برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

پارکت لمینت طوسی نماد زیبایی هر خانه و هر مکان

13 / آگوست / 2019

پارکت لمینت طوسی

برای طراحی دکوراسیون منزل مان و یا دفتر کارمان می توانیم از روش های ساده و بسیار زیادی استفاده کنیم.

طراحی داخلی از بحث های بسیار مهم برای هر مکان به شمار می رود و اهمیت آن به قدری است که غیر قابل چشم پوشی است.

دلیل عدم این چشم پوشی به دلیل مسائلی چون تاثیرات روانی زیاد محیط بر افراد بوده و همین طور یک دکوراسیون صحیح می تواند باعث نظم فکر هم بشود که این خود علاوه بر حفظ سلامت روان می تواند به سلامت جسمی هم کمک زیاد کند.

بخاطر اهمیت همین موضوع بود که اروپاییان به سبب تلاش هایی که داشتند از روی کاغذ که ابداع چینی ها موفق به تولید کاغذ دیواری شدند و انقلاب عظیم و غیر قابل حذف را در دنیا به پا کردند.

امروزه ما می توانیم با هر نوع سلیقه ای و برای هر سبک دکوراسیونی از یکی از انواع کاغذ دیواری ساده و تک رنگی چون کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری قهوه ای و کاغذ دیواری سفید طلایی استفاده نمائیم.

البته با گذر زمان هنوز طرح های کاغذ دیواری کلاسیک هنوز محبوبیت خود را در بین مردم بدون هیچ تلاشی به خوبی حفظ کرده است.

با گذر و سپری شدن زمان طراحان با در نظر گرفتن سلیقه های مختلف طرح های متنوع تری از انواع کاغذ دیواری گلدار و کاغذ دیواری آبرنگی گلدار را که با نام کاغذ دیواری گل گلی معروفند را طراحی کرده و به بازار عرضه نمودند، اما جدا از تاثیر عمیقی که استفاده از کاغذ دیواری بر روی محیط می گذارد و به فضا روحی تازه می بخشد نوع کفپوش و طرح و رنگی که دارد هم به همان میزان برای همه افراد تاثیر دارد.

مسلما در بین تمامی کفپوش ها از قدیمی ترین نوع کفپوش تا جدیدترین انواع کفپوش های امروزی تفاوت های زیادی وجود دارد.

هر روز که می گذرد متناسب با دنیای امروزی و نیازهای شناخته شده انواع دیوارپوش در حال عرضه است به طوری که می بینیم از تکنولوژی نانو در صنعت کاغذ دیواری هم استفاده می شود و اکنون شاهد تولید کاغذ دیواری نانو هستیم.

دقیقا به همین ترتیب با کشف و ابداعیات جامعه بشری ما شاهد رشد و توسعه هر چه بیشتر تکنولوژی در همه ابعاد زندگی خود هستیم و بعید نیست که در آینده ای نزدیک فناوری نانو در تولید پارکت لمینت هم به کار گرفته شود.

اگرچه ما امروزه به راحتی می توانیم از انواع مواد شوینده پارکت لمینت نانو را از بازار تهیه کنیم و برای نظافت پارکت لمینت استفاده نمائیم.

با توجه به همه این ها یکی دیگر از اقلامی که در بحث دکوراسیون هر خانه ای بسیار حائز اهمیت است بحث کفپوش منزل است.

پارکت طوسی رنگ

اکثریت افراد از یکی از انواع کفپوش پارکت لمینت برای منزل خود استفاده می کنند.

کفپوش پارکت لمینت علاوه بر اینکه زیبا است به شدت به ایجاد حس راحتی افراد در زمان راه رفتن کمک می کند و برای تداوم این آرامش هم از صندل های راحتی در زمان راه رفتن استفاده نمائیم تا بدین طریق از ایجاد خط و خش بر روی سطح پارکت لمینت هم جلوگیری کنیم.

به غیر از این موارد عاملی که بسیار بر روی افراد تاثیر دارد رنگ ها هستند و به همین خاطر است که در اکثر مواقع افراد برای تغییر دکوراسیون منزل شان به دنبال کاغذ دیواری هستند و به خاطر همین موضوع رنگ کفپوش پارکت لمینت هم بسیار اهمیت دارد.

ما می توانیم انواع پارکت لمینت را در رنگ های متنوع و مختلفی را مثل پارکت لمینت روشن و یا تیره مثل پارکت سفید، پارکت لمینت قهوه ای روشن، پارکت لمینت نسکافه ای و پارکت لمینت طلایی را به عنوان یک کفپوش مناسب برای خانه خود استفاده کنیم.

اما یکی از پر طرفدارترین رنگ های پارکت لمینت رنگ طوسی است و بیشتر ازسایر رنگ های روشن و حتی سفید طرفدار دارد.

یکی از علت های محبوبیت پارکت لمینت طوسی بخاطر این است که به راحتی می توانیم این رنگ را با هر رنگ دیگری ست کنیم و افرادی که در فکر ست کردن مبلمان خود با پارکت لمینت هستند غالبا به دنبال پارکت لمینت طوسی می گردند.

پارکت طوسی برای منزل

بخاطر همین موضوع افراد زیادی با ما تماس می گیرند و در مورد انواع پارکت لمینت طوسی طرح دار و ساده سوال می پرسند و این برای ما دلیلی شد تا تصمیم بگیریم در این مقاله در مورد پارکت لمینت طوسی برای تان بیشتر توضیح بدهیم.

چگونه با پارکت لمینت طوسی می توانیم دکوراسیون منزل مان را متفاوت تر نشان دهیم؟

پارکت لمینت طوسی یکی از زیباترین و جذاب ترین انواع پارکت لمینت است که در تن های مختلف برای هر محیطی می توانیم به راحتی از آن استفاده کنیم.

در حقیقت رنگ طوسی حاصل ترکیب دو رنگ سفید و سیاه می باشد و قابلیت رنگ سیاه و سفید به گونه ای است که می توان این دو رنگ را به راحتی با هر رنگ دیگری ست کرد و همین موضوع باعث می شود تا از پارکت لمینت طوسی برای ست کردن با قسمت های مختلف خانه و حتی اثباب و اثاثیه هم استفاده شود.

البته یکسری از رنگ بهتر و بیشتر از سایر رنگ ها با پارکت لمینت طوسی ست می شوند و جور در می آیند.

غالبا رنگ های صورتی، سبز، کرم و قهوه ای روشن در کنار رنگ طوسی فضصا را بسیار جذاب و زیبا می کند.

پارکت لمینت طوسی را می توان به صورت ساده و طرح دار برای دکوراسیون منزل خود به کار ببریم.

پارکت طوسی تیره

همان طور که در تصویر بالا ملاحظه می فرمایید با توجه به نحوه نصب پارکت لمینت طوسی محیط اتاق را به طرز خاصی در نظر جلوه می دهد.

دقیقا به همان صورت که گفته بودیم تمامی رنگ های به کار رفته در لوازم چیده شده در اتاق در کنار پارکت لمینت طوسی به خوبی ست شده است و با توجه به اینکه رنگ دیوار آبی تیره است همچنان تعادل رنگ بر قرار است و این خاطر قابلیت ست شدن رنگ های روشن و تیره با یکدیگر است.

حتما بخوانید: پارکت لمینت طلایی چه تاثیری بر دکوراسیون داخلی محیط کاری ما دارد؟

اگر چه می توانیم رنگ دیوارهای را سفید را طوسی روشن در نظر بگیریم و با این کار به وسیع تر شدن محیط کمک بیشتری کنیم و مصداق آن را می توانیم به خوبی در تصویر پایین ببینیم.

پارکت طوسی روشن

قیمت پارکت لمینت طوسی چقدر است؟

قیمت پارکت لمینت طوسی با توجه به جنس و کیفیتی که در ساخت آن به کار رفته است برآورد می گردد.

ما می توانیم انواع پارک لمینت طوسی در برندهای مختلفی چون پارکت لمینت فورمیکا، پارکت لمینت ایشیک، پارکت لمینت فلورپن، پارکت لمینت هیرو، پارکت لمینت زنیت، پارکت لمینت اغیزوفام، پارکت لمینت آرتا، پارکت لمینت آیدا و در بسیاری از برندهای معروف و مطرح دیگر را در بازار و البته با درجه کیفیت های متفاوت پیدا و تهیه نماییم.

حتما بخوانید: پارکت لمینت داچ فلور ، زیبا با کیفیت و مناسب سلیقه ایرانی

بعضی از مشتریان ما به طور مستقیم به شرکت دکور چوب مراجعه می کنند و با بررسی استندهای پارکت لمینت در برندهای متفاوتی که در شرکت موجود است در کنار مشاوره دکوراسیون داخلی منزل، مناسب ترین نمونه طرح و رنگ پارکت لمینت طوسی را انتخاب می کنند.

چنانچه شما هم به دنبال بهترین و خوش رنگ ترین پارکت لمینت طوسی با یک تن رنگ خاص هستید می توانید هم اکنون با یکی از کارشناسان شرکت دکور چوب تماس بگیرید و در این مورد سوالات خود را بپرسید.

توصیه اکید ما به همه خوانندگان این مقاله این است که هرگز و هیچ وقت مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی منزل شان را از دست ندهند.

پارکت طوسی سفید

نمونه هایی از پارکت لمینت طوسی

پارکت طوسی

پارکت طوسی شیک

پارکت لمینت رنگ طوسی

پارکت لمینت طوسی برای خانه

لمینت طوسی برای منزل

لمینت شیک رنگ طوسی

لمینت طوسی تیره

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما  ۲۲۳۹۲۷۱۸-۰۲۱

مقالات مرتبط

پارکت لمینت مدرن برای چه فضاهایی استفاده می گردد؟ویژگی لمینت های مدرن چیست؟

کاربردهای پارکت لمینت چیست ؟ در چه جاهایی می توان از پارکت لمینت استفاده کرد ؟

کف پوش مناسب برای مکان های تجاری چه کف پوشی است ؟ از چه برند کف پوش برای مکان های تجاری استفاده کنیم ؟

نگهداری از پارکت لمینت به چه صورت است ؟ چگونه در فصول مختلف سال از پارکت لمینت ها نگهداری کنیم ؟

ست کردن پارکت لمینت با مبلمان به چه صورت است ؟ چگونه بهترین هارمونی را ایجاد نماییم ؟

سر و صدای پارکت لمینت به چه علت است ؟ چرا برخی پارکت لمینت ها دچار سر وصدا می شوند ؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.