برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

پوستر دیواری پشت تلویزیون با طرح طبیعت و منظره و گل

08 / آگوست / 2019

پوستر دیواری پشت تلویزیون

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

اکنون امروزه دکوراتورها روش های مختلفی برای طراحی کردن دیوار پشت تلویزیون ارائه می دهند که ما می توانیم بسته به سبک دکوراسیون منزل مان و همچنین براساس بزرگی و کوچکی خانه ای که داریم از انواع دیوارپوش پی وی سی PVC و یا یکی از انواع کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون استفاده کنیم.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری برای خانه های کوچک چگونه انتخاب نماییم ؟ هنگام انتخاب به چه نکاتی می بایست دقت شود؟

در اکثر مواقع طرح های کاغذ دیواری پشت تلویزیون به گونه است که طرح های تکرار شونده در آنها کمتر دیده می شود و بیشتر تصاویر منظره و طبیعت و یا طرح انواع گل را بر روی آن می بینیم و به عنوان پوستر دیواری پشت تلویزیون شناخته می شوند.

پوشتر برای پشت تلویزیون

پوستر دیواری پشت تلویزیون یکی از پر طرفدارترین انواع دیوارپوش است که برای پشت تلویزیون و صفحات ال سی دی به طور چشمگیری مورد استفاده قرار می گیرد و این خود می تواند وجه خاصی به خانه مان بدهد و آن را به طرز خاصی چشمگیرتر نمائید.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری پشت تلویزیون شامل چه طرح هایی می باشد؟

در زمان نصب پوستر دیواری پشت تلویزیون حتما به رنگ غالب بر فضای خانه و یا اتاقی که قرار است، تلویزیون استفاده شود را باید در نظر داشته باشیم تا در بین همه قسمت های داخل اتاق از نظر هارمونی رنگ حفظ و رعایت شود.

انواع پوستر دیواری پشت تلویزیون و طرح های آن کدامند؟

اکثرا پوسترهای دیواری برای پشت تلویزیون شامل طرح های سه بعدی یا سه وجهی می باشد که در بین همگان از محبوبیت خوبی هم برخوردار است و غالبا پوستر دیواری پشت تلویزیون شامل طرح هایی با گل های سه بعدی است که به خاطر سه بعدی بودن این نوع پوستر باعث ایجاد حس تحرک و پویایی بیشتر در محیط خانه می باشد که این خود می تواند یک گزینه فوق العاده برای خانه های کوچک باشد.

پوستر دیواری طرح گل سه بعدی

البته طرح هایی چون طبیعت و منظره با نماهایی از کوه و صخره، دریای مواج، سواحل، جنگل های ابنوه و… بر روی پوسترها هم می توانند یک از مناسب ترین طرح ها برای پشت تلویزیون باشند که این خود می تواند باعث ایجاد نمایی خیره کننده در خانه مان شود و مخصوصا برای خانه های کوچک و دلگیر استفاده از پوستر دیواری پشت تلویزیون با طرح طبیعت بسیار مناسب و کاربردی است.

پوستر دیواری طرح طبیعت

باز هم با توجه به اینکه اکثریت افراد از پوستر دیواری سه بعدی با طرح های طبیعت و منظره و یا گل برای پشت تلویزیون منزل شان استفاده می کنند طرح های دیگری غیر از این ها هم هستند که می توانیم برای پشت ال سی دی با خیالی آسوده استفاده نمائیم.

پوستر دیواری پشت تلویزیون

چگونه از پوستر دیواری پشت تلویزیون استفاده کنیم تا خانه ای زیباتر داشته باشیم؟

برای این که زیبایی کار بهتر خودش را در آخر کار به شما نشان دهد علاوه بر این که زیباترین طرح را انتخاب می کنیم نحوه نصب پوستر دیواری و همچنین نوع چسب کاغذ دیواری که نصاب برای نصب آن به کار می برد هم بسیار مهم است و محلی که برای انجام این کار در نظر گرفته ایم هم فوق العاده اهمیت پیدا می کند.

قبل از نصب پوستر دیواری پشت تلویزیون حتما از سالم بودن دیوار اطمینان حاصل کنیم تا پس از انجام کار به دلیل وجود نم و رطوبت کار ما اینگونه خراب نشود.

همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می فرمایید با توجه به رنگ دیوار مجاور دیواری که تلویزیون ال سی دی ما بر روی آن نصب است رنگ و طرح پوستر دیواری پشت تلویزیون به خوبی انتخاب شده است و این خود می تواند به حفظ نظم بیشتر محیط و القای آرامش بسیار کمک کند.

پوستر دیواری با طرح گل

و یا استفاده از پوستر دیواری پشت تلویزیون با طرح و نمایی شبیه به نقاشی هم می تواند جلوه خاص خودش را داشته باشد.

اگر به تصویر پایین دقت کنید جلوه طرح و نقش پوستر دیواری پشت تلویزیون تا حدی شبیه به نقاشی و هم منظره سه بعدی است ولی همچنان جذابیت خود را دارد.

پوستر دیواری

استفاده از پوستر دیواری زمینه سه بعدی با طرح آجر و طرح برج دریایی و کلبه ای در کنار ساحل مواج می تواند جلوه دیگری به خانه مان بدهد که البته چنین طرح هایی بسیار القا کننده آرامش هستند.

پوستر دیواری با طرح برج دریایی

نمونه طرح هایی از پوستر دیواری پشت تلویزیون

پوستر زیبا با طرح گل

کاغذ دیواری طرح گل

پوستر گل

پوستر طرح گل برای پشت تلویزیون

پوستر طرح گل

پوستر شیک سه بعدی

پوستر سه بعدی زیبا

پوستر دیواری سه بعدی برای پشت تلویزیون

قیمت پوستر دیواری پشت تلویزیون چقدر است؟

قیمت خرید انواع پوستر دیواری پشت تلویزیون با توجه به متراژ دیواری که میز تلویزیون جلوی آن قرار گرفته و یا قصد نصب ال سی دی بر روی آن دیوار را دارید برآورد می شود و در کنار آن نوع جنس کاغذی که برای چاپ پوستر دیواری پشت تلویزیون استفاده می شود هم بر روی قیمت نهایی آن تاثیر خواهد داشت ولی سبک طرح و رنگ از فاکتورهای اثر گذار برای تعیین قیمت به شمار نمی آیند.

با توجه به اینکه بعضی از مشتریان ما مستقیما به شرکت دکور چوب مراجعه می کنند و پس از بررسی طرح های مختلف پوستر دیواری پشت تلویزیون متناسب با سبک دکوراسیون منزل شان مناسب ترین طرح را برای پشت تلویزیون خود بر می گزینند در کنار آن هم از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی هم استفاده می کنند.

چنانچه شما هم در فکر استفاده از پوستر دیواری پشت تلویزیون هستید و می خواهید انتخاب تان به صورتی باشد که زیبایی منزل تان بیشتر از هر زمان دیگری باشد توصیه می کنیم خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی ما را از دست ندهید.

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما  ۰۲۱۷۷۱۲۰۲۱۴         /      ۰۲۱۷۷۱۲۰۲۱۵

 

 

مقالات مرتبط

پوستر و کاغذ دیواری چه شباهت ها و تفاوت هایی دارند ؟

شستشو پوستر دیواری را باید چگونه انجام دهیم؟ بهترین مواد شوینده برای تمیز کردن پوستر دیواری کدام است؟

کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت شامل چه طرح هایی است؟ کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت را چگونه انتخاب کنیم؟

کاغذ دیواری برای ستون چگونه انتخاب می شود ؟ آیا برای سقف هم می توان از کاغذ دیواری استفاده کرد ؟

کاغذ دیواری های مرغوب چگونه است و از ويژگي هاي آن مي توان به موارد ذيل اشاره نمود

پوستر دیواری سه بعدی یا سه وجهی با قابلیت ایجاد حس تحرک و پویایی در محیط

طرحهای جدید کاغذ دیواری پذیرایی در سال ۲۰۱۹ کدامند؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.