برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

کاغذ دیواری طلایی براق مناسب برای سلایق ایرانی

08 / فوریه / 2020

کاغذ دیواری طلایی در دو نوع براق و مات موجود است. کاغذ دیواری مات طلایی به رنگ رزد بیشتر به نظر می رسد و نوع براق آن به خاطر حالت انعکاس دهندگی که دارد به رنگ طلایی به چشم می آید. کاغذ دیواری طلایی براق بین ایرانیان بیشترین طرفدار را به خود اختصاص داده است و حتی در اغلب موارد جزو اولین انتخاب های هر کسی می تواند باشد. براساس روانشناسی رنگ ها علاقه افراد به رنگ طلایی بیانگر وجود حس امید به زندگی و پیشرفت هر بیشتر در آنها است و معمولا این گروه از افراد مهربان و دوست داشتنی هستند.

کاغذ دیواری طلایی برای اتاق خواب

چرا کاغذ دیواری طلایی براق بیشتر مورد پسند ایرانی ها است؟

تجربه به ما ثابت کرده است که در بازار دکوراسیون ایران به خاطر علاقه شدید و زیاد افراد به طلا باعث علاقه آنها به طرح و رنگ های کاغذ دیواری طلایی براق شده است. رنگ های طلایی و کرم از جذاب ترین رنگ هایی به شمار می روند که مردم ایران را به سمت خود جلب می کند. شاید علت اصلی این جذابیت به خاطر القای احساس ثروت و قدرت به افراد باشد که کاغذ دیواری طلایی براق از پرفروش ترین انواع کاغذ دیواری محسوب می شود.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری نقره ای براق

یکی دیگر از علت هایی که باعث شده تا کاغذ دیواری طلایی براق را بین مردم ماندگار کند به این خاطر است که می توانید این رنگ را به راحتی با مبلمان و سرویس چوب به راحتی ست کرد و همچنین از آن برای ایجاد هماهنگی بین رنگ دیوار و کفپوش استفاده کنید. اما نکته ای باید همیشه مد نظرتان باشد این است که هرگز در استفاده از یک طرح و رنگ مشخص از کاغذ دیواری برای کار طراحی دکوراسیون داخلی منزل تان زیاده روی نکنید.

کاغذ دیواری براق طلایی

اصلی ترین عاملی که باعث ایجاد خستگی و ایجاد احساس کسالت در آنها می شود زیاد روی و زیاد دیده شدن یک رنگ می تواند باشد؛ هر چقدر آن رنگ جذاب و دوست داشتنی و حتی پرطرفدار هم که باشد به سبب اثرات و انرژی هایی که بر روان انسان می گذارد در زمان استفاده از رنگ کاغذ دیواری طلایی براق نباید غافل باشید و در تمامی مراحل کار به نحوه استفاده و میزان آن در کنار روانشناسی رنگ ها باید دقت و توجه کافی را داشته باشید.

طرح های کاغذ دیواری طلایی براق

در هر کدام از طرح های کاغذ دیواری که رنگ طلایی براق حضور داشته باشد قطعا آن طرح را جذاب و چشمگیرتر می کند. رنگ طلایی در عین جذابیت به شدت خیره کننده و جلب کننده است. اگر به این رنگ علاقه دارید و دوست دارید فضای خانه تان را شاد و جذاب کنید در هر کدام از آلبوم های کاغذ دیواری می توانید کاغذ دیواری طلایی براق را به صورت تک و یا در کنار سایر رنگ هایی که با آن ست می شوند در طرح های ساده و نقش برجسته و پتینه ای پیدا و تهیه کنید.

کاغذ دیواری براق طلایی پتینه ای

کاغذ دیواری طلایی براق به خاطر وجود سایه روشن هایی که بر روی طرح کاغذ دیواری است زیبایی خود را بهتر از هر زمان دیگری نشان می دهد. کاغذ دیواری با طرح گل داماسک با رنگ طلایی براق به شدت پرطرفدار هستند و شکوه خاصی به هر خانه ای می توانند ببخشند. همچنین استفاده از رنگ طلایی براق در کاغذ دیواری سه بعدی جلوه و نمای دیگری به فضا می دهد و یا کاغذ دیواری طلایی براق با طرح آینه بیشتر از سایر طرح های دیگر خودنمایی می کند. از آنجایی که کاغذ دیواری طلایی براق به خوبی نور را بازتاب می دهد اگر با طرح آینه باشد میزان این بازتاب بیشتر هم خواهد شد و این خود می تواند به ایجاد نور بیشتر در فضای اتاق کمک کند.

حتما بخوانید: کاغذ دیواری سفید طلایی برای چه مکان هایی مناسب تر است؟ چگونه باید از این نوع کاغذ دیواری استفاده کنیم؟ و قیمت ان چقدر است؟

کاغذ دیواری نقش برجسته طلایی

کاربردها و استفاده های کاغذ دیواری طلایی براق

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم نحوه استفاده از هر کدام از طرح و رنگ های کاغذ دیواری می تواند علاوه بر اینکه در زیبایی منزل تاثیر بگذارد اثرات خود را در روح و روان آدمی نشان بدهد. از آنجایی که رنگ طلایی باعث ایجاد خستگی، استرس و تنش های روحی در افراد می شود هرگز در استفاده از کاغذ دیواری طلایی براق زیاده روی نکنید و به شکلی از آن استفاده کنید که منزل تان را خاص و زیبا نشان دهد. افرادی که دوست دارند زندگی را در یک قصر باشکوه تجربه کنند بیشتر از هر کسی تحت تاثیر کاغذ دیواری طلایی براق قرار می گیرند.

کاغذ دیواری طلایی براق

برای اینکه خانه تان را به بهترین شکل طراحی کنید از چند طرح و رنگ مختلف کاغذ دیواری که با رنگ طلایی براق ست می شود استفاده کنید تا دیگر سبک طراحی منزل تان خسته کننده و ملال آور نباشد. می توانید طرح مورد نظرتان را با رنگ طلایی براق در پشت تلویزیون یا پشت تخت خواب به شکل موثری استفاده کنید. حتی اگر به رنگ طلایی براق خیلی علاقه دارید و دوست دارید بیشتر قسمت های منزل تان را با این رنگ طراحی کنید، می توانید از دو طرح کاغذ دیواری مختلف با رنگ طلایی کار کنید و در کنار آن با استفاده از نورپردازی در بالا سر دیوار مورد نظر به میزان براقیت و درخشندگی آن جلوه بیشتری بدهید.

کاغذ دیواری براق طلایی طرح دار

حتی اگر می خواهید طراحی اتاق خواب تان را تغییر دهید استفاده از کاغذ دیواری طلایی براق در پشت تخت خواب می تواند اتاق تان را از هر نظر شیک و لاکچری نشان دهد. به طور کلی اگر در هر خانه  ای از رنگ طلایی براق در طراحی دکوراسیون استفاده کنیم تصویری که از شما در ذهن افراد نقش خواهد بست یک شخصیت ثروتمند و کاملا موفق خواهد بود.

ویژگی های کاغذ دیواری طلایی براق براساس روانشناسی رنگ ها

رنگ طلایی طیف رنگ زرد است و از ترکیب دو رنگ کرم و زرد ساخته می شود و در گروه رنگ های گرم قرار دارد. رنگ طلایی نماد دانش، موفقیت، پیروزی، ثروت، اعتبار، عقل و شعور، قدرت مردانه، مهربانی و سخاوت است. طلایی روشن نماد انرژی معنوی و رنگ تیره آن نماد ثروت و قدرت است. استفاده از کاغذ دیواری طلایی براق شما را فردی مهربان و بخشند و سخاوت مند و کاملا دوست داشتنی نشان می دهد. اما براساس تحقیقات انجام شده استفاده زیاد از این رنگ می تواند باعث ایجاد حس خستگی و استرس و تنش های روحی در افراد شود.

کاغذ دیواری سه بعدی طلایی

قیمت کاغذ دیواری طلایی براق چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری طلایی براق هیچ وقت براساس طرح و رنگی که دارد و یا حتی لاکچری بودن یا نبودنش برآورد نمی شود بلکه عوامل و فاکتورهایی که نشان دهنده میزان کیفیت و کارایی هستند به شدت می توانند بر روی قیمت آن تاثیر گذار باشند. البته به علت عدم تولید کاغذ دیواری در داخل ایران افراد فعال در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی مجبور به واردات کاغذ دیواری از کشورهای فعال در تولید کاغذ دیواری مثل چین و ایتالیا هستند. به همین دلیل قیمت کاغذ دیواری با توجه به ارز تعیین می شود و به خاطر نوسان قیمت دلار در ایران نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را ارائه داد ولی معمولا در محدود قیمت مشخصی است.

کاغذ دیواری طرح دار براق

جمع بندی: کاغذ دیواری طلایی براق می تواند یک گزینه منحصر به فرد برای فضاهای گرفته و دلگیر هم باشد و به خاطر بازتاب نور، محیط اتاق را روشن تر می کند. با توجه به روانشناسی رنگ ها بهتر می توانید تصمیم بگیرید که از این نوع کاغذ دیواری برای کجا و به چه شکل استفاده کنید. کاغذ دیواری طلایی براق برای سالن ها و تالارهای عروسی قطعا مناسب خواهد بود.

مقالات مرتبط

جدیدترین کاغذ دیواری ها را برای منزل تان با این روش انتخاب کنید

۵ کار مهم و ضروری قبل از نصب کاغذ دیواری که از هر گونه آسیب احتمالی به دکوراسیون منزل تان جلوگیری می کند

با این ۹ نکته در انتخاب طرح کاغذ دیواری تجربه ای متفاوت را تجربه کنید

آلبوم کاغذ دیواری ساده و نکات ساده ای که در استفاده از آن نباید غافل بود

طرح کاغذ دیواری پذیرایی باید به چه شکل باشد تا منزلی زیباتر داشته باشیم؟

کاغذ دیواری رنگی را چطور و چگونه استفاده کنیم؟ آیا با استفاده از کاغذ دیواری رنگی می توان خانه ای جذاب داشت؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.