برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

۷ رنگ پرطرفدار در سال ۲۰۱۹

29 / اکتبر / 2019

۷ رنگ پرطرفدار در سال ۲۰۱۹

۷ رنگ پرطرفدار در سال ۲۰۱۹ را در طراحی دکوراسیون از یاد نبرید

خانم های خوش سلیقه و دکوراتورهایی که به سبک دکوراسیون منزل شان اهمیت زیادی می دهند دوست دارند هر سال رنگ دکوراسیون منزل خود را متناسب با رنگ سال تغییر دهند تا منزل خود را امروزی تر نشان بدهند، اما در بسیار مواقع برای افراد این سوال مطرح است که رنگ های سال چگونه و از طریق چه کسانی تعیین و معرفی می گردد.

نحوه انتخاب رنگ سال، از سال ۱۹۹۵ تا کنون توسط نمایشگاه تجاری بین المللی مزون و ابجت که هر دو سال یکبار در پاریس برگزار می گردد تعیین می شود. از طریق این گردهمایی ها برای متخصصان و طراحان دکوراسیون داخلی شرایطی را محیا می کنند تا به طور حرفه ای تر به سبک زندگی افراد مختلف دنیا نگاه کنند و با بررسی رنگ هایی که می توانند بیشترین تاثیرگذاری را بر روی روح و روان افراد جوامع امروزی بگذارد را به عنوان رنگ سال معرفی کنند، در حقیقت هدف از انتخاب رنگ سال سوق دادن افراد جامعه به سمت تعالی است.

متخصصان در این گردهمایی ۷ رنگ پرطرفدار در سال ۲۰۱۹ که می تواند هر منزلی را به شدت متحول سازد را معرفی کرده اند و با آنکه اصلا انتظار نمی رفت تمامی این رنگ ها تیره هستند. شما می توانید از آنها در طراحی دکوراسیون اتاق خواب و دیوارهای منزل تان و یا هر قسمت دیگری که مد نظرتان است استفاده کنید و این رنگ های جذاب باعث شدند تا تصمیم بگیریم در مورد ۷ رنگ پرطرفدار در سال ۲۰۱۹ برای تان مقاله ای بنویسیم تا از آنها برای طراحی دکوراسیون منزل تان الهام بگیرید و بهره ببرید پس با ما همراه باشید.

شرابی تیره

رنگ قرمز یکی از پر تحرک ترین و پر انرژی ترین رنگ هایی است که احتمال دارد برای طراحی دکوراسیون زیاد به شما توصیه شده باشد و البته می توانید از رنگ قرمز در تن رنگ های متفاوت در کار طراحی دکوراسیون استفاده کنید اما از آنجایی که رنگ قرمز در اغلب موارد برای چشم آزار دهند است و افراد را زود خسته می کند از رنگ های روشن تر و یا تیره تر آن بهتر می توانید در کار طراحی دکوراسیون مورد استفاده قرار گیرد ولی تن رنگ برای رنگ آمیزی دیوارهای منزل باید به گونه ای باشد که وجه رسمی تری داشته باشد که در چنین شرایطی رنگ شرابی تیره از هر نظر می تواند برای منزل تان مناسب تر باشد. شرابی تیره رنگی گرم است که می تواند به افزایش میزان صمیمت و نزدیکی و کاهش نگرانی ها نیز کمک کند و طبق بررسی های انجام شده این رنگ جزیی از ۷ رنگ پرطرفدار در سال ۲۰۱۹ شناخته شده است و طبق نظر کارشناسان شرابی تیره یکی از مناسب ترین رنگ های ممکن برای اتاق خواب زوجین می تواند باشد و تنها با این رنگ در کنار چیدمانی ساده به راحتی اتاق خواب تان را زیبا و شکیل کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

حتما بخوانید: طراحی دکوراسیون داخلی منزل و ۱۰ عامل ایجاد بی نظمی در آن

صنوبر سبزه

یکی دیگر از رنگ های پر طرفدار در سال ۲۰۱۹ صنوبر سبز است که یکی از متفاوت ترین و منحصربه فردترین تن های رنگ سبز به شمار می رود، به طوری که ممکن است افراد این رنگ را با سبز تیره یا زیتونی اشتباه بگیرند و به خاطر این تفاوت افراد به آن علاقه بیشتری نشان می دهند و البته یکی از نادرترین رنگ هایی است که تا کنون در طراحی دکوراسیون استفاده شده است. رنگ صنوبر سبز در گروه رنگ های سرد قرار دارد که فوق العاده در افراد احساس راحتی و آرامش را ایجاد می کند و جزیی از رنگ های آرام کننده به شمار می آید.

دکوراسیون داخلی

مرجانی تیره

رنگ مرجانی در حقیقت سایه سرخ یا صورتی ایجاد شده از رنگ نارنجی است و این اسم از روی یک نوع مرجان دریایی گرفته شده است. شما با دیدن این رنگ حتما رنگ های صورتی و قرمز را احساس می کنید. این رنگ در گروه رنگ های گرم  قرار دارد و برای اتاق خواب بسیار مناسب است و همچنین این رنگ را به راحتی می توانید با رنگ پارکت های چوبی و هر نوع لمینت براقی به راحتی ست کنید. رنگ مرجانی تیره یکی از توصیه های هر دکوراتوری برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب تمامی گروه های سنی است.

رنگ مرجانی

خردلی یا کاری

شما برای استفاده از رنگ های پرطرفدار سال محدود به دیوارهای اتاق خواب نیستید و می توانید از اثباب و اثاثیه هایی استفاده کنید که شامل این رنگ ها هستند و از جمله رنگ هایی که در بسیاری از سال ها طرفداران زیادی داشته است و  عموما همه آن را دوست دارند رنگ خردلی است. این رنگ تقریبا با هر رنگی به راحتی ست می شود و به همین دلیل ممکن است بین همه افراد محبوبیت خاص و ویژه تری نسبت به سایر رنگ های دیگر داشته باشد. شما می توانید به خوبی در تصویر پایین ملاحظه کنید که مبل راحتی خردلی رنگ با همه رنگ های موجود در اتاق به خوبی ست شده و با وجود تفاوت رنگ هماهنگی و توازن خوبی در دکوراسیون اتاق برقرار است.

رنگ بندی در دکوراسیون

رنگ های روشن و طبیعی

رنگ های روشن را هیچ وفت نمی توان از بین رنگ های هر سال حذف کرد و وجود تیرگی و روشنی در طراحی دکوراسیون هر محیطی لازم و ضروری است چرا که با ایجاد هاله های سایه و روشن است که می توانید به منزل تان و یا محل کارتان واقعا نما بدهید و وجود این سایه و روشن ها در طراحی هر سبکی می تواند زیبایی کار را بیشتر به نمایش بگذارد. رنگ های خنثی از بژ گرفته تا عسلی همگی این رنگ ها هر کدام می توانند تاثیرات خاصی را بر روی دکوراسیون هر محیطی داشته باشند و از آنها نباید غافل باشید.

رنگ آبی طاووسی مایل به آبی خاکستری

یکی از خاص ترین و متفاوت ترین رنگ های ممکن بین ۷ رنگ پرطرفدار در سال ۲۰۱۹ رنگ آبی طاووسی است که به هر فضایی می تواند حس و حال دیگری بدهد و با هر رنگی تقریبا قابل ست شدن است، در حقیقت این رنگ شبیه به رنگ آبی موجود در پرهای طاووس است و به همین دلیل به آن آبی طاووسی می گویند و تا حدی مایل به رنگ آبی خاکستری است و به دلیل وجود رنگ های مختلف سیاه، آبی و سبز در آن، می تواند با بسیاری از رنگ های دیگر به خوبی ست شود.

همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می کنید رنگ های آبی خاکستری، خردلی، سبز و قهوه ای روشن و طلایی در کنار پارکت لمینت طوسی به خوبی ست شده اند به طوری که توجه همه را به خود جلب می کند.

دکوراسیون مدرن

رنگ دکوراسیون آبی تیره

رنگ خاکستری

رنگ خاکستری یکی دیگر از رنگ های خاص و پر طرفدار بین همه مردم دنیا است که کاربردهای زیاد و ویژه ای در طراحی دکوراسیون دارد و تنظیم تن رنگ خاکستری می توانید در کار طراحی دکوراسیون هر محیطی غوغا به پا کنید به شرطی که واقعا تنظیم تناژ آن را بلد باشید و از آنجایی که طیف این رنگ بین سیاه و سفید است. در حقیقت رنگ های سیاه و سفید و پرده های گوناگون خاکستری میان این دو رنگ، به عنوان رنگ خنثی شناخته می شوند و طیف های رنگی حاصل از خاکستری شامل رنگ های زیبایی چون نقره ای، طوسی، خاکستری روشن و تیره، دودی، سربی و سربی تیره است که هر کدام نماد و معرف یک چیز هستند و در هر محیطی کاربرد خاص و مختص به خود را دارند.

طراحی اتاق نشیمن

اتاق خواب شیک و ساده

دکوراسیون

مزایای دریافت خدمات از دکور چوب چیست؟

  • سرعت عمل در نصب با نصابان حرفه ای
  • گارانتی با کیفیت بودن محصول
  • گارانتی برگشت وجه در صورت هر گونه عیب و نقص فنی کالا
  • ما به شما متعهد خواهیم بود

تلفن های تماس با ما        ۲۲۳۹۲۷۱۸-۰۲۱

مقالات مرتبط

دکوراسیون منزل ساده دست کمی از دکوراسیون لاکچری ندارد

نقش پرده در دکوراسیون و نکات کاربردی خرید پرده

دکوراسیون اتاق نشیمن و نکاتی ریزی که در طراحی نباید از آنها غافل بود

اتاق خواب مستر را با رعایت اصول چیدمان صحیح کاملا بی عیب و نقض کنید

دکوراسیون خانه های کوچک و انواع مختلف آن ها، شیک ترین و زیبا ترین دکوراسیون خانه های کوچک شامل کدام موارد می شود؟

دکوراسیون منزل کوچک باید چگونه باشد؟ چگونه می توانیم دکوراسیون زیبا در خانه کوچک خود داشته باشیم؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.