برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰

18 / ژانویه / 2020

آلبوم های کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰ موجود در بازار دکوراسیون ایران به شما کمک می کند تا اتاق پذیرایی منزل تان را جذاب تر از هر وقتی طراحی کنید. با توجه به این که رنگ سال ۲۰۲۰ آبی کاربنی است می توانید متناسب با رنگ سال رنگ دکوراسیون قسمتی از منزل را تغییر دهید و یا از سایر رنگ های پیشنهادی آلبوم کاغذ دیواری که بیشتر مورد پسندتان است استفاده کنید.

کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰

همیشه هر خانم خوش ذوق و سلیقه ای دوست دارد رنگ و طرح کاغذ دیواری قسمت های مختلف منزلش را قبل از آغاز سال نو تعویض کند و به همین جهت قبل از خانه تکانی سعی می کنند پس از اتمام تعمیرات ضروری دیوارهای خانه را با کاغذ دیواری، دیوارپوش کنند. همان طور که در زمان خرید لباس و یا یکسری اقلام ضروری شب عید به انتخاب رنگ حساسیت زیادی نشان می دهید و دوست دارید متناسب با رنگ سال منزل تان را طراحی کنید حتما می توانید با خیال راحت از طرح و رنگ های آلبوم های کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰ به روزترین و جدیدترین طرح و رنگ های سال در حوزه دکوراسیون برای طراحی داخلی منزل تان استفاده کنید.

کاغذ دیواری با طرح شیک برای سالن پذیرایی منزل

معمولا و در اغلب موارد خانم ها با نزدیک شدن  به سال جدید شمسی تلاش می کنند اتاق پذیرایی منزل شان را بهتر از سایر قسمت های مختلف طراحی کنند تا برای یک سال آینده منزلی با طرح و رنگی متفاوت از هر سال را تجربه کنند. البته بیشتر از این همه وقت صرف کردن و بررسی دقیقا طرح و رنگ های سال برای این است که نهایت سلیقه خود را نشان دهند و به همین دلیل طراحان کاغذ دیواری با در نظر گرفتن این گونه موارد نمونه طرح و رنگ های هر البوم کاغذ دیواری را هر سال تغییر می دهند و یا حتی آلبوم های جدیدتری را روانه بازار می کنند تا بدین طریق به این نیاز مهم و ضروری افراد در طراحی دکوراسیون منزل جواب دهند.

پر طرفدارترین مدل های کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰ با رنگ و طرح های جذاب

هر سال در کنار طرح های پرطرفدار بین نموه طرح های هر آلبومی حتما طرح های جدید دیگر یافت می شود. تجربه ثابت کرده است که یکسری از طرح های آلبوم های قدیمی همچنان بین بسیاری از مردم دنیا همچنان طرفداران زیادی دارند و امروزه تبدیل به یک نوستالوژی در حوزه دکوراسیون شده اند. کاغذ دیواری کلاسیک با طرح هایی چون گل داماسک و راه راه جزویی از جذاب ترین طرح های مورد علاقه افراد است که در بیشتر آلبوم های کاغذ دیواری می توانید نمونه طرح های آن را به وضوح مشاهده کنید و پس از آن کاغذ دیواری با طرح گل می باشد که بخاطر علاقه زیادی افراد به این گونه طرح ها شما می توانید هر سال طرح های بسیار شاد و متنوعی که در حال اضافه شدن به این گروه است را می بینید.

مسلما هر طراحی با پیدا کردن علاقه افراد و با کار بردن خلاقیتش در طراحی طرح های جدید و متنوع تری از کاغذ دیواری گلدار را از طریق آلبوم های کاغذ دیواری ارائه می دهد. قطعا در زمان بررسی نمونه طرح های آلبوم کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰ با هر کدام از طرح هایی کلاسیک و مدرن مواجه می شوید ولی با طرح هایی که در سایر آلبوم هایی که تا کنون دیده اید کاملا متفاوت خواهد بود. البته همیشه نمونه هایی از کاغذ دیواری ساده و تک رنگ که با ترکیب رنگ بندی کاغذ دیواری طرح دار قابل ست شدن باشد هر آلبوم کاغذ دیواری وجود دارد که به شما در طراحی موثر اتاق پذیرایی کمک موثری می کند.

با کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰ چطوری سالن پذیرایی را طراحی کنیم تا زیباتر شود؟

اگر می خواهید اتاق پذیرایی منزل تان را به بهترین شکل ممکن طراحی کنید قبل از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰ حتما به رنگ و طرح مبلمان، کفپوش، پرده ها و… توجه کافی را داشته باشید و حتی اگر لازم بود به رنگ و طرح قالی و گل های آن هم دقت کنید. اگر طرح و رنگ کاغذ دیواری سالن پذیرایی را متناسب وسایل داخل اتاق انتخاب کنید خانه تان زیباتر و نمای آن خیره کننده تر از وقتی خواهد شد.

همان طور که بارها در مقالات پیشین مان گفته بودیم برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل تان همه دیوارهای را با یک طرح مشخص دیوارپوش نکنید و سعی کنید از دو یا سه طرح مختلف استفاده کنید تا بهتر زیبایی کار به چشم بیاید و یا حتی برای تغییر در دکوراسیون منزل تان لزومی ندارد تا همه قسمت ها را کاغذ دیواری کنید و کافی است قسمتی از آن را دیوارپوش کنید تا منزل تان را تغییر دهید. اگر از رنگ و طرح کاغذ دیواری پذیرایی منزل تان راضی هستید ولی دوست دارید همچنان تغییری در آن ایجاد کنید می توانید رنگ و طرح یکی از دیوارهای سالن را عوض کنید. مثلا می توانید دیواری که کنار میز ناهارخوری است را یا کاغذ دیواری دیوارپوش کنید که رنگ و طرح آن متفاوت از سایر قسمت ها باشد.

کاغذ دیواری سالن پذیرایی

همچنین می توانید برای زیباتر شدن کارتان دیواری که در نزدیکی مبلمان است از کاغذ دیواری با همان رنگ ولی با طرحی متفاوت از کاغذ دیواری که کنار میزناهارخوری نصب شده است، آن دیوار را دیوارپوش کنید.

کاغذ دیواری کلاسیک برای پذیرایی

گرچه در خانه های امروزی اتاق نشیمن و پذیرایی به نوعی با هم ادغام شده اند و با چیدمان صحیح می توانید این دو قسمت را از هم مجزا کنید که در چنین شرایطی با استفاده از کاغذ دیواری می توانید کار تفکیک کردن این دو قسمت مهم و ضروری را به راحتی انجام دهید.

کاغذ دیواری پذیرایی 2020

قیمت کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰ چقدر است؟

هر سال با توجه به نرخ تورم سالانه و نوسانات قیمت ارز و دلار در کشور ایران نمی توان برای قیمت کاغذ دیواری پذیرایی ۲۰۲۰ قیمت ثابت و مشخصی را تعیین کرد و از انجایی که همه آلبوم های کاغذ دیواری از کشورهای چین و ایتالیا وارد می شوند باید پس از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری قیمت آن را برآورد کرد. البته رنگ و طرح هیچگاه بر روی قیمت کاغذ دیواری تاثیر نداشته است و ارزش آن کاملا به میزان کیفیتی که دارد وابسته است.

کاغذ دیواری شیک

جمع بندی:

بنابراین اگر در فکر انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی هستید و دوست دارید به زیبا شدن آن کمک کند و به عبارتی به خانه وجه دیگری ببخشد باید با ترکیب رنگ های موجود در فضا توجه کنید و هرگز همه دیوارها را با یک طرح مشخص دیوارپوش کنید. زیبا بودن طرح کاغذ دیواری دلیل بر استفاده زیاد از آن در طراحی نیست. گاهی باید از برخی از طرح های خاص و زیبا کمتر استفاده کنید تا زیبایی خودش را بهتر به رخ بکشد.

مقالات مرتبط

جدیدترین کاغذ دیواری ها را برای منزل تان این روش انتخاب کنید

۵ کار مهم و ضروری قبل از نصب کاغذ دیواری که از هر گونه آسیب احتمالی به دکوراسیون منزل تان جلوگیری می کند

کاغذ دیواری سقف روشی در طراحی دکوراسیون که نباید آن را از دست داد

کاغذ دیواری پشت چسب دار و کاربردهای آن را در طراحی دکوراسیون از دست ندهید

کاغذ دیواری در طراحی دکوراسیون منزل تان را با این ۸ روش خلاقانه تر طراحی کنید

پارچه دیواری یا کاغذ دیواری کدام یک مناسب ترند؟ هنگام خرید به چه نکاتی بایستی دقت کنیم؟

طراحی سالن پذیرایی با کاغذ دیواری و روش های آن کدامند؟

طرحهای جدید کاغذ دیواری پذیرایی در سال ۲۰۱۹ کدامند؟

رنگ کاغذ دیواری پذیرایی روشن و تیره را چگونه استفاده کنیم تا سالن پذیرایی زیباتری داشته باشیم؟

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.