مقالات

معرفی پارکت لمینت طوسی

پارکت لمینت طوسی از جمله محصولات شرکت دکورچوب میباشد، متریال و رنگ کفپوش تأثیر فوق العاده ای بر احساس شما و همچنین تصمیمات اساسی شما برای تغییر دکوراسیون در آینده خواهد داشت. متریال خوب باید زیبایی خود را تا مدت ها حفظ کند، نگهداری از آن ساده باشد، نصب آن براحتی صورت بگیرد و در برابر آسیب ها مقاوم باشد.

از آنجائیکه پارکت لمینت ها طرفداران زیادی دارند احتمالاً گزینه انتخابی بسیاری از افراد خواهند بود که به دنبال کفپوش مناسب می گردند. در انتخاب و خرید پارکت لمینت انتخاب رنگ از نکات کلیدی محسوب می شود. در این بین بسیاری استفاده از پارکت لمینت طوسی را توصیه می کنند، در ادامه لیست برندهایی که پارکت طوسی را به فروش میرسانند مشاهده میکنید.

پارکت لمینت چیست؟

پارکت لمینت بسیار شبیه به چوب واقعی ست زیرا از کامپوزیت فشرده و به صورت چند لایه ساخته شده است که دوام بسیار بالایی دارد. اگرچه پارکت لمینت ها بسیار به چوب شباهت دارند اما در برابر صدماتی که پارکت چوبی نسبت به آنها آسیب پذیر هستند مقاومند. پارکت لمینت ها در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و پارکت طوسی را می توان گل سرسبد در میان آنها دانست. با درنظر داشتن این موضوع ممکن است کنجکاو شوید که چرا پارکت لمینت طوسی تا این حد محبوب است و اینکه چرا باید آن را انتخاب کنید.

معرفی پارکت لمینت طوسی

زیبایی بی نظیر پارکت لمینت طوسی

این روزها رنگ طوسی را در بسیاری از منازل می بینیم، طوسی یک رنگ ترند است و از محبوبیت بالایی برخوردار است. استفاده از آن در فضای منزل باعث می شود منزلتان ظاهرمدرن و زیبایی بگیرد. زیبایی پارکت لمینت طوسی فروش منزل را ساده تر می کند، حتی ممکن است بتوانید آن را با قیمت بالاتری بفروشید. استفاده از پارکت لمینت طوسی با اینکه ظاهر گرانی دارد همزمان محیطی گرم و صمیمی ایجاد می کند. رنگ طوسی تنوع بالایی دارد و می تواند سرد یا گرم باشد، بنابراین متناسب با انواع دکوراسیون می توان آن را انتخاب کرد. صرف نظر از رنگ طوسی که شما برای خرید پارکت لمینت انتخاب می کنید می توانید مطمئن باشید که نتیجه کار بی نظیر خواهد بود.

مزیت های استفاده از پارکت لمینت طوسی

پارکت لمینت طوسی درواقع فنداسیون یک دکوراسیون عالی را پایه ریزی می کند. این رنگ خنثی و در عین حال ترند است، بنابراین برای دکوراسیون منازلی که با پارکت لمینت طوسی پوشیده شده اند، محدودیتی وجود نخواهد داشت. رنگ طوسی به عنوان ترکیبی از رنگ سفید و مشکی تقریباً با تمام رنگ ها قابلیت هماهنگی دارد. اگر از پارکت لمینت های طوسی تیره تر به همراه اکسسوری های روشن استفاده کنید.

مزیت های استفاده از پارکت لمینت طوسی

منزلتان حال و هوای درام به خود می گیرد. پارکت لمینت های طوسی روشن ظاهری دلبازتر و یا حتی باوقارتر به خود می گیرد. نکته دیگری که در مورد پارکت لمینت طوسی وجود دارد این است که می توان از آن در اتاق پذیرایی، اتاق خواب و حتی آشپزخانه استفاده کرد. بنابراین می توان گفت استفاده از لمینت طوسی محدود به فضای خاصی نیست.

نگهداری از پارکت لمینت طوسی

قطعاً می خواهید منزلتان زیبا باشد و زیبا باقی بماند، و قصد دارید با حداقل تلاش به این هدف برسید. به طور کلی می توان گفت مراقبت از پارکت لمینت طوسی ساده است و نیاز است در بازه های زمانی نه چندان کوتاه با دستمال مرطوب تمیز شود. ویژگی مهمی که پارکت لمینت طوسی دارد این است که جای پا، لکه، غبار و آلودگی را کمتر از سایر رنگ ها نشان می دهد.

نگهداری از پارکت لمینت طوسیدر هر صورت هر فرد مطابق با سلیقه خود اقدام به خرید پارکت لمینت می کند و پارکت لمینت طوسی یک گزینه در میان دهها گزینه موجود است. انتخاب شما هر چه که باشد باید همخوانی خوبی با دکوراسیون منزل شما داشته باشد و از همه مهم تر از از متریال مرغوب تهیه شده باشد. تنها در این صورت است که منزلتان همانی می شود که همیشه می خواستید.

مشخصات پارکت لمینت طوسی رنگ

برای طراحی دکوراسیون منزل مان و یا دفتر کارمان می توانیم از روش های ساده و بسیار زیادی استفاده کنیم. طراحی داخلی از بحث های بسیار مهم برای هر مکان به شمار می رود و اهمیت آن به قدری است که غیر قابل چشم پوشی است. دلیل عدم این چشم پوشی به دلیل مسائلی چون تاثیرات روانی زیاد محیط بر افراد بوده و همین طور یک دکوراسیون صحیح می تواند باعث نظم فکر هم بشود که این خود علاوه بر حفظ سلامت روان می تواند به سلامت جسمی هم کمک زیاد کند.

پارکت لمینت طوسی

دقیقا به همین ترتیب با کشف و ابداعیات جامعه بشری ما شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر تکنولوژی در همه ابعاد زندگی خود هستیم و بعید نیست که در آینده ای نزدیک فناوری نانو در تولید و خرید پارکت لمینت هم به کار گرفته شود. اگرچه ما امروزه به راحتی می توانیم از انواع مواد شوینده پارکت لمینت نانو را از بازار تهیه کنیم و برای نظافت پارکت لمینت استفاده نمائیم. با توجه به همه این ها یکی دیگر از اقلامی که در بحث دکوراسیون هر خانه ای بسیار حائز اهمیت است بحث کفپوش منزل است.

اکثریت افراد از یکی از انواع کفپوش پارکت لمینت برای منزل خود استفاده می کنند. کفپوش پارکت لمینت علاوه بر اینکه زیبا است به شدت به ایجاد حس راحتی افراد در زمان راه رفتن کمک می کند و برای تداوم این آرامش هم از صندل های راحتی در زمان راه رفتن استفاده نمائیم تا بدین طریق از ایجاد خط و خش بر روی سطح پارکت لمینت هم جلوگیری کنیم. به غیر از این موارد عاملی که بسیار بر روی افراد تاثیر دارد رنگ ها هستند و به همین خاطر است که در اکثر مواقع افراد برای تغییر دکوراسیون منزل شان به دنبال کاغذ دیواری هستند و به خاطر همین موضوع رنگ کفپوش پارکت لمینت هم بسیار اهمیت دارد.

پارکت لمینت طوسی طرحی پر آوازه در دکوراسیون ایرانی

ما می توانیم انواع پارکت لمینت را در رنگ های متنوع و مختلفی را مثل پارکت لمینت روشن و یا تیره مثل پارکت سفید، پارکت لمینت قهوه ای روشن، پارکت لمینت نسکافه ای و پارکت لمینت طلایی را به عنوان یک کفپوش مناسب برای خانه خود استفاده کنیم. اما یکی از پر طرفدارترین رنگ های پارکت لمینت رنگ طوسی است و بیشتر ازسایر رنگ های روشن و حتی سفید طرفدار دارد.

پارکت لمینت طوسی طرحی پر آوازه در دکوراسیون ایرانی

یکی از علت های محبوبیت پارکت لمینت طوسی بخاطر این است که به راحتی می توانیم این رنگ را با هر رنگ دیگری ست کنیم و افرادی که در فکر ست کردن مبلمان خود با پارکت لمینت هستند غالبا به دنبال پارکت لمینت طوسی می گردند. بخاطر همین موضوع افراد زیادی با ما تماس می گیرند و در مورد انواع پارکت لمینت طوسی طرح دار و ساده سوال می پرسند و این برای ما دلیلی شد تا تصمیم بگیریم در این مقاله در مورد پارکت لمینت طوسی برای تان بیشتر توضیح بدهیم.

پارکت لمینت طوسی و کاربرد آن در دکوراسیون

پارکت لمینت طوسی یکی از زیباترین و جذاب ترین انواع پارکت لمینت است که در تن های مختلف برای هر محیطی می توانیم به راحتی از آن استفاده کنیم. در حقیقت رنگ طوسی حاصل ترکیب دو رنگ سفید و سیاه می باشد و قابلیت رنگ سیاه و سفید به گونه ای است که می توان این دو رنگ را به راحتی با هر رنگ دیگری ست کرد و همین موضوع باعث می شود تا از پارکت لمینت طوسی برای ست کردن با قسمت های مختلف خانه و حتی اثباب و اثاثیه هم استفاده شود.

البته یکسری از رنگ بهتر و بیشتر از سایر رنگ ها با پارکت لمینت طوسی ست می شوند و جور در می آیند. غالبا رنگ های صورتی، سبز، کرم و قهوه ای روشن در کنار رنگ طوسی فضصا را بسیار جذاب و زیبا می کند. پارکت لمینت طوسی را می توان به صورت ساده و طرح دار برای دکوراسیون منزل خود به کار ببریم. همان طور که در تصویر بالا ملاحظه می فرمایید با توجه به نحوه نصب پارکت لمینت طوسی محیط اتاق را به طرز خاصی در نظر جلوه می دهد.

پارکت طوسی

دقیقا به همان صورت که گفته بودیم تمامی رنگ های به کار رفته در لوازم چیده شده در اتاق در کنار پارکت لمینت طوسی به خوبی ست شده است و با توجه به اینکه رنگ دیوار آبی تیره است همچنان تعادل رنگ بر قرار است و این خاطر قابلیت ست شدن رنگ های روشن و تیره با یکدیگر است.

اگر چه می توانیم رنگ دیوارهای را سفید را طوسی روشن در نظر بگیریم و با این کار به وسیع تر شدن محیط کمک بیشتری کنیم و مصداق آن را می توانیم به خوبی در تصویر پایین ببینیم.

قیمت پارکت لمینت طوسی

قیمت پارکت لمینت طوسی با توجه به جنس و کیفیتی که در ساخت آن به کار رفته است برآورد می گردد. ما می توانیم انواع پارک لمینت طوسی در برندهای مختلفی چون پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت ایشیک، پارکت لمینت فلورپن، پارکت لمینت هیرو، پارکت لمینت زنیت، پارکت لمینت ایزوفام، پارکت لمینت آرتا، پارکت لمینت آیدا و در بسیاری از برندهای معروف و مطرح دیگر را در بازار و البته با درجه کیفیت های متفاوت پیدا و تهیه نماییم.

بعضی از مشتریان ما به طور مستقیم به شرکت دکورچوب مراجعه می کنند و با بررسی استندهای پارکت لمینت در برندهای متفاوتی که در شرکت موجود است در کنار مشاوره دکوراسیون داخلی منزل، مناسب ترین نمونه طرح و رنگ پارکت لمینت طوسی را انتخاب می کنند.

چنانچه شما هم به دنبال بهترین و خوش رنگ ترین پارکت لمینت طوسی با یک تن رنگ خاص هستید می توانید هم اکنون با یکی از کارشناسان شرکت دکورچوب تماس بگیرید و در این مورد سوالات خود را بپرسید.امیدوارم از مطالعه این مقاله درباره پارکت لمینت طوسی استفاده کافی را برده باشید.

4.2/5 - (5 امتیاز)

1 دیدگاه در “معرفی پارکت لمینت طوسی

  1. سهیل بزرگمهر گفت:

    سلام واقعا خیلی اطلاعات خوبی در اختیار کاربرا قرار دادید ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *