برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی و طرح های جذاب آن کدامند؟

29 / جولای / 2019

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی

بحث جذاب و دوست داشتنی طراحی دکوراسیون داخلی و نقش اصلی رنگ ها در این حرفه باعث شده است تا افراد با هر نوع سلیقه ای بتوانند در هر کدام از سبک های طراحی دکوراسیون مدرن و یا کلاسیک به بهترین شکل ممکن هر قسمت از خانه خود را آرایش کنند.

از زمانی که کاغذ توسط چینی ها ابداع شد و به اروپا راه پیدا کرد و با ابتکار عملی که غربی ها بر روی اختراع چینی ها انجام دادند دیگر تنها کاربرد کاغذ منحصر به نوشتن نبود و با ظهور صنعت چاپ طرح هایی را بر روی آن چاپ کردند که آن را برای تزئین خانه و هر مکانی قابل استفاده  کرده بود.

از این رو امروزه ما شاهد تنوع طرح و رنگ های بسیار زیادی در بین آلبوم های کاغذ دیواری در سراسر دنیا هستیم که در طرح ها و جنس های مختلف و با درجه کیفیت متفاوت در دسترس ما هستند و ما می توانیم از انواع کاغذ دیواری های ساده و تک رنگی چون کاغذ دیواری قرمز، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری طلایی، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری مشکی، کاغذ دیواری قهوه ای، کاغذ دیواری سفید طلایی و… به راحتی در طراحی دکوراسیون داخلی هر محیطی استفاده کنیم.

معمولا افرادی که ساده پسندتر هستند به دنبال کاغذ دیواری ساده و تگ رنگ هستند از این نوع کاغذ دیواری استفاده می کنند و البته در کنار آن گروه دیگری از افرادی که دکوراسیون منزل شان بسیار پر و شلوغ است می توانند با استفاده از کاغذ دیواری ساده از میزان شلوغی و کوچک بودن منزل خود بکاهند.

اگر طراحان کاغذ دیواری با در نظر گرفتن سلیقه گروه های خاصی که روحیه هنری دارند کاغذ دیواری های مختلف و در طرح های گوناگونی مثل کاغذ دیواری گلدار، کاغذ دیواری گل گلی، کاغذ دیواری آبرنگی گلدار، کاغذ دیواری طرح بته جقه، کاغذ دیواری با طرح سنتی و کاغذ دیواری نقش برجسته را در نظر گرفته اند که می توان در کنار این نوع کاغذ دیواری از سایر کاغذ دیوارهای دیگر با طرح ساده مثل کاغذ دیواری طرح پتینه استفاده نمود و زیبایی خاصی را در منزل پدیدار کرد.

اما از آنجا با گسترش و رشد تکنولوژی سلایق و علایق مردم هم متفاوت تر از قبل می شود با ظهور برنامه های نرم افزاری طراحی سه بعدی و ورود آن به صنعت کاغذ دیواری در چند سال اخیر شاهد طراحی و تولید کاغذ دیواری سه بعدی در طرح های مختلف هستیم.

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی اکنون بسیار شاد و متنوع شده است و می توانیم طرح های ایده آل خود را با طرح های سه بعدی به راحتی پیدا و تهیه نمائیم.

در ابتدا طرح های کاغذ دیواری سه بعدی طبیعت و یا منظره بیشتر برای پشت تلویزیون و پشت تخت خواب استفاده می شد و در کنار آن طرح های مناسب برای کودکان هم به صورت سه بعدی چاپ می شود.

ما می توانیم طرح های شاد کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی را با طرح های دخترانه و پسرانه پیدا کنیم تا در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه و اتاق خواب پسرانه استفاده نمائیم.

کاغذ دیواری کودکانه

حتما بخوانید: کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک شامل چه طرح هایی است؟ جدیدترین طرح های کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب دخترانه و پسرانه کدام است؟

با افزایش تعداد طرح های کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی و سوالات زیادی که افراد می پرسند و همچنین تقاضای چاپ طرح ایده آل خود را بر روی کاغذ دیواری را دارند و برخی دیگر به دنبال طرح های جدیدی از کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی برای تزئین اتاق خواب فرزند خود می گردند.

این گروه از افراد می توانند از کاغذ دیواری کودکانه سه بعدی و کاغذ دیواری دخترانه سه بعدی و یا اگر پسری دارند از کاغذ دیواری پسرانه سه بعدی استفاده کنند و همه این ها عاملی شد تا تصمیم بگیریم تا در این مقاله در مورد کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی برای تان بیشتر توضیح دهیم.

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی شامل چه طرح هایی است؟

کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی شامل طرح های متنوع و زیادی در طرح های شاد دخترانه و پسرانه است.

معمولا بیشتر طرح های کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی به صورت پوستر دیواری سه بعدی با طرح ها و شخصیت های کارتونی مطرح و پرطرفدار در بین کودکان است.

از جمله طرح های شاد کودکانه که در بین کاغذ دیواری سه بعدی دخترانه موجود است شخصیت های کارتونی مثل سیندرلا، سفید برفی، عروس دریایی و… است و در بین دختر بچه ها به شدت مورد پسند است و اکثرا والدین با چنین طرح هایی دختران خود را بهتر می توانند سورپرایز کنند.

پوستر دیواری دخترانه

و اما طرح های پرطرفدار کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی برای اتاق خواب پسرانه که این نوع کاغذ دیواری هم بیشتر به صورت پوستر دیواری پسرانه با طرح شخصیت های کارتونی و بازی های کامپیوتری چون بتمن، مرد عنکبوتی، لوک خوش شانس، ملوان زبل، باب اسفنجی و … در بازار موجود است.

پوستر دیواری پسرانه

حتما بخوانید: کاغذ دیواری اتاق پسرانه باید چگونه باشد؟ بهترین طرح های مناسب برای اتاق خواب پسرانه کدامند؟

البته طرح های کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی بسیار بیشتر و متنوع تر از این ها است و قدرت انتخاب کودکان در کنار والدین زیاد است و علاوه بر شخصیت های کارتونی که گفتیم بعضی از کودکان کاغذ دیواری سه بعدی با طرح ماهی، دایناسور و ماه و ستاره را هم می پسندند و کاغذ دیواری طرح توپ فوتبال هم در بین آقا پسر جذابیت خاصی را دارد و در اکثر مواقع این طرح جز انتخاب اول آنها محسوب می شود.

طرح کاغذ دیواری سه بعدی

نمونه هایی از کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی

طرح پوستر سه بعدی

پوستر پسرانه

کاغذ دیواری برای اتاق کودک سه بعدی

کاغذ دیواری پوستری

پوستر مرد عنکبوتی

کاغذ دیواری سه بعدی کودک

پوستر دیواری طرح کودک

پوستر شخصیت های کارتونی برای اتاق خواب پسرانه

پوستر سه بعدی با طرح بالن

کاغذ دیواری سه بعدی طرح توپ فوتبال

قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری اتاق کودک سه بعدی با توجه به اندازه دیواری که قصد اجرای کار را دارید تعیین می گردد و علاوه بر آن فاکتورهای مهمی چون جنس و کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی بر روی میزان قیمت تاثیر گذار هستند.

برای انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری اتاق سه بعدی می توانید از نزدیک آلبوم های کاغذ دیواری ما را مثل مشتریانی که حضورا به شرکت دکور چوب مراجعه می کنند بررسی کنید و در صورتی که طرح ایده آل و دلخواه خود را پیدا کرده اید و آن را در بین نمونه طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پیدا نمی کنید می توانید به راحتی آن را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن طرح کاغذ دیواری سه بعدی دلخواه خود را پس از آماده شدن تحویل بگیرید.

گرچه در ضمن مراجعه بعضی از مشتریان و بررسی هایی که بر روی آلبوم های مختلف کاغذ دیواری انجام می دهند از خدمات دکوراسیون داخلی شرکت دکور چوب هم استفاده می کنند چنانچه شما هم نیاز به راهنمایی بیشتر در مورد انواع کاغذ دیواری دارید و می خواهید منزلی زیباتر داشته باشید می توانید از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون داخلی ما بهره مند گردید.

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما      ۲۲۳۹۲۷۱۸-۰۲۱

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری بچه شامل چه طرح هایی است؟ چگونه باید از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم؟ و قیمت آن چقدر است؟

کاغذ دیواری کودکانه شامل چه طرح هایی است؟ چگونه از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

کاغذ دیواری فانتزی چیست و شامل چه طرح هایی می شود؟ کاغذ دیواری فانتزی برای چه مکان هایی مناسب است؟

کاغذ دیواری طرح هلو کیتی برای اتاق نوزاد دختر چگونه است؟ چطور با کمترین هزینه اتاق خواب نوزاد دختر را اماده کنیم؟

کاغذ دیواری کودک و نوجوان با طرح های متنوع برای دختران و پسران

کاغذ دیواری اتاق پسرانه باید چگونه باشد؟ بهترین طرح های مناسب برای اتاق خواب پسرانه کدامند؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.