مقالات

پارکت لمینت سه لایه

در واقع نصب و اجرای پارکت لمینت های جدید سه لایه بسیار سریع تر وساده تر از پارکت های موزاییکی سنتی می باشد . زیرا طریقه ی نصب آن به صورت کلیک و بدون چسب است . ساختار، نصب و خرید پارکت لمینت های جدید سه لایه به گونه ای است که اگر نیاز به تعمیر یا بازسازی داشته باشد” به سادگی و بدون اینکه آسیبی به کف و فضای اطراف آن وارد کند انجام می شود.

علاوه بر این خصوصیت”پارکت های جدید سه لایه را نیز می توان مانند پارکت های موزاییکی قدیمی بار ها و بار ها  مورد تعمیر و باز سازی قرار داد.میتوانید برای کسب الاعات بیشتر مقاله نحوه نصب پارکت لمینت را مطالعه کنید.

مقاومت پارکت لمینت سه لایه

ساختار پارکت های سه لایه جدید به گونه ای است که بخاطر چند لایه بودن و همچنین طرز قرار گرفتن این لایه ها بر روی یکدیگر مقاومت بسیار بالایی نسبت به پارکت های قدیمی دارد. همچنین کمترین انبساط و انقباض را دارد و برای سیستم های گرمایش از کف مناسب تر است.

زیبایی شناسی پارکت های سه لایه

پارکت های سه لایه جدید به دلیل اینکه طیف گسترده ای از چوب های مختلف با درجه مقاومتی متفاوت را پوشش می دهد این امکان را به افراد می دهد که بهترین کف پوش را برای فضای مورد نظر خود انتخاب نمایند در صورتیکه در پارکت های قدیمی محدودیت رنگ داشتیم.

محیط زیست

چون پارکت های سه لایه جدید با جدید ترین تکنولوژی روز جهان تولید می شود “نسبت به پارکت های موزاییکی قدیمی کمترین ضایعات را دارد و از این رو کمترین آسیب را به محیط زیست وارد می کند. علاوه بر این کف پوش های چوبی چه قدیمی و چه جدید چون از خود طبیعت است قابل بازگشت به چرخه ی محیط زیست است” از این جهت هیچ آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

صرفه جویی در هزینه و وقت

به دلیل اینکه در پارکت های سه لایه فقط لایه رویی چوب انتخابی مورد نظر می باشد در نتیجه هزینه کمتری را در بر داردهمچنین به دلیل نصب سریع این مدل از پارکت ها وقت کمتری صرف می گردد. بنا بر این کارفرمایان و پیمان کاران هرچه زودتر به نتیجه دلخواه خود می رسند با اینکه هزینه کمتری را پرداخت نموده اند .

حرف آخر

شرکت دکورچوب آماده است تا با مشاوره به مشتریان خود بهترین پیشنهاد را برای زیبا سازی منزل و همین طور خرید به مشتریان ارایه نماید، در ضمن به خاطر داشته باشید که پارکت لمینت آرتا یکی از بهترین و پرفروش ترین انواع پارکت لمینت سه لایه بوده که هر ساله مشتریان زیادی رو که قصد ساخت و بازسازی ساختمان دارند را به خود جذب میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *