برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

خلاقیت با کاغذ دیواری با هزینه کم که منزل تان را زیباتر می کند

13 / فوریه / 2020

بارها در گذشته گفته ایم که کاغذ دیواری فقط یک دیوارپوش با طرح و رنگ های متنوع نیست بلکه یک روش برای ایجاد نمای متفاوت برای هر فصایی محسوب می شود. ممکنه است هر کسی بسته به نظر و سلیقه ای که دارد طرح و رنگ کاغذ دیواری را انتخاب کند اما برای برخی از نواحی منزل خلاقیت خود را در انتخاب طرح و رنگ به طور جسورانه تری به کارگیرید تا ببینید با حداقل هزینه ولی با همراه کردن خلاقیت با کاغذ دیواری چطور می تواند خانه ای منحصر به فرد داشته باشید.

طراحی پشت تخت خواب

کاغذ دیواری در پشت تخت خواب یک ترفند ساده برای جدا کردن فضای خواب از بقیه اتاق خواب است. می توانید رنگ کاغذ دیواری را با یک عنصر دیگر در اتاق مطابقت دهید، یا از آن برای اضافه کردن سایه متفاوت اما مکمل استفاده کنید. در اینجا کاغذ دیواری به رنگ سبز نعناعی، در کنار رنگ آبی روتختی و خاکستری و صورتی جریان یک احساس آرام را در ذهن هر کسی به خوبی تداعی می کند.

کاغذ دیواری زیبا

میزکارتان را متفاوت طراحی کنید

اگر اتاق تان کوچک است و میز کارتان در جایی قرار گرفته است هیچ پنجره ای در مجاورت آن قرار ندارد برای اینکه فضای اطراف محل کار و مطالعه تان را به شکل موثری طراحی کرده باشسید بهترین کار این است که از کاغذ دیواری با طرح هندسی برای این قسمت استفاده کنید و حتی سقف اتاق کارتان را هم می توانید با این طرح طراحی کنید. طرح های هندسی می توانند حس تحرک و پویایی را در شما ایجاد کنند.

کاغذ دیواری با طرح هندسی

خلاقیت با کاغذ دیواری را در آشپزخانه تجربه کنید

خلاقیت با کاغذ دیواری را در هر جایی می توانید ببنید حتی در کنار کابینت های آشپزخانه، اگر قسمتی از آشپزخانه تان دارای فضای آزاد است و قصد نصب هیج نوع قفسه و یا کابینتی را بر روی آن ندارید می توانید با نصب کاغذ دیواری به طور خلاقانه ای نمای آن را متحول کنید. می توان طرح و رنگ کاغذ دیواری را با توجه به یکی از رنگ های موجود در فضای آشپزخانه ست کنید.

کاغذ دیواری طرح دار

از طرح و رنگ های کاغذ دیواری خلاقانه بهره ببرید

می توانید تنها یکی از دیوارهای منزل را فقط با یکی از منحصر به فردترین طرح های موجود در کاغذ دیواری آن را تزیین کنید. اگر به تصویر پایین دقت کنید متوجه خواهید شد که کاغذ دیواری گلداری که فاقد رنگ است ولی پروانه های روی آن به شکل رنگارنگ ظاهر شده اند به خوبی به این بخش از خانه بیشتر از آنچه که تصورش می رود نما داده است. خلاقیت با کاغذ دیواری به شما نشان می دهد که باید متفاوت به طراحی دکوراسیون داخلی نگاه کنید تا بتوانید طرح مناسب تان را پیدا کنید.

کاغذ دیواری طرح شلوغ

کتابخانه را متحول کنید

اگر از تکراری شدن رنگ دیوارهای اتاق تان خشته شده اید ولی همچنان نقاشی رنگ روغن را تجریح می دهید می توانید پس از اتمام نقاشی با استفاده از کاغذ دیواری یا برچسب کاغذ دیواری داخل کمد یا قفسه کتابخانه ای که درب های شیشه ای دارد را طراحی کنید. برای ایجاد نما به فضای اتاق نشیمن یا اتاق خواب تان می توانید مطابق با آنچه که در تصویر پایین می بینید دیوار داخل کمد را با کاغذ دیواری دیوارپوش کنید. وجود کاغذ دیواری طرح دار به شدت می تواند آن را در نظر جلوه دهد. طرح و رنگ کاغذ دیواری سرمه ای و سفید با رنک کمد و دیوارهای اتاق ست شده است و به خوبی خودنمایی می کند.

طراحی دکوراسیون منزل

طراحی قفسه های آشپزخانه با کاغذ دیواری

شما حتی می توانید به عنوان خانم خانه خودتان می توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و قسمتی از قفسه های آشپزخانه را طراحی کنید. مسلما زمانی که دیوار داخل قفسه با یکی از انواع کاغذ دیواری دیوارپوش می شود بعد از چیده شدن وسایل در داخل قفسه به شکل دیگری خودش را نشان می دهد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

راه پله ها را متفاوت طراحی کنید

خلاقیت با کاغذ دیواری به شما اجازه می دهد حتی راه پله های خود را به شکل منحصر به فردتری طراحی کنید. با استفاده از طرح و رنگ های مختلف کاغذ دیواری و یا اگر در منزل خرده هایی از طرح و رنگ های مختلف کاغذ دیواری باقی مانده است اصلا آنها را دور نریزید و برای طراحی راه پله های منزل تان استفاده کنید. می توانید تمامی پله ها را با یک طرح و رنگ طراحی کنید و یا حتی از طرح و رنگ های مختلف بهره ببرید.

طراحی راه پله ها با کاغذ دیواری

به دنبال متفاوت ترین طرح های کاغذ دیواری باشید

اگر به طبیعت علاقه مند هستید استفاده از کاغذ دیواری طرح چوب را توصیه می کنیم مخصوصا اگر به دنبال آرامش بیشتری هستید نصب کاغذ دیواری با طرح چوب در پشت تخت خواب تان گزینه ای خوبی است. همانطور که در تصویر پایین ملاحظه می کیند طرح و رنگ کاغذ دیواری با رو تختی هماهنگ است و وجود رنگ قرمز و میزهای که به رنگ سبز آبی هستند و در دو طرف تخت خواب قرار گرفته اند به ایجاد تعادل بین رنگ کاغذ دیواری و روتختی کمک زیادی کرده اند.

کاغذ دیواری طرح چوب

کاغذ دیواری یک روش خلاقانه برای طراحی حمام

حتی می توانید خلاقیت با کاغذ دیواری را در حمام هم ببینید و آن را حمام منزل تان تجربه کنید. کاغذ دیواری پی وی سی که مقاومت خوبی در برابر نم و رطوبت دارد برای طراحی دیوار مجاور وان استفاده کنید. وقتی که طرح و رنگ کاغذ دیواری را با رنگ وان حمام ست می کنید. اگر حمام تان بزرگ است می توانید از کاغذ دیواری با طرح شلوغ و زمینه تیره استفاده کیند اما اگر حمام کوچک باشد بهتر است از رنگ های روشن کمک بگیرید تا کوچکی فضای حمام کمتر احساس شود.

کاغذ دیواری گلدار

خلاقیت با کاغذ دیواری را هنرمندانه تجربه کنید

اگر شما سبک های هنری را بیشتر می پسندید قطعا به دنبال طرحی های از کاغذ دیواری هستید که دارای ترکیب رنگ بیشتری هستند. معمولا با این گونه طرح ها به راحتی می توانید خیلی از قسمت های منزل تان را بدیق با هم ست کنید و با این کار توجه همه را به خود جلب می کند.

کاغذ دیواری گل گلی

با خاص ترین طرح کاغذ دیواری بد زاویه ترین دیوار را طراحی کنید

اگر اتاق خواب تان در زیرشیروانی قرار گرفته است ممکن است قسمت  مورب سقف در نظرتان اتاق را کمی بد کرده باشدکه در اینجا از یکی از نمونه طرح های کاغذ دیواری هندسی که دارای خطوط نامتقارن باشد برای این قسمت کاملا مناسب خواهد بود. اگر به تصویر پایین دقت کنید می بینید که خطوط نامتقارن در کنار طرح و رنگ هایی که دارند فضا را به شکل دیگری به چشم می آورد.

کاغذ دیواری طرح هندسی شیک و زیبا

استفاده از خاص ترین طرح های کاغذ دیواری برای سرویس بهداشتی

ممکن است برخی تصور کنند که استفاده از کاغذ دیواری با طرح آبزیان حتما مختص یکسری اماکن خاص باید باشد ولی با یک دید کاملا متفاوت می توانید در محیط های دیگری خارج از عرف است هم از آنها استفاده کرد. حتی طرح های دیگری که ممکن است برخی نداند چطور و چگونه می شود از آنها در طراحی قسمت هایی چون سرویس بهداشتی استفاده کرد می توانند مناسب و کارساز باشند.

کاغذ دیواری با طرح ماهی

جمع بندی: خلاقیت با کاغذ دیواری به داشتن دید منحصر به فرد و کاملا متفاوت خلاصه می شود و به همین دلیل است که گاهی بین طرح های مختلف هر آلبومی ممکن است با یکسری از طرح ها رو به رو شوید که در نظر برخی ممکن است یا اصلا زیبا نباشد یا خیلی عجیب جلوه کند. کارشناسان و طراحی داخلی با در نظر گرفتن مسائل این چنینی تلاش کرده اند طرح هایی را پیش بینی و طراحی کنند تا به ایجاد تمایز و کاستن از عیوب برخی از قسمت ها برای هر فضایی کارساز باشد.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری اتاق عروس و داماد و ایده هایی جذاب برای تزیین اتاق خواب نو عروسان

۷ کاربرد کاغذ دیواری که به شما کمک می کند تا خانه ای متفاوت داشته باشید

با این ۹ نکته در انتخاب طرح کاغذ دیواری تجربه ای متفاوت را تجربه کنید

کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون منزل تان را با این ۸ روش خلاقانه تر طراحی کنید

آلبوم کاغذ دیواری ساده و نکات ساده ای که در استفاده از آن نباید غافل بود

طرح کاغذ دیواری پذیرایی باید به چه شکل باشد تا منزلی زیباتر داشته باشیم؟

رنگ کاغذ دیواری پذیرایی روشن و تیره را چگونه استفاده کنیم تا سالن پذیرایی زیباتری داشته باشیم؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.