برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

هزینه بازسازی منزل

26 / آگوست / 2019

هزینه بازسازی منزل

حتما شما هم در آخرین ماه تابستان یا شدیدا در حال تعمیرات برای کار بازسازی منزل خود هستید و یا به این فکر می کنید که هر چه سریع تر برای این کار دست به کار شوید و تا هوا گرم است دستی به سر و روی خانه خود بکشید و تا هنوز فرصت همچنان باقی است اگر می بینیم خانه ما نیاز به تعمیرات هر چند جزئی هم دارد هم اکنون برای رفع آن نقایض اقدام کنیم.

اما اکثر افراد با توجه به شرایط اقتصادی فعلی ایران به قیمت و هزینه بازسازی منزل بسیار فکر می کنند و نمی دانید چگونه می توانید با کمترین هزینه و با آسان ترین روش منزلی زیبا برای خود بسازیم و حتی با کوچکترین کاری خانه خود را خیلی متفاوت تر نشان دهیم.

اگر شما چند سالی از عمر خانه تان می گذرد و یا اگر شما خانه ای را به تازگی خریداری کرده اید از همان روز اول در فکر بازسازی سال های آینده ملک خود باشید و هر سال برای بررسی و چک کردن وضعیت لوله کشی آب و همین طور لوله های گاز و سایر قسمت های منزل تان اقدام نمائید.

اغلب افراد برای انجام کار بازسازی اول سراغ لوله های آب می روند تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنند و اگر خرابی و نشتی در قسمتی از لوله آب وجود دارد سریع جلوی پیش روی آن را بگیرند و یکی از عواملی که به افرایش قیمت و هزینه بازسازی منزل می شود جدی نگرفتن همین مطلب می باشد چون وقتی در بازه زمانی یک ساله ما همه قسمت های خانه خود را توسط یک شخص متخصص چک و بررسی می کنیم می توانیم این گونه از نقایص و عیوب اولیه ایجاد شده مطلع شویم و با کمترین هزینه بازسازی منزل را انجام دهیم.

با همه این حرف های در حال حاضر دغدغه اصلی اکثر مردم افزایش هزینه بازسازی منزل بوده و نوسانات قیمت دلار در خرید یکسری مصالح برای کار بازسازی منزل می باشد و در اغلب موارد مشتریان ما تا به امروز در مورد قیمت و هزینه بازسازی منزل در هفت ماه باقی مانده سال ۹۸ دارند و سوالات مختلفی در مورد قیمت کاغذ دیواری، پارکت لمینت، قرنیز، دیوارپوش و همچینین در مورد قیمت انواع کفپوش دارند تا بدانند باید چقدر برای شروع بازسازی در نظر بگیرند و هزینه بازسازی منزل خود را در آخر برآورد کنند و همین موضوع دلیلی بر این شد تا ما تصمیم بگیریم در مورد هزینه بازسازی منزل برای تان توضیح دهیم.

هزینه بازسازی ساختمان در سال ۹۸ چقدر است؟ هزینه بازسازی منزل و آپارتمان چقدر است؟

دقیقا از سال ۹۷ با شروع قیمت ارز و افزایش قیمت همه اجناس نمی توانیم قیمتی ثابت برای هزینه بازسازی ساختمان  در سال ۹۸ ارائه داد و تقریبا بیشتر مصالح لازم برای کار نوسازی براساس قیمت ارز برآورد می گردد؛ اما همچنان ما می توانیم از مصالحی برای بازسازی منزل خود استفاده کنیم که هزینه زیادی برای ما به همراه نداشته باشد.

امروزه با توجه به حمایت هایی که از تولید کنندگان داخلی می شود می توانیم با بهترین و مناسب ترین قیمت از مصالح ایرانی برای کار نوسازی ساختمان خود را انجام دهیم و هزینه نوسازی منزل مان بدین طریق کاهش دهیم.

تنها راه کنترل هزینه بازسازی منزل این است که به محض دیدن کوچکترین عیب یا نقضی در اولین فرصت آن را تعمیر کنیم.

بعضی از افراد برای کنترل هزینه بازسازی منزل هر سال یک قسمت خاص از منزل خود را تعمیر می کنند تا به یک دفعه هزینه زیادی را متحمل نگردند و البته گاهی هم افراد ترجیح می دهند همه قسمت ها خانه خود را تعمیر کنند تا برای چند سال راحت باشند و دغدغه فکر کردن به هزینه بازسازی منزل را نداشته باشند.

یادمان باشد ما با مراقبت و هزینه برای کار بازسازی منزل مان به حفظ ارزش ریالی آن کمک کرده ایم. این گونه هم خانه ای زیباتر داریم و هم قیمتی تر

هزینه بازسازی و تعمیر سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین قسمت های خانه که باید پیوسته مراقب سالم بودن آن باشیم سرویس های بهداشتی هستند.

علت تاکید ما بر نگهداری سرویس های بهداشتی بدان جهت است که با عدم نگهداری و توجه به این قسمت، می تواند باعث ایجاد و سرایت رطوبت از این بخش (سرویس های بهداشتی) به سایر قسمت های دیگر شود و به سالم بودن و وضعیت ظاهری دیوارها و کاغذ دیواری روی آن لطمه جدی وارد نمائید و هزینه بازسازی و تعمیرات را تا حدی زیادتر کند.

حتما بخوانید: ایده برای بازسازی منزل و راه کارهای آن چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده است که در منزل تان همه دیوارها سالم و بدون رطوبت بودند ولی دیوار پشت سرویس های بهداشتی را روطبت زده می بینید و این باعث می شود تا اگر دیوارها را نقاشی کرده اید رنگ آن قسمت بریزد و بد شکل شود و یا اگر از کاغذ دیواری استفاده کرده اید، خواهید دید که کاغذ دیواری روی دیوار کنار حمام یا توالت باد کرده و حتی برگشته است و کاملا از دیوار جدا شده است.

در اکثر مواقع بخاطر استفاده از مصالح بد و بی کیفیت ساختمانی است که در آینده ای نه چندان دور افراد را وادار به پرداخت هنگفت هزینه بازسازی منزل می کند.

هزینه بازسازی و تعمیر آشپزخانه چقدر است؟

اگر شما از وضعیف کف آشپزخانه خود خسته شده اید و نوع کفپوش آشپزخانه شما پارکت لمینت است و به علت خیس شدن مکرر خراب شده است بهترین کار این است که از یک کفپوش مناسب و سازگار با آب استفاده کنید.

هزینه بازسازی آشپزخانه

مسلما هزینه پارکت لمینت برای کف آشپزخانه بسیار پر هزینه تر سایر روش های دیگر است ولی اگر همچنان دوست دارید از این نوع کفپوش استفاده نمائید و آشپزخانه تان مثل سابق زیبا به چشم بیاید می توانید از کفپوش های پی وی سی PVC که شباهت زیادی به پارکت لمینت دارد استفاده نمائید و با این کار فقط یک بار هزینه بازسازی و تعمیر کف آشپزخانه را می پردازید و اما اگر در فکر تعویض کابینت های خود هستید توصیه می کنیم از کابیت های با روکش ملامینه ارزان قیمت استفاده نمایید و اگر به دنبال کیفیت هستید می توانید از کابینت هایگلاس حتما استفاده کنید.

هزینه بازسازی حال و پذیرایی و اتاق خواب چقدر است؟

برای کار بازسازی حال و پذیرایی و تمامی اتاق خواب های منزل تان می توانید از کاغذ دیواری های ساده و تک رنگ از آلبوم کاغذ دیواری PUTIN استفاده نمائید و با این کار علاوه بر این که می توانید منزلی زیبا داشته باشید با هزینه خیلی کمتری دیواری های حال و پذیرایی و اتاق خواب های خانه تان را نوسازی کنید.

نصب پارکت لمینت و هزینه بازسازی کف منزل

برای وضعیت کف حال و پذیرایی و اتاق خواب ها هم می توانید با توجه به موقعیتی که دارید و شرایط سنی فرزندان تان نوع کفپوش خانه تان را انتخاب نمائید و چنانچه لازم است به طور مکرر کف منزل نظافت شود و پایه های مبلمان و سایر وسایل تیز می باشد و مستقیما روی آن قرار می گیرد از کفپوش های پی وی سی استفاده کنیم تا در مقابل آب و هر گونه خط و خشی در امان باشد.

حتما بخوانید: طراحی سالن پذیرایی با کاغذ دیواری و روش های آن کدامند؟

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست ؟

  • پشتیبانی و گارانتی از محصول
  • دریافت محصول با قیمت مناسب
  • موجودی کافی و مناسب
  • دریافت خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن
  • انجام کار در محل شما با حضور نصاب حرفه ای
  • دریافت مشاوره تخصصی و رایگان دکوراسیون داخلی

تلفن تماس با ما        ۰۲۱٢٢٣٩٢٧١٨ 

مقالات مرتبط

دکوراسیون جدید ۲۰۱۹ و ترند های سال جدید، چگونه خانه ی خود را به سبک جدید ۲۰۱۹ دکور کنیم؟

دکوراسیون خانه های دوبلکس و نحوه ی چیدمان آن، چگونه خانه ی دوبلکس را به بهترین و زیبا ترین شکل دکور کنیم؟

دکوراسیون زیبا شامل چه اقلامی است؟ چگونه می توانیم دکوراسیونی زیبا در منزل خود داشته باشیم؟

دکوراسیون منزل کوچک باید چگونه باشد؟ چگونه می توانیم دکوراسیون زیبا در خانه کوچک خود داشته باشیم؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.