برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

کاغذ دیواری پسرانه شامل چه طرح هایی است؟

12 / جولای / 2019

کاغذ دیواری پسرانه

در گذشته استفاده از نقاشی رنگ روغن در بین مردم جامعه مرسوم تر و متداول تر بود و تنها روش برای روح بخشیدن به هر خانه و منزلی بود اما با ابداع کاغذ دیواری و رشد و گسترش آن در سراسر دنیا تحولی عظیم در حرفه دکوراسیون داخلی ایجاد کرد مخصوصا اینکه مبدع کاغذ خود چینی ها بودند و در حال حاضر رتبه دوم اقتصاد جهانی را دارند خیلی بهتر و بیشتر از هر کشوری در حال تولید و عرضه کاغذ دیواری به سراسر دنیا هستند.

افراد دیگر مثل گذشته مجبور به استفاده از رنگ روغن و یا پلاستیک برای نقاشی ساختمان و یا دفاتر کارشان نیستند و با تولید کاغذ دیواری های مختلف و در جنس های متنوع قدرت انتخاب بیشتری پیدا کرده اند و با وجود دنیایی از رنگ های متنوع و گوناگون در کاغذ دیواری، منزل خود را به شیوه ای خاص تر و متفاوت تر زینت دهند.

از آنجایی که دنیای رنگ در کاغذ دیواری با دنیای رنگی کودکان بی شباهت نیست کاملا طبیعی است که بخش عمده ای از تولید کاغذ دیواری در سراسر دنیا به کودکان اختصاص داده شده است و طرح های ایده آل آنان را تولید و عرضه می کنند.

شما به راحتی می توانید کاغذ دیواری دخترانه و یا کاغذ دیواری پسرانه مناسب خود را پیدا کنید و آنقدر طرح و رنگ های متنوعی در بین آلبوم های کاغذ دیواری موجود در بازار وجود دارد که حتی آقا پسرها هم می توانند به راحتی طرح کاغذ دیواری پسرانه دلخواه خود را پیدا کنند.

ممکن است با خود تصور کنید که بیشتر طرح های موجود در آلبوم های کاغذ دیواری جز طرح های مورد پسند خانم ها است و برای اتاق خواب دخترانه مناسب تر خواهد بود اما باید خدمتتان بگوییم که اصلا این طور نیست و غالبا طرح های کاغذ دیواری به شکلی تعیین می گردد که برای هر دو گروه کاملا مناسب باشند اما افرادی که قصد دارند از کاغذ دیواری های خاص برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه استفاده کنند چطور؟

آیا کاغذ دیواری پسرانه با طرح های خاص و ویژه ای، برای این منظور در نظر گرفته شده است؟

آیا کاغذ دیواری پسرانه شامل رنگ بندی خاص و متفاوت تری از کاغذ دیواری دخترانه است؟

و….

همه این سوالات عاملی بر این شد تا تصمیم بگیریم تا در این مقاله در مورد کاغذ دیواری پسرانه برای تان بیشتر و مفصل تر توصیح دهیم تا در نهایت به جواب سوالاتمان برسیم.

کاغذ دیواری پسرانه شامل چه طرح و رنگ هایی است؟

مسلما تعیین رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب کودک براساس جنسیت و سن او تعیین می گردد.

همان طور که دختر بچه ها از بدو تولد به رنگ های صورتی و قرمز واکنش نشان می دهند در مقابل آنان نیز پسر بچه به سمت رنگ های آبی و یا رنگ هایی که آبی در آن ها موجود است را به خوبی به خود جذب می کند.

به همین دلیل در اکثر مواقع در کاغذ دیواری پسرانه رنگ آبی را به وضوح می بینیم.

شما بسته به سلیقه شخصی تان می توانید طرح کاغذ دیواری پسرانه را انتخاب کنید.

بعضی از افراد استفاده از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ مثل کاغذ دیواری آبی و کاغذ دیواری طرح پتینه آبی در تن رنگ های مختلف را بیشتر می پسندند و دقیقا با این کار تا ایام جوانی فرزندشان هم از تغییر کاغذ دیواری اتاق خواب پسرشان بی نیاز خواهند بود.

کاغذ دیواری پسرانه طرح پتینه ای آبی تیره

اگر به دنبال طرح های خاص و پسرانه هستید می توانید از کاغذ دیواری پسرانه با طرح حیوانات جنگل، توپ فوتبال، ماشین، هواپپما و یا فضاپیما و هر چیزی که مورد علاقه پسرها است را به راحتی پیدا کیند.

چگونه از کاغذ دیواری پسرانه استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

رعایت نکات استفاده از کاغذ دیواری پسرانه دقیقا مشابه استفاده از سایر کاغذ دیواری های مختلف برای مکان های مختلف است و باید با در نظر گرفتن هارمونی رنگ ها و بزرگی و کوچکی اتاق خواب طرح کاغذ دیواری پسرانه را انتخاب کنیم.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری اتاق پسرانه باید چگونه باشد؟ بهترین طرح های مناسب برای اتاق خواب پسرانه کدامند؟

اگر اتاق خواب پسرتان کوچک و نقلی است از کاغذ دیواری های رنگ روشن و با طرح و نقش و نگاره های ریز استفاده کنید و اگر اتاق نسبتا بزرگ است کاغذ دیواری طرح شلوغ هم برای شما مناسب خواهد بود.

اگر به تصوریر زیر نگاه کنید متوجه خواهید شد که از کاغذ دیواری پسرانه طرح دار به خوبی در طراحی دکوراسیون اتاق خواب استفاده شده است.

کاغذ دیواری طرح دار پسرانه با زمینه آبی و کوسن های آبی به خوبی ست شده اند.

کاغذ دیواری پسرانه شیک و زیبا

و یا استفاده از کاغذ دیواری پسرانه با طرحی که در تصویر پایین ملاحظه می فرمایید یک طرح کاملا جذاب برای هر پسر بچه ای خواهد بود.

کاغذ دیواری پسرانه آبی

اگر کودک تان به دریانوردی علاقمند است می توانید اتاق خواب او را به شکلی طراحی و پیاده سازی کنید تا یک محیط واقعی و یا شبیه به آنچه را که دوست دارد را برایش شبیه سازی نمائید.

کاغذ دیواری پسرانه طرح دار

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید می توانید دیوار پشت تخت خواب کودک تان را با کاغذ دیواری آبی و با طرح دلفین های آبی دیوارپوش کرده و سایر دیوارها را با کاغذ دیواری آبی پوشش دهید و یا با رنگ روغن نقاشی کنید و سقف اتاق خوابش را با کاغذ دیواری آبی روشن و با ابرهای سفید پوشش بدهید تا نمایی از آسمان آبی دریا را برایش شبیه سازی کرده باشید.

کاغذ دیواری پسرانه با طرح حیوانات جنگل

البته بعضی از پسر بچه ها طرح کاغذ دیوار حیوانات را بیشتر می پسندند و می توانید از نمونه کاغذ دیواریی که در تصویر پایین می بینید برای طراحی اتاقش کمک بگیرید.

کاغذ دیواری پسرانه با طرح حیوانات جنگل

حتما بخوانید:  کاغذ دیواری سه بعدی اتاق کودک شامل چه طرح هایی است؟ جدیدترین طرح های کاغذ دیواری سه بعدی برای اتاق خواب دخترانه و پسرانه کدام است؟

کاغذ دیواری پسرانه با رنگ آبی و بنفش

گرچه می توان از کاغذ دیواری طرح دار یا رنگ های آبی و بنفش هم استفاده کرد.

دقیقا در تصور پایین رنگ آبی و بنفش موجود در کاغذ دیواری با رنگ آبی و بنفش متکا و پتو تخت خواب ست شده است.

کاغذ دیواری پسرانه طرحدار

یکی از  بهترین و زیباترین طرح های کاغذ دیواری پسرانه طرح راه راه آن است.

استفاده از کاغذ دیواری راه راه بنفش روشن و سفید در کنار هم نمایی چشمگیر در اتاق خواب ایجاد می کند و جذابیت خاصی به آن می دهد.

کاغذ دیواری پسرانه راه راه آبی

کاغذ دیواری پسرانه با طرح ستاره و سیارات منظومه شمسی

البته اگر اتاق خواب فرزندتان بزرگ است می توانید از کاغذ دیواری تیره مثل کاغذ دیواری مشکی استفاده کنید ولی استفاده از کاغذ دیواری روشن برای کودکان بیشتر توصیه می گردد ولی باز هم می توان به شکل های متفاوت تری از کاغذ دیواری تیره هم بهره برد.

در تصویر پایین از کاغذ دیواری تیره با طرح ستاره به خوبی استفاده اشده است و وجود سیارات مختلف در بالای آن از شدت تاثیر رنگ مشکی بر اتاق به خوبی کاسته است و حتی اتاق را جذاب تر هم کرده است.

حتی در انتخاب پرده هم به خوبی دقت کرده اند و پرده راه راه سیاه و سفید به خوبی با کاغذ دیواری مشکی و با ستاره های سفید ست شده است.

کاغذ دیواری پسرانه تیره

کاغذ دیواری پسرانه با طرح توپ فوتبال

اما یکی از پرطرفدارترین طرح های موجود در بین کاغذ دیواری پسرانه طرح توپ فوتبال است.

با استفاده از کاغذ دیواری طرح فوتبال هم خیلی راحت می توانید اتاق خوابی بسیار جذاب و دوست داشتنی را برای پسرتان آماده نمائید.

خوبی کاغذ دیواری طرح توپ فوتبال این است که حتی تا سنین نوجوانی برای فرزندتان مناسب خواهد بود.

کاغذ دیواری پسرانه با طرح توپ فوتبال

کاغذ دیواری پسرانه با طرح ماشین و هواپیما

استفاده از کاغذ دیواری طرح ماشین، هواپیما و قطار هم گزینه ای خوب برای طراحی اتاق خواب پسرانه است.

کاغذ دیواری پسرانه با طرح ماشین

کاغذ دیواری پسرانه با طرح ماهی

قیمت خرید اینترنتی کاغذ دیواری پسرانه چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری پسرانه با طرح و رنگ های مختلف فقط براساس جنس و میزان کیفیت آن در تعیین می گردد و به راحتی می توانید از بین آلبوم های کاغذ دیواری مخصوص کودکان طرح های پسرانه شاد و جذاب فرزندتان را پیدا و تهیه نمائید.

بعضی مشتریان ما مستقیم به شرکت دکور چوب مراجعه می کنند و پس از بررسی یک یا چند آلبوم کاغذ دیواری طرح کاغذ دیواری پسرانه مورد نظر خود را انتخاب می کنند و در صورت لزوم از خدمات مشاوره طراحی دکوراسیون اتاق خواب پسرانه هم استفاده می کنند تا اتاق خوابی زیبا را به فرزند خود هدیه بدهند.

چنانچه شما هم نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری پسرانه دارید و هنوز طرح ایده آل تان را پیدا نکرده اید و دوست دارید با سبک های طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه بهتر و بیشتر آشنا شوید و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید می توانید هم اکنون با یکی از کارشناسان شرکت دکور چوب تماس حاصل نمائید و از خدمات مشاوره رایگان طراحی دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنید.

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما      ۲۲۳۹۲۷۱۸-۰۲۱

مقالات مرتبط

پوستر دیواری نقشه جغرافیایی اتاق بچه را چگونه استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

کاغذ دیواری کودکانه شامل چه طرح هایی است؟ چگونه از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم تا اتاق خوابی زیبا داشته باشیم؟

کاغذ دیواری ساده اتاق خواب شامل چه رنگ هایی است؟ مناسب ترین رنگ کدام است؟ و قیمت آن چقدر است؟

کاغذ دیواری اتاق نوزاد، زیباترین و شیرین ترین خریدی که در زمینه کاغذ دیواری می توانید انجام دهید

کاغذ دیواری فانتزی چیست و شامل چه طرح هایی می شود؟ کاغذ دیواری فانتزی برای چه مکان هایی مناسب است؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.