مقالات

کاغذ دیواری طرح آجر

خرید کاغذ دیواری یا پوستر دیواری طرح آجر یکی از جدیدترین و مدرن ترین طرح های موجود کاغذ دیواری در بازار است که از زمان ورودش توانسته توجه های زیادی را به سمت خود معطوف کند. اگرچه طرح آجر اغلب مربوط به دکوراسیون منازلی با ظاهر روستیک و سنتی می شود اما این موضوع نتوانسته از محبوبیت این طرح بکاهد تا جائیکه می توان گفت نمی توان دکوراسیونی را یافت که کاغذ دیواری طرح آجر در آن جایگاهی نداشته باشد. پس در این راهنما بیشتر با این طرح و مزیت های آن آشنا می شویم.

آلبوم کاغذدیواری دریم ورد (DREAM WORLD)

کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می شود و کاغذ دیواری طرح آجر نیز یکی از میان همان صدها طرح و رنگ است. این نوع از کاغذ دیواری می تواند مزیت های خاص خود را داشته باشد. مثلاً می توان آن را در زمره کاغذ دیواری های ساده دسته بندی کرد پس استفاده از آن محدود به فضای منزل نیست و در فضاهای اداری و تجاری نیز کاربرد دارد. شاید به همین دلیل است که طرفداران آن محدود به قشر و سن خاصی نیست و از خانم های جوان خانه دار گرفته تا معماران مجتمع های تجاری را طرفدار خود کرده است.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر

امروزه کاغذ دیواری های سه بعدی بیش از گذشته در میان طرح های دیگر خودنمایی می کنند و کاغذ دیواری های طرح آجر نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این نوع طرح آجر بسیار مشابه دیوارهای آجری ست و از این رو می تواند حال و هوایی را که طراح در ذهن دارد را به بیننده منتقل کند. بنابراین می توان گفت طرح های سه بعدی حالت زنده تر و واقعی تری دارند.

قیمت کاغذ دیواری طرح آجر

قیمت کاغذ دیواری طرح آجر نیز براساس متراژ مورد نیاز و همچنین جنس کاغذ استفاده شده در آن تعیین می شود. درواقع طرح هیچ ارتباطی با قیمت کاغذ دیواری ندارد. اگر بودجه محدودی دارید پیشنهاد می کنیم از پوستر دیواری طرح آجر استفاده کنید. زیرا در اینصورت براساس ابعادی که شما نیاز دارید طرح چاپ می شود و کاغذ هدررفت ندارد.

قیمت کاغذ دیواری طرح آجر

خرید کاغذ دیواری با طرح آجر 

خرید کاغذ دیواری های طرح آجر محدود به فضا و دکوراسیون خاصی نیستند، به همین دلیل به وفور در منازل و فضاهای اداری و تجاری دیده می شوند. این طرح بسیار شیک و ساده ست و بخوبی در هر فضایی هضم می شود ولی اگر از طرح های سه بعدی آن بهره گرفته شود زیبایی دوچندانی با خود به همراه دارد.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *