برای اطلاع از کد های تخفیف دار لمینت و کاغذ دیواری تماس بگیرید (آفرهای ویژه)

مشاهده

چگونه یک تیم بازسازی منزل مناسب پیدا کنیم؟

06 / ژانویه / 2020

برای هر کسی روزی اتفاق می افتد که بخواهد منزل و یا محیط کاری اش را بازسازی و نوسازی کند در این حین بسیاری از سوالات و موضوعات از قبیل:

تیم بازسازی مناسب را چگونه پیدا کنیم؟

هزینه این بازسازی چه مقدار خواهد بود؟

از چه متریالی برای بازسازی استفاده کنیم؟

زمان بازسازی چقدر طول می کشد؟ و….

در این مقاله سعی می کنیم به سوالات بالا جواب بدهیم و مهم تر از همه شما را برای انتخاب یک تیم بازسازی مناسب راهنمایی کنیم پس با ما همراه باشید.

چه معیارهایی برای یک تیم بازسازی خوب بایستی داشته باشیم؟

قبل از این که با افراد متخصص بازسازی صحبت کنید باید کاملا هدفتان از بازسازی را مشخص کنید. آیا می خواهید چند تا از درب های کابینت آشپزخانه تان را تعویض نمایید؟ آیا می خواهید کل کابینت را تعویض نمایید؟ آیا می خواهید کاغذ دیواری های منزلتان را تعویض نمایید؟ کف محل کارتان سرامیک است و برای زیبایی بیشتر می خواهید از پارکت لمینت استفاده کنید؟ و بسیاری از این قبیل سوالات که  تنها شخص شما می بایست مشخص کنید که از تیم بازسازی و دیزاینر و اجرا کننده بازسازی منزلتان چه می خواهید.

بسیاری از افراد که به دکورچوب مراجعه می کنند تنها می دانند که نیاز به بازسازی دارند اما هیچ گونه نظر،سلیقه و یا ایده ای در این موضوع ندارند، پیشنهاد ما به این افراد این است که حتما از متخصصان حرفه ای استفاده نمایید. این افراد با توجه به سلیقه،نوع دکوراسیون منزب و مهم تر از همه بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید به شما پیشنهادات کاربردی می دهند.

    طراحی اتاق کار

زمانی که شما با یک تیم بازسازی شروع به کار می کنید این تیم معمولا شامل:

  • طراح: وظیفه طراح این است که قبل از ساخت و اجرا در نرم افزار به شما چندین ایده بدهد و در نهایت طرح ایده آل شما را به تصویر در می آورد.
  • سازنده: وظیفه سازنده این است که طرحی که توسط طراح، طراحی شده است را به اجرا در بیارد. در این بین سازنده سنگین ترین وظیفه رادارد زیرا بایستی که با دقت سلیقه مورد نظر طراح و همین طور مشتری را به اجرا در بیارد. همین طور سازنده جای بازگشت ندارد ولی طراح بارها و بارها می تواند طرح مورد نظر خود را به اجرا در بیارد.
  • نصاب: پس از طراحی و ساخت به قسمت بسیار مهم نصب میرویم. قسمت نصب از قسمت های بسیار مهم است که در بسیاری از موارد و مواقع نادیده گرفته می شود. در دکورچوب بسیاری از پارکت لمینت ها، کاغذ دیواری ها و کابینت ها و… را دیده ایم که به علت نصب بد دچار مشکل گردیده اند و نتوانسته اند آن طور که باید کار را جلوه دهند و زحمات طراح و سازنده را هم از بین بردند.

بازسازی

حتما بخوانید: بازسازی منزل و ساختمان های اداری چگونه است؟ چگونه یک بازسازی مناسب با هزینه مناسب و اقتصادی داشته باشیم؟

پس در صورتی که دنبال یک تیم خوب هستید حتما بایستی که به سه مورد بالا توجه دقیق و کافی داشته باشید. برخی شرکت ها هر سه نفر را به صورت کامل دارند و شما نیازی نیست که هر کدام را به شگل جداگانه انتخاب کنید. این موضوع شامل مزایایی چون با یک مجموعه طرف هستید و این که نیازی نیست سه تا قرار داد ببندید و این که معمولا تیم ها با همدیگر هماهنگی دارند.اما این کار یک عیب بسیار مهم دارد، عیب آن این است که با تجربه ای که در دکورچوب داریم کمتر تیمی دیده ایم که هم طراح، هم سازنده و هم نصاب قوی داشته باشد.

در صورتی که اگر هر کدام را جداگانه خودتان انتخاب کنید وقت بیشتری از شما می گیرد و ممکن است کمی ناهماهنگی پیش بیاید ولی می توانید بهترین های هر رشته را انتخاب کنید.

طراحی دکوراسیون دفاتر کار

چه معیارهایی برای انتخاب یک تیم بازسازی خوب داشته باشیم؟

  • حتما نمونه کارهای قبلی آن ها را برسی کنید.
  • در مورد بودجه بازسازی با آن ها به شکل شفاف و دقیق صحیت کنید.
  • در مورد تهیه اجناس و خرید آن ها صحبت کنید.این موضوع که اجناس را شما بخرید یا آن ها هرکدام دارای مزایا و معایب خاص خودش هست.
  • سعی کنید روابط بین افراد را بررسی کنید.تیم بازسازی خوب تیمی است که با یکدیگر روابط خوبی دارند و برای هم احترام قایل هستند.
  • حتما از قراردادهای رسمی و اصولی استفاده کنید.
  • در مورد خدماتی که به شما می دهند به صورت ریز و کامل صحبت کنید.

بازسازی اتاق کار کارمندان

هزینه بازسازی منزل

هزینه بازسازی منزل بسته به متریال،دیزاین،زمانی که می خواهید کار صورت گیرد،دیزاینر ها و ….متفاوت می باشد.فقط نکته خیلی مهمی که ما در دکورچوب به مشتری ها تاکید می کنیم این است که قبل از اجرا حتمکا بودجه خود را به تیم بازسازی اعلام نمایید زیرا در بسیاری از موارد دیده شده است که این موضوع بسیار مشکل زا گردیده است.به عنوان مثال فرض کنید شما قصد دارید صفحه کابینت آشپزخانه تان را بازسازی نمایید در صورتی که به جای صفحه ام دی افی از صفحه کورین استفاده نمایید یک هزینه حداقل ۵ میلیون تومانی به هزینه های شما اضافه می گردد و یا اگر بجای ام دی اف ملامینه از ام دی اف کلیاف استفاده نمایید یک هزینه ۱۰ میلیونی به هزینه ای شما اضافه می گردد.

طراحی داخلی برای شرکت

جمع بندی:

انتخاب یک تیم برای بازسازی منزل و یا دفتر شما در صورتی که به درستی صورت گیرد باعث می گردد تا یک تجربه شیرین و خوشایند از بازسازی منزلتان داشته باشید.اما در صورتی که این موضوع درست نباشد باعث می گردد تا کار مشکل بخورد. به همین دلیل توصیه ما این است که از افراد و تیم های حرفه ای برای بازسازی استفاده کنید. در این مقاله سعی کریدم تا موضوعاتی که می تواند برای شما مفید باشد را به صورت خلاصه ذکر کنیم.

مقالات مرتبط

هزینه بازسازی آپارتمان در سال ۹۸ چقدر است؟ چه روش هایی برای کاهش هزینه های پیشنهاد می دهید؟

ایده برای بازسازی منزل و راه کارهای آن چیست؟

بازسازی منزل را چگونه انجام دهیم ؟ قیمت بازسازی و نوسازی فضای داخلی منزل چقدر است ؟

نکاتی برای طراحان داخلی تا به مسیر کاری شان جهت بدهند

ایده هایی برای دکوراسیون منزل تا از دام کمبود فضا ی خانه های کوچک رهایی یابید

در کنار کاغذ دیواری دفتر کار استفاده پوستر دیواری را فراموش نکنید تا با این کار به جذابیت محیط کاری خود بی افزایید

مشاهده نظرات
نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.