر و نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون منزل چیست؟

نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون منزل از آنجایی است که طرح و رنگ لمینت می تواند به شدت روحی تازه به منزل ما بدهد به طوری که ممکن است کاغذ دیواری ساده چنین کاری را انجام ندهد و آنقدر که طرح و رنگ پارکت لمینت قدرت جلب توجه افراد را دارد هیچ چیز دیگری نداشته باشد دقیقا در مکان هایی که دیوارها را نقاشی کرده اند کافی است با نصب پارکت لمینت خوش نقش و رنگ به اهمیت این موضوع در طراحی دکوراسیون پی ببرید و ببنیند که چگونه علاوه بر زیبایی که دارد توجه همه را به خود جلب می کند.

پارکت لمینت برای اتاق خواب

برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب ساده که دیوارهای اتاق تماما با رنگ روغن نقاشی شده اند کافی است با پارکت لمینت کف اتاق را کفپوش کنید تا ببینید که چگونه اتاق خواب را در حین سادگی که دارد زیباتر می کند.

حتما بخوانید: نقش پارکت لمینت در بازسازی منزل چیست؟ و از چه نوع پارکت لمینتی برای بازسازی منزل استفاده کنیم بهتر است؟

پارکت لمینت شیک و زیبا

البته دلیل اهمیت نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون منزل به این خاطر است که ما می توانیم با ست کردن رنگ پارکت لمینت با مبلمان منزل و یا با رنگ چارچوب در و پنجره ها به زیباتر شدن فضا کمک کنیم تا هم خانه زیبا به نظر بیاید و هم به آن جلوه خاص تری بخشیده باشیم که این خود باعث جلب توجه بیشتر می گردد.

لمینت شیک و براق

البته گاهی نیز ممکن است ست مبلمان ما با زنگ میز نهار خوری یکی نباشد دقیقا در تصویر پایین می توان شباهت رنگ ست مبلمان با نگ دیوارها را به خوبی دید و در مقابل رنگ میز و صندلی نهار خوری به خوبی با رنگ پارکت لمینت ست شده است و این تفاوت رنگ همچنان باعث زیبایی خانه است.

پارکت لمینت

لمینت براق

گرچه نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون داخلی منزل با یکدست و یک رنگ بودن لمینت در کف همه قسمت های حال و پذیرایی و آشپزخانه و حتی اتاق خواب ها می تواند خانه را از نظر طراحی بسیار شیک نشان بدهد و به جذابیت آن بیافزاید.

لمینت شیک و زیبا برای منزل

چرا نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون هر محیطی زیاد است؟

نا گفته نماند که با توجه به میزان اثرگذاری نقش پارکت لمینت در طراحی دکوراسیون، در هر فضایی به خوبی می تواند زیبایی و جلوه خودش را به نمایش بگذارد و می توان از آن برای طراحی داخلی هر محیطی به راحتی استفاده کرد و اگر قصد استفاده از پارکت لمینت در محیط های پر رفت و آمد را دارید حتما برای کار زیر سازی آن از فوم سایلنت برای پیشگیری از سر و صداهای ناشی از پارکت لمینت بهره ببرید.

پارکت لمینت برای باشگاه بیلیارد

بسیاری از شرکت ها و اماکن تفریحی و باشگاه ها و حتی مراکز آموزشی برای طراحی دکوراسیون محل کار خود از کفپوش های پارکت لمینت استفاده می کنند و در کنار آن نیز با یک نورپردازی درست و اصولی محیط خود را زیبا تر می کنند که می توانید نمونه ای از آن در تصویر بالا در یک باشگاه بیلیارد به وضوح مشاهده بفرمایید.

لمینت

پارکت چوبی شیک

پارکت طرح دار

پارکت لمینت براق برای پذیرایی

پارکت لمینت برای اتاق کار

پارکت لمینت برای آشپزخانه

پارکت لمینت برای پذیرایی

پارکت لمینت برای خانه

پارکت لمینت شیک برای اتاق

لمینت براق منزل

لمینت شیک برای منزل

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما        ۲۲۳۹۲۷۱۸-۰۲۱

مقالات مرتبط

پارکت لمینت طلایی چه تاثیری بر دکوراسیون داخلی محیط کاری ما دارد؟

پارکت لمینت مدرن برای چه فضاهایی استفاده می گردد؟ویژگی لمینت های مدرن چیست؟

پارکت لمینت اداری مناسب را چطور به بهترین شکل انتخاب کنیم؟

اشتباهات رایج هنگام نصب پارکت چیست؟چگونه از این اشتباهات دوری کنیم؟

پارکت لمینت طوسی نماد زیبایی هر خانه و هر مکان

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.