برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

ایده هایی برای دکوراسیون منزل تا از دام کمبود فضا ی خانه های کوچک رهایی یابید

29 / دسامبر / 2019

ایده هایی برای دکوراسیون منزل که با آنها قطعا می توانید هر کدام از قسمت های خانه تان را به شکلی متفاوت طراحی کنید و حتی تغییرات خوبی در سبک چیدمان منزل تان به وجود آورید. گاهی باید به دقت نگریست و از آنچه دیگران انجام داده اند ایده بگیرید تا به بهترین شکل از کوچکترین فضاها نهایت استفاده را ببرید.

ایده هایی برای دکوراسیون منزل و نحوه چیدمان صحیح اثباب و وسایل

فرقی نمی کند که منزل شما چقدر بزرگ یا چقدر کوچک باشد و یا حتی اثباب و وسایل منزل تان چقدر شیک و لاکچری و یا چقدر ساده باشد، آنچه که در چیدمان وسایل منزل در طراحی دکوراسیون داخلی اهمیت دارد انتخاب و قرار دادن وسایلی است که از نظر هارمونی رنگ و نوع سبک طراحی به یکدیگر نزدیک هستند تا بدین طریق باعث ایجاد توازنی خاص در محیط شوند. اگر شما بتوانید چنین کار را در طراحی دکوراسیون منزل تان انجام دهید نه تنها منزلی زیباتر خواهید داشت بلکه شما فردی با سلیقه و با استعداد در این زمینه هستید که می توانید به هر کدام از خانم های فامیل در این کار کمک کنید، اما اگر نیاز به ایده های بیشتر برای چیدمان بهتر وسایل منزل تان نیاز دارید، می توانید از ۱۴ نمونه طرح پیشنهادی که در پایین ملاحظه می کنید استفاده کنید تا برای چینش مناسب تر وسایل منزل تان بهترین تصمیم را بگیرید.

حتما بخوانید: ایده های تصویری برای دکوراسیون منزل را از دست ندهید

۸ ایده در چیدمان وسایل آشپزخانه

اگر آشپزخانه منزل تان خیلی کوچک است و با کمبود جا برای قرار دادن ظرف و ظروف و قوطی های حبوبات و ادویه ها مواجه هستید و یا اینکه آنقدر آشپزخانه تان بزرگ است و با اینکه به راحتی از تمام ظرفیت کابینت های آن نهایت استفاده را برده اید ولی از ظاهر خلوت آن راضی نیستید و یا اگر نمی دانید چگونه با استفاده از ظروف تزیینی و اضافی که دارید چطور می توانید آشپزخانه خود را با یک چینش صحیح طراحی و تزیین کنید، به شما توصیه می کنیم از ۸ ایده ای که در طراحی آشپزخانه می تواند در این کار، راهگشا هر کسی باشد به راحتی نگذرید. هر خانمی می تواند تنها با یکی از ۸ ایده تصویر زیر به خوبی آشپزخانه منزلش را طراحی کند.

حتما بخوانید: سبک طراحی آشپزخانه با ۱۰ روش متفاوت برای دکوراسیون های مختلف

۹ ایده برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های بزرگ

۱۴ ایده برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب و اتاق مطالعه

در چند دهه اخیر و با رشد و گسترش خانه های آپارتمانی و کوچکتر شدن اتاق خواب ها، دیگر نمی توانید اتاق خواب تان را پر از وسایل جور واجور و مختلفی کنید که جلوی دست و پای تان را بگیرد، و مهمتر از آن، این است که، اتاق خواب تان را بیشتر از آنچه که کوچک است، کوچکتر نشان داده شود؛ بنابراین به جای کتابخانه و میز تحریرهای بزرگ و دست و پا گیر توصیه می کنیم به جای صرف هزینه های زیاد برای چنین وسایل گران قیمتی، از حداقل امکان موجودی که در اختیار دارید و یا با صرفه کمترین هزینه ممکن، کتابخانه ای شیک و ساده و مخصوصا کم جا را برای اتاق خواب تان طراحی کنید و مطمئن باشید با استفاده از ۱۴ ایده ای که برای طراحی کتابخانه که در پایین مشاهده می فرمایید اتاقی زیباتر و جذاب تری را برای خودتان طراحی کرده اید و همچنین کاملا اقتصادی عمل خواهید کرد.

جمع بندی:

بنابراین براساس آنچه که تا کنون دیدید و ملاحظه کردید بهتر می توانید با توجه به سبک دکوراسیون تصاویری که به سبک چیدمان منزل شما نزدیک تر است تصمیمات جدی تری اتخاد کنید تا با صرف کمترین هزینه و با حداقل امکانات موجود به بهترین شکل از کوچکترین فضاهای منزل تان نهایت استفاده را داشته باشید تا دیگر از بهم ریختگی و گم شدن وسایل منزل تان دیگر خبری نباشد و بدین طریق بیشتر از گذشته منزلی مرتب و منظم تر را تجربه کنید. در نتیجه با صرف کمی خلاقیت می توانید از کمترین داشته های تان نهایت استفاده را ببرید و خانه ای زیبا و مرتب تر داشته باشید.

مقالات مرتبط

طراحی اتاق نشیمن منزل تان با این ۸ روش ساده متفاوت کنید

کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون منزل تان را با این ۸ روش خلاقانه تر طراحی کنید

روکش لمینت کانتر آشپزخانه چه ویژگی هایی دارد؟ مزایا و معایب روکش های لمینت چیست؟

نورپردازی راه پله منزل تان جذاب نمی شود مگر با یکی از این ۸ روش نور پردازی

نحوه تمیز کردن کابینت های مختلف مثل هم نیست

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.