کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سیاه و سفید دو رنگ خنثی و جذاب برای سبک دکوراسیون کلاسیک و مدرن

کاغذ دیواری سیاه و سفید

کاغذ دیواری سیاه و سفید خالق زیبایی و جذابیت در سبک‌های دکوراسیون کلاسیک و مدرن و روشی برای یک طراحی متفاوت به شمار می‌رود. رنگ سیاه و سفید دو رنگ خنثی هستند که به راحتی با هر رنگی ست می‌شوند و به محیط خانه جلوه می‌دهند. بر خلاف تصور عموم از این نوع کاغذهای دیواری برای هر جا و مکانی و برای هر مناسبتی و حتی طراحی اتاق عروس و اتاق خواب کودکان استفاده کرد.

پوستر کاغذ دیواری طرح دار سیاه و سفید

آیا کاغذ دیواری سیاه و سفید باعث جذابیت فضا می شود؟

همیشه هر سیاهی زشت نبوده و نیست و هر رنگ روشنی هم زیبا نیست. گاهی باید با ایجاد تضاد توجه افراد را جلب کرد. بر خلاف تصور عموم افراد که فکر می کننده کاغذ دیواری مشکی نمی‌تواند خانه را جذاب کند با به کار بردن رنگ سفید یک طرح شب و روز فوق العاده جذاب را ایجاد کنید. مشکی و سفید دو رنگ خنثی هستند که در کنار هم به خوبی نظر هر کسی را به سمت خود جلب می‌کنند.

مشکی به خاطر اینکه با هر رنگی قابل ست شدن است طرافدارن زیادی دارد ولی اگر با رنگ سفید استفاده شود شکل دیگری زیبایی سیاهی به چون می‌آید بنابراین هر سیاهی نمی‌تواند زشت باشد. این نوع کاغذ دیواری با طرح‌های مختلف برای هر جای که تصورش را بکنید کاربرد خواهد داشت حتی برای طراحی اتاق خواب عروس یا تزیین اتاق خواب نوزاد؛ این نوع کاغذهای دیواری برای سبک‌های دکوراسیون مدرن و کلاسیک کاملا قابل استفاده است. ما قصد داریم در این مقاله به شما نشان دهیم که کاغذهای دیواری طرح داری که تنها با دو رنگ سیاه و سفید طراحی شده برای هر مکانی می‌تواند مناسب باشد پس با ما همراه باشد.

طرح های کاغذهای دیواری سیاه و سفید و کاربردهای آن در دکوراسیون داخلی

کاغذهای دیواری سیاه و سفید در هر طرحی که مد نظرتان باشد را می‌توانید برای کار طراحی دکوراسیون منزل‌تان پیدا و تهیه کنید. معمولا افراد در زمان خرید کاغذهای دیواری به دنبال رنگ‌های ساده و یک دست مثل کاغذهای دیواری آبی، قرمز، صورتی، بنفش، نارنجی و… هستند و یا کاغذ دیواری گلدار با رنگ‌های مختلف که تنوع زیادی هم دارند هستند، اما در مقابل زمانی که با طرح‌های مختلف این نوع کاغذهای دیواری روبه رو می‌شوند نظری متفاوت پیدا می‌کنند.

کاغذ دیواری سیاه و سفید طرح درخت

حتما بخوانید: کاغذ دیواری طلایی براق مناسب برای سلایق ایرانی

کاغذ دیواری سیاه و سفید با طرح هندسی

جذابیت کاغذ دیواری سیاه و سفید با طرح گل کاملا با هر کاغذهای دیواری گلداری که تا کنون دیده‌اید متفاوت است. اگر به کاغذ دیواری با طرح چوب و درخت علاقه داشته باشد با استفاده از کاغذهای دیواری طرح درخت و با رنگ سیاه و سفید نمای اتاق را طوری دیگر به چشم می‌آورد. حتی این نوع کاغذهای دیواری با طرح‌های هندسی زیبایی منحصر به فردتری در مقابل رنگ‌های دیگر دارند. حتی اگر رنگ مورد علاقه برخی از افراد هم نباشند اما نظر این افراد را به کلی تغییر خواهند داد. البته ناگفته نماند که با طرح‌های کلاسیک با گل داماسک و راه راه هم طرفداران زیادی دارند.

کاغذ دیواری سیاه و سفید طرح دار شیک

کاغذ دیواری سیاه و سفید کلاسیک راه راه

کاغذ دیواری سیاه و سفید کلاسیک راه راه برای دیوارهایی که کوتاه هستند کاملا مناسب خواهند بود. نصب کاغذهای دیواری راه راه باعث می‌شود تا ارتفاع دیوار بیشتر از حد معمول به نظر بیاید. با توجه به اینکه افراد از ترکیب دو رنگ مختلف (قرمز و سفید، کرم و سفید، آبی و…) استفاده می‌کرده‌اند ولی اگر به تصویر پایین نگاه کنید می‌بینید که با توجه به نوع وسایل و وجود رنگ مشکی در آنها استفاده از کاغذهای دیواری راه راه چقدر به زیبایی اتاق افزوده است.

کاغذ دیواری سیاه و سفید راه راه

کاغذ دیواری سیاه و سفید سه بعدی

کاغذهای دیواری سیاه و سفید سه بعدی با رنگ‌هایی مختلف به راحتی ست می‌شوند اما رنگ قرمز در کنار رنگ سیاه و سفید جور خاصی خودش را نشان می‌دهد. همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می‌کنید کاغذ دیواری سه بعدی سیاه و سفید با زیر انداز سیاه و سفید راه راه از نظر طرح با هم ست شده‌اند و کلیه رنگ‌های موجود در فضا با هم همخوانی دارند.

کاغذ دیواری سیاه و سفید

کاغذ دیواری سیاه و سفید با طرح ابتکاری

کاغذهای دیواری سیاه و سفید با طرح ابتکاری یک روش خوب و عالی برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب و کارتان خواهد بود. می‌توانید با توجه به نوع شغل و حرفه‌ای که دنبال می‌کنید و رشته‌ای که در آن مشغول به تحصیل هستید طرح دلخواه‌تان را انتخاب کنید و سفارش آن را بدهید.

کاغذ دیواری زمینه سیاه

حتما بخوانید: کاغذ دیواری سرمه ای شامل چه طرح هایی است؟ چگونه از کاغذهای دیواری سورمه ای استفاده کنیم تا خانه ای زیبا داشته باشیم؟

کاغذ دیواری سیاه و سفید با طرح گل

تنها استفاده کاغذ دیواری برای هال و پذیرایی خلاصه نمی‌شود و می‌توانید از آن برای طراحی سرویس بهداشتی و قسمت روشویی استفاده کنید. نصب این طرح کاغذهای دیواری در مکان‌های خسته کننده می‌تواند مناسب باشد. این طرح از کاغذهای دیواری که با رنگ‌های سیاه و سفید طراحی شده است حتما شما را یاد فیلم سیاه و سفید می‌اندازد.

کاغذ دیواری شیک سیاه و سفید

کاغذ دیواری سیاه و سفید طرح دار برای آشپزخانه

اگر همه قسمت‌های آشپزخانه‌تان سفید و یک دست و به طور کلی از رنگ‌های خنثی زیاد استفاده کرده‌اید می‌توانید با ایجاد یک تضاد از طریق کاغذهای دیواری نمای خیره کننده‌ای را در آن ایجاد کنید. همان طور که در تصویر پایین می‌بینید دیوار پشت اجاق گاز دیوارپوش شده است و سایر بخش‌ها با کاغذهای دیواری طرحدار کار شده است که به زیبایی آن افزوده است.

کاغذ دیواری طرح گل داماسک سیاه و سفید

مناسب ترین قسمت آشپزخانه برای نصب کاغذهای دیواری طرح داری که ساه و سفید است پشت گاز اجاق پز است و یا جایی در اطراف آن می‌تواند به فضای داخل آشپزخانه جلوه دیگری بدهد. برای اینکه این نوع کاغذ دیواری زیبایی خودش را نشان دهد و تاثیر بیشتری بر روی فضا داشته باشد بهتر است که به شکل محدود از آن استفاده شود.

کاغذ دیواری سیاه و سفید برای آشپزخانه

البته استفاده از کاغذ دیواری کلاسیک راه راه با رنگ مشکی و سفید هم می‌توانید آشپزخانه را خاص تر طراحی کنید. کاغذهای دیواری طرح راه راه ارتفاع دیوار را بیشتر نشان می دهد. همچنین از آن می‌توانید برای ست کردن کابینت‌های مشکی و یا هر وسیله‌ای که به این رنگ است بهره ببرید.

کاغذ دیواری کلاسیک سیاه و سفید

کاغذ دیواری سیاه و سفید شیک و زیبا

چطوری با کاغذ دیواری سیاه و سفید باید منزل را طراحی کنیم؟

با توجه به اینکه توصیه می‌شود برای این نوع کاغذ دیواری، بهتر زیبایی و جلوه خود را نشان دهد خوب است که تنها روی یک دیوار نصب کنید اما در صورت سلیقه شخصی‌تان هم می‌توانید از آن برای طراحی تعداد دیوارهای بیشتر هم استفاده کنید. اگر به تصویر پایین دقت کنید می‌بینید که تنها بر روی یک دیواری کاغذ دیواری طرح داری با رنگ مشکی و سفید نصب شده و برای اینکه جلوه دیگر به چشم آید از سه تابلو هم اندازه بر روی دیوار کنار آن و با همان طرح و با رنگ سفید و مشکی نصب شده است. در حقیقت این روش به خلق و ایجاد اثر هنری در طراحی دکوراسیون داخلی موثر است.

طراحی دکوراسیون با کاغذ دیواری سیاه و سفید

کاغذهای دیواری با طرح درخت و گل و بوته که تنها رنگ‌های سیاه و سفید در آن مشهود است و در پشت پیانو و تنها بر روی یک دیوار نصب شده است خودش را بهتر نشان می دهد تا زمانی که همه دیوارهای اتاق را با این طرح دیوارپوش می‌کنیم. وقتی با این روش اتاق طراحی شود در واقع از طریق یک دیوار بر کل دکوراسیون تاکید دارد و اتاق را متحول می‌کند.

کاغذ دیواری طرح دار سیاه و سفید

پوستر کاغذ دیواری سیاه و سفید برای اتاق خواب

با توجه به اینکه برخی از افراد برای طراحی اتاق خواب از کاغذ دیواری‌های رنگ شاد این کار را انجام می‌دهند می‌توانید با پوسترهای دیواری سیاه و سفید پشت تخت خواب‌تان را طراحی و تزیین کنید. می‌بینید که بیشتر رنگ‌های موجود در طراحی دکوراسیون اتاق خواب کاملا خنثی هستند در نتیجه استفاده از این پس با وجود طرح‌هایی که دارد آن را زیبا کرده است.

کاغذ دیواری طرح منظره سیاه و سفید برای پشت تخت خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب کودک با رنگ مشکی

با توجه به اینکه نظر کارشناسان بر این است که از رنگ‌های تیره و مخصوصا مشکی در اتاق خواب کودک هرگز استفاده نکنید، می‌توانید به شکل محدود برای ایجاد خاص‌تر کردن محیط برای کودک بهره ببرید. به همین دلیل کارشناسان در برخی از طرح‌های مناسب برای اتاق کودک از رنگ سیاه هم استفاده کرده‌اند.

کاغذ دیواری سیاه و سفید برای اتاق کودک

جمع بندی:

حتما شما هم مثل من تغییر عقده داده‌اید و دیدی متفاوت نسبت به کاغذ دیواری سیاه و سفید پیدا کردید. اگر تا چند دقیقه قبل داشتید به کاغذهای دیواری با رنگ‌های شاد و متنوع فکر می‌کردید اکنون رنگ سیاه و سفید هم به آن اضافه شده است. در نتیجه هر سیاهی زشت نیست و باعث بد شدن شکل دکوراسیون نمی‌شود پس بهتر است در این مورد به دنبال یک طرح مناسب باشید. حتی برخلاف تصور عموم می‌توانید از این رنگ در طراحی اتاق کودک به شکل محدود هم استفاده کرد. حتما حتما این را در نظر داشته باشید از کاغذهای دیواری که دارای ترکیب رنگ سیاه است به شکل گسترده استفاده نکنید و تنها بر روی یک یا دو دیوار نصب کنید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری سقف روشی در طراحی دکوراسیون که نباید آن را از دست داد

آلبوم کاغذ دیواری ساده و نکات ساده ای که در استفاده از آن نباید غافل بود

خلاقیت با کاغذ دیواری با هزینه کم که منزل تان را زیباتر می کند

کاغذ دیواری سفید طلایی برای چه مکان هایی مناسب تر است؟ چگونه باید از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم؟ و قیمت ان چقدر است؟

کاغذ دیواری زرشکی شامل چه طرح هایی است و چگونه از آن استفاده کنیم تا منزلی زیبا داشته باشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *