برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

کاغذ دیواری نقره ای براق

05 / فوریه / 2020

رنگ کاغذ دیواری نقره ای یکی از خاص ترین رنگ هایی است که هر کسی را به خود جذب می کند. شاید علت جذابیت آن برای افراد به خاطر این باشد که نور را مثل آینه بازتاب می دهد و به همین خاطر افراد کاغذ دیواری نقره ای براق را برای برخی از قسمت های منزل خود بیشتر استفاده می کنند. رنگ نقره ای کاملا شیک است و مثل رنگ طلایی شما را می تواند لاکچری پسند نشان دهد. کاغذ دیواری نقره ای براق در طراحی دکوراسیون مدرن بیشتر دیده می شود اما از آن می توانید در طراحی دکوراسیون کلاسیک هم استفاده کنید.

کاغذ دیواری طرح دار و شیگ

کاربردها و قابلیت های کاغذ دیواری به قدری زیاد است که هر وقت که بخواهید می توانید با استفاده از طرح و رنگ های مختلف کاغذ دیواری به کلی رنگ و بوی فضای منزل تان را تغییر دهید و یا حتی با استفاده از آن سبک دکوراسیون ایده آل تان را به آنچه که مد نظرتان است دور یا نزدیک کنید.

حتما بخوانید: آلبوم کاغذ دیواری ساده و نکات ساده ای که در استفاده از آن نباید غافل بود

در کنار تمامی طرح و رنگ هایی که بین آلبوم های کاغذ دیواری در بازار دکوراسیون به چشم می خورد حتی افراد ترجیح می دهند به جای نقاشی رنگ روغن که دردسرهای زیادی را برای شان به دنبال دارد از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ مثل کاغذ دیواری سبز، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری صورتی، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری قرمز و کاغذ دیواری زرشکی استفاده کنند و یا اگر به دنبال تنوع بیشتری باشند، می توانند به جای آن از انواع کاغذ دیواری طرح دار قسمت های مختلف منزل شان را طراحی می کنند.

کاغذ دیواری نقره ای سفید

اما بین تمامی رنگ های موجود در آلبوم های کاغذ دیواری، کاغذ دیواری نقره ای براق جذابیت خاص تری برای تان خواهد داشت. برخی رنگ نقره ای و خاکستری و طوسی را ممکن است به اشتباه تشخیص دهند اما در حقیقت رنگ نقره ای یک طیف رنگ بین رنگ طوسی یا خاکستری است. رنگ نقره ای  در گروه رنگ های سرد قرار دارد که در ادامه در مورد این رنگ جذاب بیشتر توضیح خواهیم داد.

کاغذ دیواری نقره ای برای پشت تخت خواب

کاربردهای کاغذ دیواری نقره ای براق و تاثیرات روانی آن بر انسان

کاغذ دیواری نقره ای در طیف رنگ های تیره و روشن در دسترس است که نوع براق آن به خاطر خاصیت انعکاس دادن نور مثل آینه عمل می کند و به همین دلیل بیشتر مورد استفاده است و به فضای اتاق جلوه دیگری می بخشد. براساس روانشناسی رنگ ها، رنگ نقره ای نماد ثروت، هوش، دانش، بلوغ، فن آوری، قدرت زنانه و آینده نگری است. کاغذ دیواری نقره ای براق به خاطر پر زرق و برق بودنش همچون رنگ طلایی نماد ثروت و قدرت محسوب می شود و به خاطر اینکه قدرت و احساسات زنانه را بر می انگیزد به شدت مورد پسند خانم ها است.

ماهیت رنگ نقره ای به شکلی است که باعث ایجاد حس آرامش و افزایش اعتماد به نفس می شود و این رنگ افراد درونگرا را به خود جذب می کند که معمولا از روی عقل و منطق تصمیم می گیرند نه احساسات قلبی شان. اگر به حفظ تعادل هورمون های بدن تان فکر می کنید استفاده از کاغذ دیواری نقره ای براق برای تان مفید خواهد بود. اگر روزهای کاری پرتنش و استرس زای زیادی را پشت سر می گذارید با این رنگ می توانید آرامش روحی و روانی از دست رفته خود را بازیابی کنید.

کاغذ دیواری نقره ای براق طرح دار و لاکچری

حتما بخوانید: انتخاب کاغذ دیواری به چه شکلی است؟چگونه بهترین انتخاب را داشته باشیم؟

طرح های کاغذ دیواری نقره ای براق

کاغذ دیواری نقره ای براق غالبا تنها رنگ استفاده شده در آن نمی تواند باشد و در کنار آن تونالیته های دیگر هم ارائه شده است. برخی از انواع کاغذ دیواری نقره ای براق با تن رنگ روشن تر به رنگ پلاتینی معروف هستند. معمولا بیشتر طرح های موجود در آلبوم های کاغذ دیواری رنگ نقره ای یا دودی را در برخی از طرح های خود دارند اما اگر قصد استفاده از کاغذ دیواری نقره ای براق را دارید می توانید از کاغذ دیواری ساده و یکدست آن و یا نوع طرح دار آن استفاده کنید. البته کاغذ دیواری نقره ای براق در طرح های جذاب و پر طرفداری چون گل داماسک و در سایر طرح های مختلف گل هم موجود بوده و همچنین طرح های دیگر مثل اشکال هندسی را ملاحظه کنید.

کاغذ دیواری نقره ای با طرح گل

چگونه با کاغذ دیواری نقره ای براق فضایی زیباتر داشته باشیم؟

نکته اصلی که در هر نوع کاغذ دیواری که وجود دارد به نحوه استفاده کردن از آن بر می گردد. اگر قرار باشد همه قسمت های مختلف خانه را با یک نوع کاغذ دیواری دیوارپوش کنیم هرگز خانه ای جذاب و زیبا را طراحی نمی کنید و این می تواند به طرز عجیبی در ذوق افراد بزند و محیط را برای آنها خسته کننده کند و حتی فضای محیط را پیش از حد کوچک یا حتی یکنواخت نشان دهد. البته تفاوتی نمی کند که رنگ کاغذ دیواری انتخابی شما در طیف رنگ های سرد و یا گرم باشد، تنها چیزی که اهمیت دارد تعادل استفاده از رنگ و طرح کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون منزل تان است و کاغذ دیواری نقره ای براق نیز از این قضیه مستثنا نیست.

طرح های کاغذ دیواری نقره ای

با توجه به اینکه رنگ نقره ای، رنگی سرد محسوب می شود بهتر است که در استفاده از آن زیاده روی نکنید و به شکل کم و جزیی در قسمت هایی از منزل تان به کار ببرید. البته استفاده از کاغذ دیواری نقره ای براق در اتاق خواب که اصلی ترین مکان برای خواب و استراحت افراد است بیشتر توصیه می شود و پس از آن برای هال و اتاق نشیمن.

کاغذ دیواری نقره ای با طرح هندسی

طراحی سرویس بهداشتی با کاغذ دیواری نقره ای براق

ممکن است برخی تمایل داشته باشند برای ست کردن طرح و رنگ کاشی و سرامیک از کاغذ دیواری نقره ای براق استفاده کنید. استفاده از کاغذ دیواری نقره ای براق برجسته با طرح آجر به شدت می تواند فضای داخل سرویس بهداشتی را زیبا کند. حتی برای طراحی سرویس می توانید از کاغذ دیواری نقره ای براق ساده و طرح دار به طور همزمان استفاده کنید تا به فضای سرویس نما و جلوه بیشتری بدهید.

کاغذ دیواری نقره ای براق شیک و لاکچری

استفاده از کاغذ دیواری نقره ای برجسته با طرح آجر در پشت دیوار روشویی سرویس بهداشتی بسیار جذاب و جالب توجه است، به طوری که افراد در نگاه اول ممکن است اصلا متوجه نشوند که کاغذ دیواری است. اگر به تصویر پایین دقت کنید می بینید که براقیت سطح کاغذ دیواری نقره ای به قدری است که چون آینه عمل می کند.

کاغذ دیواری طرح آجری با رنگ نقره ای براق

قیمت کاغذ دیواری نقره ای براق چقدر است؟

قیمت کاغذ دیواری نقره ای براق براساس جنس و نوع کیفیتی که دارد و همچنین با توجه به متراژ فضای اتاق برآورد می شود و هرگز عواملی چون برند و شرکت سازنده نمی تواند بر روی قیمت تاثیر گذار باشند. با توجه به اینکه هنوز شرکتی در زمینه تولید و عرضه کاغذ دیواری به بازار دکوراسیون ایران پیش قدم نشده است همچنان تمامی آلبوم های کاغذ دیواری و نمونه طرح هایی که می بینید از کشورهایی چون چین و ایتالیا و… وارد می شود و به همین دلیل قیمت کاغذ دیواری نقره ای براق با توجه به قمیت روز دلار و ارز تعیین می شود.

جمع بندی: با توجه به همه این توضیحات توصیه می کنیم حتما یکبار هم که شده برای قسمتی از منزل تان از کاغذ دیواری نقره ای براق استفاده کنید تا جذابیت آن را از نزدیک حس کنید و ببینید چقدر می تواند سبک دکوراسیون منزل تان را با توجه به اینکه در گروه رنگ های طیف سرد قرار دارد مهیج تر کند. کاغذ دیواری براق می تواند با انعکاس نور اتاق تان را روشن تر و زیباتر نشان بدهد.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰

کاغذ دیواری اتاق عروس و داماد و ایده هایی جذاب برای تزیین اتاق خواب نو عروسان

۵ کار مهم و ضروری قبل از نصب کاغذ دیواری که از هر گونه آسیب احتمالی به دکوراسیون منزل تان جلوگیری می کند

کاغذ دیواری سقف روشی در طراحی دکوراسیون که نباید آن را از دست داد

کاغذ دیواری پشت چسب دار و کاربردهای آن را در طراحی دکوراسیون از دست ندهید

با این ۹ نکته در انتخاب طرح کاغذ دیواری تجربه ای متفاوت را تجربه کنید

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.