برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه را چگونه استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

20 / ژوئن / 2019

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه

مساله انتخاب کاغذ دیواری برای اتاق خواب بچه ها همیشه یک موضوع مهم به شمار می ورد.

معمولا انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای اتاق کودک با در نظر گرفتن سن و جنسیت فرزند انجام می شود.

بعضی از افراد با توجه به سلیقه فرزند خود اقدام به تهیه کاغذ دیواری یا پوستر دیواری اتاق کودک می کنند تا یک دکوراسیون زیبا و دلخواه را برای فرزند دلبندشان خلق کنند.

عموما خانواده هایی که فرزند دختر دارند سراغ کاغذ دیواری یا پوستر های دیواریی با رنگ و سبک دخترانه می روند و آن هایی که فرزند پسر دارند بنا به علایق فرزندشان سراغ پوسترهای دیواری پسرانه هستند.

دخترها بخاطر نوع خلق و خو و روحیاتی که دارند به دنبال رنگ های شاد و مخصوصا رنگ های صورتی و قرمز هستند و در مقابل آنها پسر ها سراغ رنگ های آبی و سبز می روند.

به همین دلیل ما بیشترین رنگی که در کاغذ دیواری دخترانه می بینیم رنگ های صورتی و قرمز است و در کاغذ دیواری اتاق پسرانه رنگ آبی و سبز بیشتر به چشم می خورد.

ممکنه است بعضی از کودکان و یا حتی والدین تصمیم داشته باشند به جای استفاده از کاغذ دیوای از پوستر دیواری برای تزیین اتاق خواب فرزند دلبندشان استفاده کنند.

در این مواقع دختر خانم ها سراغ شخصیت های کارتونی مثل سیندرلا، پری دریا، سفید برفی، اوروار، راپونزل، تیانا یا همان شاهدخت و قورباغه، مریدا، جاسمین و علاالدین، دیو و دلبر و آنا پرنسس یخی می روند.

گرچه بعضی از افراد از کاغذ دیواری طرح هلو کیتی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه استفاده می کنند و این طرح برای دختران خردسال مناسب تر است و حتی می توان از آن برای تزیین اتاق خواب نوزاد هم استفاده کرد.

با همه این حرف ها می شود نتیجه گرفت دخترها در اکثر مواقع از سبک های فانتزی و رویایی استقبال می کنند که استفاده از کاغذ دیواری فانتزی می تواند برای آنها یک گزینه منحصر به فرد به حساب آید.

و پسرها بخاطر وجود روحیه مردانه در خلق و خوی شان سراغ شخصیت هایی می روند که در بازی های کامپیوتری ظهور پیدا کرده اند مثل بتمن که معروف ترین آنها است می روند و البته شخصیت معروف مرد عنکبوتی هم بین پسرها طرفدارن زیادی دارد و پوسترهای دیواری مرد عنکبوتی را در اتاق خواب پسرانه زیاد می بینیم.

گاهی اوقات هم ممکن استاد همه فرزندان خانواده چه دختر و چه پسر از یک اتاق مشترک استفاده کنند که در این حالت فرزندان سراغ پوسترهای دیواری می روند که طرح های آن هم دخترانه و هم پسرانه به حساب می آید که این طرح ها معمولا طرح های پرطرفداری مثل بامزی و باب اسفنجی است.

اما اگر شما فرزندی در راه دارید که هنوز متولد نشده است می توانید با سلیقه خود یک پوستر دیواری زیبا برای تزیین اتاق خواب نوزادتان انتخاب و تهیه کنید.

بعضی از والدین به دنبال پوسترهای دیواری با طرح های خاص و متفاوت برای اتاق خواب فرزندان خود هستند و حتی بعضی از بچه های چه دخترها و چه پسرها به محض اینکه کمی بزرگتر می شوند و طرح های خاص را بیشتر ترجیح می دهند.

از جمله طرح های خاص و متفاوتی که بچه ها به دنبال آن هستند پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه است.

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی برای اتاق خواب نوجوانان

با استفاده از این نوع پوستر دیواری شما می توانید دنیا را به اتاق بچه خود دعوت کنید.

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی زیبا

این روزها بعضی از مشتریان از ما در مورد پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه سوالات متداول و مختلفی می پرسند:

آیا پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه برای کودک ما مناسب است؟

آیا این نوع کاغذ دیواری برای فرزندمان خستگی را ایجاد می کند؟

چگونه بهترین پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه مناسب را برای اتاق خواب فرزند خود پیدا و تهیه کنیم؟

و…

دقیقا همه این سوالات عاملی شد تا تصمیم بگیریم در مورد پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه و نحوه استفاده آن برای تان مقاله ای بنویسیم.

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی برای اتاقنوجوان

چگونه از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه باید استفاده کنیم؟

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه تنها و فقط روی یک دیوار نصب می گردد و سایر دیوارهای اتاق کودک تان را می توانید با یک کاغذ دیواری ساده و رنگی مثل کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیوار قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری زرد و یا با کاغذ دیواری صورتی پوشش دهید.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری طرح نقشه جهان مناسب برای زیبا پسندان و خاص پسندان

البته به این نکته دقت داشته باشید که رنگ قالب پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه چه رنگی است که رنگ کاغذ دیواری تک رنگ متناسب با آن انتخاب گردد و حتی می توانید از کاغذ دیواریی استفاده کنید که رنگ متضاد آن باشد.

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه پسر

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی برای تزیین اتاق خواب

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید نحوه طراحی پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه به شکلی انجام شده است که کودک از محیط اتاق خوابش خسته و دل زده نشود.

و طراح به جای مشخص کردن هر منطقه بر روی نقشه و همچنین تعیین محل دقیق هر یک از کشورهای دنیا متناسب با روحیه و علاقه کودک حیوانات متداول و درختان خاص هر منطقه را بر روی نقشه تعیین کرده است.

زمینه آبی ملایم موجود در پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه و رنگ سبز به کار رفته در مبل و جعبه سبز در قفسه میز در کنار سایر رنگ ها جلوه خاص و زیبایی را ایجاد کرده اند.

این سبک طراحی بیشتر برای پسرها مناسب خواهد بود.

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه دختر

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی برای اتاق خواب کودک

و البته در تصور بالا هم نمونه دیگری از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه که کاملا مناسب اتاق دخترانه است را ملاحظه می کنید.

وجود رنگ های صورتی و بنفش و گل بهی در پوستر دیواری در کنار سایر رنگ ها زیبایی اتاق را دو چندان کرده است.

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی برای اتاق

و اگر نوزادی در راه دارید و دوست دارید از همان ابتدا او را با دنیا اطرافش با زبانی کودکانه و حتی  از طریق محیط اطرافش با دنیایی که در آن دارد زندگی می کند بهتر آشنا کنید استفاده از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه ویژه نوزاد را که در تصویر بالا ملاحظه می فرمایید می تواند به شما برای رسیدن به این هدف کمک کند.

پوستری کاملا جذاب و رنگی برای نوزاد دختر و پسر خواهد بود.

قیمت پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه چقدر است؟

البته قیمت پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه هم مثل پوستر دیواری و کاغذ دیواری براساس میزان کیفیت و جنس به کار رفته در فرآیند تولید آن برآورد می شود.

بعضی از مشتریان دکور چوب مستقیم به شرکت ما مراجعه می کند و در سوالات خود را در خصوص طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزاد و کودک می پرسند.

چناچه شما هم در این مورد سوالی دارید می توانید هم اکنون مثل سایر افراد با یکی از مشاوران طراحی دکوراسیون داخلی دکور چوب تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید و مشاوره رایگان دریافت نمائید.

حتما بخوانید: خرید کاغذ دیواری و رازهای آن چیست؟ ۹ نکته اصلی برای خرید کاغذ دیواری را بدانید.

نمونه هایی از پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی مناسب اتاق خواب کودک

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی برای اتاق خواب بچه ها

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی برای اتاق کودکان

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی شیک و زیبا

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی برای اتاق بچه ها

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی مناسب برای مراکز آموزشی

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما      ۲۲۳۹۲۷۱۸-۰۲۱

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری ساده اتاق خواب شامل چه رنگ هایی است؟ مناسب ترین رنگ کدام است؟ و قیمت آن چقدر است؟

کاغذ دیواری روزنامه ای ،کاغذی زیبا و مدرن مناسب زیباپسندان و خاص پسندان

کاغذ دیواری برای اتاق خواب عروس و داماد را چطور و چگونه انتخاب کنیم؟ قیمت خرید کاغذ دیواری ویژه تازه عروسان چقدر است؟

انتخاب کاغذ دیواری به چه شکلی است ؟ چگونه کاغذ دیواری دلخواهمان را انتخاب کنیم؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.