مقالات

کاغذ دیواری های چینی

امروزه خرید کاغذ دیواری به یک پای ثابت دکوراسیون داخلی تبدیل گردیده اند. کاغذ دیواری های موجود در بازار ایران عمدتا از کشورهای چین، کره، ایتالیا، ایران و ترکیه هستند. اما کاغذ دیواری های چینی سهم عمده بازار کاغذ دیواری را بر عهده دارد. کاغذ دیواری های چینی با طیف زیادی از تنوع قیمتی و طرحی که دارند نیاز هر مشتری را بر طرف می کنند. اصولا قیمت کاغذ دیواری چینی به جز کاغذ ایرانی از باقی کشورها پایین تر است.

قیمت کاغذ دیواری های چینی به چه عواملی بستگی دارد؟

اصولا قیمت هر کاغذی به عوامل زیر بستگی دارد :

  1. برند تولید کننده کاغذ دیواری
  2. نوع جنس کاغذ دیواری
  3. نوع طرح کاغذ دیواری

کاغذ دیواری چینی قیمت مناسب چیست؟

شرکت های چینی اصولا برند ندارند. یعنی تاجرها ایرانی برندهایی که خودشان نام گذاری کرده اند را به آن ها برای تولید می دهند و آن ها خودشان تولید می کنند. پس دقت کنید که اگر در زمان خرید خواستند که به شما برند چینی بفروشند، کارخانه ها چینی چیزی به نام برند ندارند و هر برندی که تاجر بخواهد برایشان بر روی جلد آلبوم حک می کنند. برندهای کاغذ دیواری اروپایی و آمریکایی معروفی چون کریستینا ماسی و BN و یورک در کاغذ دیواری های چینی این موضوع وجود ندارد. در مورد جنس کاغذ دیواری باید بگوییم که اصولا کاغذ دیواری به دو جنس پی وی سی و نان وون تقسیم بندی می گردند.

کاغذ دیواری های پی وی سی گرماژهای مختلفی دارند و هرچه گرماژ آن ها بالاتر رود (سنگین تر شوند) قیمت بیشتری هم پیدا می کنند. کاغذ دیواری های پی وی سی کاغذ دیواری های قابل شست و شو هستند. کاغذ دیواری های نان وون یا کاغذ دیواری های غیر قابل شست وشو اصولا جزو کاغذ دیواری هایی هستند که از نظر قیمت به مشابه کاغذ دیواری های پی وی سی قیمت بالاتری دارند. البته کاغذ دیواری های نان وون همانند پی وی سی ها قابل شست وشو نیستند.

طرح کاغذ دیواری چینی

اصولا آلبوم های کاغذ دیواری اگر دارای طرح های جدید باشند و دارای طرح های تکراری و طرح هایی که در هر آلبومی هست نباشند از نظر قیمت دارای قیمت های بالاتری هستند. شرکت دکورچوب با داشتن واردات منظم از چین بهترین آلبوم های کاغذ دیواری چینی را به ایران وارد می نماید. برند کاغذ دیواری گرند دیزاین کار تولید شده در کشور چین است. شرکت دکورچوب به عنوان نماینده رسمی شرکت گرند دیزاین در ایران، در حال پخش کاغذ دیواری های وارداتی در سراسر کشور است.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *