برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

جدیدترین کاغذ دیواری ها را برای منزل تان این روش انتخاب کنید

15 / ژانویه / 2020

همیشه راهی برای ایجاد تغییر در سبک دکوراسیون منزل وجود دارد و در اغلب موارد هیچ چیز به اندازه جدیدترین کاغذ دیواری ها روز دنیا قادر به این تغییرات ژرف و عظیم نیستند. اگر شما به کاغذ دیواری ساده و تک رنگ علاقه دارید و دوست دارید تغییری هر چند جزیی در منزل تان ایجاد کنید و برای این کار می توانید در کنار آن از جدیدترین کاغذ دیواری های روز دنیا برای این کار بهره ببرید. هر ساله طرح بسیار متنوعی به آلبوم های کاغذ دیواری با درجه کیفیت بیشتری اضافه می شود که این مورد می تواند تا حد زیادی کار شما را در پیدا کردن طرح مناسب راحت تر کند.

جدیدترین و بروزترین کاغذ دیواری های دنیا

طرح جدیدترین کاغذ دیواری ها ۲۰۲۰ را چگونه در کوتاه ترین زمان پیدا کنیم؟

اگر به دنبال جدیدترین کاغذ دیواری ها در بازار دکوراسیون هستید و می خواهید از متفاوت ترین طرح های ۲۰۲۰ در طراحی دکوراسیون منزل تان و یا دفترکارتان استفاده کنید، بهترین کار این است که به دنبال آخرین و به روزترین آلبوم های کاغذ دیواری باشید که توسط معتبرترین افراد وارد ایران شده است باشد تا در کوتاه ترین زمان و بدون اتلاف زمان به جدیدترین کاغذ دیواری ها دسترسی پیدا کنید. خوشبختانه طراحان کاغذ دیواری با توجه به بررسی های انجام شده بر روی نظر و سلایق گروه های مختلف هر جامعه ای طرح های متفاوتی نسبت به قبل درآلبوم های کاغذ دیواری اضافه می کنند و با این کار به راحتی کار افراد کمک زیادی می کنند.

جدیدترین طرح های کاغذ دیواری

چگونه از جدیدترین طرح های کاغذ دیواری استفاده کنیم تا خانه ای متفاوت داشته باشیم؟

همان طور که بارها و بارها در مقالات پیشین مان گفته بودیم اگر می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید حتما به نکات خرید کاغذ دیواری دقت و توجه کافی را داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین جنس کاغذ دیواری را تهیه کنید و پس از آن در ضمن بررسی آلبوم های مختلف برای پیدا کردن جدیدترین کاغذ دیواری ها مراقب باشید که در زمان دیدن طرح های مختلف موقعی که درگیر دیدن طرح های زیاد که هستید، طرح و رنگی را انتخاب کنید که متناسب با سبک دکوراسیون منزل تان باشد، در نتیجه همه طرح های موجود در هر آلبومی هر چقدر هم که زیبا باشد با توجه به سبک دکوراسیونی که منزل تان دارد برای شما کارآمد نخواهد بود و حتی ممکن است باعث بهم ریخته شدن نظم حاکم در فضای داخل منزل بشود.

جدیدترین کاغذ دیواری

بهترین کار قبل از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون منزل تان این است که به سبک دکوراسیون منزل تان توجه کنید که آیا با توجه به سبکی که دارد رنگ های روشن برای آن بهتر است یا تیره، و یا طرح کاغذ دیواری با چه طرحی باشد می تواند به زیبایی منزل بی افزاید و آن را چشمگیرتر کند. متاسفانه تصور برخی از افراد بر این است که اگر همه دیوارهای منزل را با یک طرح دیوارپوش کنند حتما خانه ای زیباتر و جذاب تر را برای خود می سازنند در حالی که این کار می تواند فضای داخلی خانه را شلوغ تر و حتی بسته و کوچکتر از قبل نشان بدهد و این مساله در مورد کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و مخصوصا با رنگ های تیره به خوبی صدق می کند.

اگر دوست دارید با استفاده از جدیدترین کاغذ دیواری ها که به روزترین طرح های دنیا محسوب می شوند خانه ای کاملا جذاب و دوست داشتنی را برای خود بسازید کافی است که در کنار طرحی که انتخاب می کنید به طور همزمان از یک یا دو طرح دیگر نیز استفاده کنید تا بدین طریق به ایجاد تعادل در حفظ نظم دکوراسیون کمک کرده باشید.

کاغذ دیواری جدید و مدرن

به عنوان مثال اگر شما کاغذ دیواری با طرح شلوغ می خواهید منزل تان را تزیین کنید بهترین کار این است که از آن تنها برای یکی از دیوارهای منزل تان استفاده کنید و سایر دیوارهای منزل تان را می توانید با استفاده از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ مثل کاغذ دیواری ساده و تک رنگ مثل کاغذ دیوار سبز، کاغذ دیواری سفید، کاغذ دیواری صورتی، کاغذ دیواری نارنجی، کاغذ دیواری بنفش، کاغذ دیواری طوسی، کاغذ دیواری زرد، کاغذ دیواری نقره ای، کاغذ دیواری سرمه ای، کاغذ دیواری آبی، کاغذ دیواری قرمز و کاغذ دیواری زرشکی استفاده کنید و یا حتی در کنار آن به طور همزمان از کاغذ دیواری طرح پتینه ای هم استفاده کنید و با وجود سایه روشن های روی آن تغییرات را بیشتر از قبل جلوه دهید.

حتما بخوانید: ۵ کار مهم و ضروری قبل از نصب کاغذ دیواری که از هر گونه آسیب احتمالی به دکوراسیون منزل تان جلوگیری می کند

روش انتخاب طرح و رنگ جدیدترین کاغذ دیواری ها برای اتاق خواب

یکی از بهترین روش های استفاده از جدیدترین کاغذ دیواری ها که دارای طرحی شلوغ هستند در پشت تخت خواب و یا جایی در پشت تلویزیون است و سایر دیوارهای منزل تان را می توانید بسته به نظر و سلیقه ای که دارید نقاشی کنید و یا با کاغذ دیواری ساده دیوارپوش کنید. همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می کنید با توجه به شرایط و سبک طراحی که اتاق خواب دارد برای پشت تخت خواب از کاغذ دیواری گلدار با زمینه آبی استفاده کرده اند و لبه های دیوار را با رنگ صورتی نقاشی کرده اند و سایر قسمت ها را با رنگ سبز دریایی رنگ آمیزی کرده اند.

اگر به فضای داخل اتاق دقت کنید حتما متوجه خواهید شد که رنگ زمینه کاغذ دیواری با سبز دریایی و رنگ رو تختی و گلدان های روی میز چقدر خوب با هم ست شده اند و یا رنگ زرد خردلی بالشت روی تخت خواب و پاتختی با رنگ گل های زرد در کاغذ دیواری با هم متحد شده اند و همچنین رنگ قالیچه نزدیک تخت خواب با رنگ صورتی بالشت ها و گل های صورتی و قرمز در کاغذ دیواری هماهنگ هستند و حتی رنگ لوسترهای تزیینی با کفپوش و همینطور میزهای که در دو طرف تخت خواب قرار گرفته به زیبایی اتاق خواب کمک کرده است.

جدیدترین طرح کاغذ دیواری برای پشت تخت خواب

در نتیجه با رعایت همین نکات ریز و هماهنگ کردن آنها با هم می توانید نما و جلوه اتاق خواب تان را پیش از گذشته نشان دهید. بنابراین اگر می خواهید تغییراتی در دکوراسیون اتاق خواب تان ایجاد کنید لازم نیست همه سرویس های خواب خود را عوض کنید برای این کار کافی است تما رنگ هایی که در اتاق خواب تان وجود دارد را روی یک برگ کاغذ لیست کنید و با توجه به رنگ هایی که در اتاق خواب تان وجود دارد طرح کاغذ دیواری را انتخاب کنید که همه رنگ هایی که در اتاق خواب تان است را در خود داشته باشد و یا حداقل دو تا سه رنگ از رنگ هایی موجود در اتاق، بین طرح کاغذ دیواری باشد تا پس از نصب زیبایی خود را بهتر نشان دهد و اتاق تان را جذاب تر کند.

قیمت جدیدترین کاغذ دیواری ها در مقایسه با کاغذ دیواری های قدیمی چقدر است؟

همیشه نحوه قیمت گذاری روی کاغذ دیواری براساس نوع جنس و کیفیت آن بوده است و گران بودن و ارزان بودن نمونه طرح های هر آلبوم به این مساله وابستگی کامل دارد و هیچگاه طرح و رنگ های آلبوم و یا ساده بودن و لاکچری بودن طرح های کاغذ دیواری بر روی قیمت هیچ کدام از آلبوم های کاغذ دیواری تاثیری نداشته است. از آنجا که آلبوم های کاغذ دیواری موجود در بازار دکوراسیون ایران از کشورهایی مثل چین وارد می شود مسلما قیمت این قلم از حرفه دکوراسیون کاملا با قیمت روز دلار برآورد می گردد.

کاغذ دیواری جدید

نمونه هایی از جدیدترین کاغذ دیواری های روز دنیا

مقالات مرتبط

طراحی سالن پذیرایی با کاغذ دیواری و روش های آن کدامند؟

طرحهای جدید کاغذ دیواری پذیرایی در سال ۲۰۱۹ کدامند؟

کاغذ دیواری سقف روشی در طراحی دکوراسیون که نباید آن را از دست داد

کاغذ دیواری پشت چسب دار و کاربردهای آن را در طراحی دکوراسیون از دست ندهید

با این ۹ نکته در انتخاب طرح کاغذ دیواری تجربه ای متفاوت را تجربه کنید

کاغذ دیواری کلاسیک شامل چه طرح هایی است؟ این نوع کاغذ دیواری برای چه مکان هایی مناسب تر است؟

کاغذ دیواری ریز نقش شامل چه طرح هایی می شود؟ کاغذ دیواری ریز نقش برای چه مکان هایی مناسب تر است؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.