کاغذ دیواری

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه با طرح های ایده آل برای افراد ایده آل

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه

تجربه ثابت کرده است خانم ها پس از دکوراسیون منزل شان بر روی دکوراسیون سالن آرایشگاهی که خدمات شان را دریافت می کنند بسیار حساس هستند و این اتفاقا کاملا طبیعی است و از آنجا که دقت و توجه و میزان حساسیت خانم ها نسبت به مرتب بودن و تمیزی محیط بسیار زیاد است آرایشگران برای جلب توجه مشتریان به سالن زیبایی شان تلاش زیادی می کنند چرا که داشتن دکوراسیون زیبا و شیک ولی هرچند ساده و مختصر از عوامل مهم در جذب خانم ها به شمار می رود و به همین دلیل دکوراتورها برای این منظور در کنار کاغذ دیواری از پوستر دیواری آرایشگاه زنانه زیاد استفاده می کنند تا با این کار در هر کدام از قسمت های آرایشگاه تفاوت ایجاد کنند و به همین جهت قصد داریم تا این مقاله در مورد پوستر دیواری آرایشگاه زنانه برای تان بیشتر توضیح دهیدم تا در کنار اینکه با طرح های مختلف آن آشنا می شوید از ایده های خوبی که در اختیارتان می گذاریم به بهترین شکل طراحی داخلی آرایشگاه تان را انجام دهید.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه شامل چه طرح هایی است؟

معمولا طراحان برای طراحی پوستر دیواری برای شرکت ها و دفاتر کار با توجه به نوع شغل و حرفه ای که دارند طرح پوستر را می زنند تا علاوه بر اینکه به زیبایی فضای محیط کار کمک می کند از طریق آن به نوعی معرف حرفه آنها هم باشد تا بدین طریق با استفاده از طرح پوستر، محیط کاری شان را شیک تر و مدرن تر جلوه دهند و به همین جهت استفاده از پوستر دیواری با طرح های زنانه برای هر آرایشگاهی قطعا توصیه می شود و طراحان برای طراحی پوستر دیواری آرایشگاه زنانه از طرح هایی مرتبط با این حرفه بهره می برند تا پس از نصب آن توجه افراد را به خود جلب کند.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 9

البته در اغلب موارد طراحان در طراحی پوستر دیواری آرایشگاه زنانه از اقلام و ابزارآلات مرتبط به حرفه آرایشگری هم استفاده می کنند و مخصوصا از تصویر و چهره خانم ها به طور حتم در امر طراحی پوستر دیواری استفاده ویژه تری خواهند داشت که در ادامه با ارائه راه کارهایی ایده هایی را در این مورد در اختیارتان خواهیم گذاشت.

گرچه در گذشته آرایشگران از پوسترهای چهره را با پونز و یا از طریق یک قاب عکس زیبا آن به دیوار نصب می کردند اما امروزه با توسعه و پیشرفت صنعت چاپ و تولید کاغذ دیواری و به لطف نرم افزارهای گرافیکی همه قسمت های زندگی بشری را دست خوش تغییر و تحولات زیادی کرده است به طوری که سبک طراحی دکوراسیون دست خوش تغییرات زیاد و قابل توجه ای شده است.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 7

چگونه با پوستر دیواری آرایشگاه زنانه سالن زیبایی جذاب تری داشته باشیم؟

پوستر دیواری های زیادی در آلبوم های مختلف و متعدد هست که از هر کدام از آنها به نوعی می تواند برای هر آرایشگاهی مناسب باشد اما این روزها آرایشگران به پوسترهای طرح چهره رو آورده اند و سعی می کنند از پوسترهایی استفاده کنند که در آنها چهره با مدل موهایی باشد که عموما خانم ها به دنبال آن هستند و یا اینکه جزیی از مدل موهای جدید و بروز دنیا شناخته می شود باشد تا با این کار آرایشگاه خود را شیک و مدرن تر نشان بدهند و همان طور که در تصویر پایین ملاحظه می فرمایید زمینه پوستر به طرح کاغذ دیواری طرح آجر است که طرح روی آن شامل تصویر چهره ای است که مدلی از مدل های بافت مو را نشان می دهد و شما می توانید از این طرح در قسمتی از آرایشگاه خود نصب کنید که محل کار، شنیون کارتان است.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 10

حتما بخوانید: کاغذ دیواری طرح آجر برای آرایشگاه زنانه در طرح های ساده و سه بعدی

همچنین شما می توانید به جای یک طرح ، چندین طرح مختلف بافت مو و شنیون را بر روی پوستر دیواری داشته باشید و مطمئن باشید طراحان مطابق با در خواست شما پوستر را طراحی می کنند.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 2

البته می توانید با استفاده از دو طرح مختلف به طور همزمان در یک پوستر سفارش دهید اگر میز کار کوتاهی مو و میز کار شنیون در کنار هم قرار گرفته است می توانید مثل نمونه کار پایین و یا مشابه آن را سفارش دهید و به جای نوشته های آن اسم آرایشگاه و یا برندهای در خواستی تان را سفارش دهید تا در زمان طراحی پوستر دیواری آرایشگاه زنانه برای تان، طراح بزند تا با این کار آرایشگاه تان را متفاوت تر از قبل نشان بدهید. این ایده می تواند برای کسانی که به دنبال تغییرات جزیی و کم هزینه هستند بسیار مناسب باشد مخصوصا اینکه با این روش به خوبی در یاد و خاطره های مشتریان تان ماندگار خواهید شد.

اگر سالن ارایشگاه شما بزرگ است می توانید برای هر کدام از قسمت های آرایشگاه تان با توجه به نوع خدماتی که ارائه می دهند از پوستر های جداگانه استفاده کنید همان طور که در تصویر زیر مشاهد می کنید برای خدمات مرتبط به سلامت مو قسمت مجهز و جداگانه ای را در نظر گرفته اند و طرح پوستر با این فضا کاملا همخوانی دارد.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 1

البته ناگفته نماند اگر شما حوصله و وقت زیاد برای کار طراحی دکوراسیون آرایشگاه تان را ندارید می توانید با نصب برچسب های دیواری تغییرات دلخواه تان را با کمترین هزینه ممکن ایجاد کنید. اگر به تصویر پایین دقت بفرمایید کاغذ دیواری طرح چوب به روی دیواری نصب شده است که تناه با نصب برچسبی با طرح چهره کاملا سالن آرایشگاه را تغییر داده است و به خوبی توجه هر کسی را در عین سادگی که دارد جلب می کند.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 5

همچنین اگر شما نمی توانید برای هر کدام از قسمت های آرایشگاه خود سفارش طراحی پوستر دیواری را بدهید می توانید با استفاده از همین برچسب ها و طرح های مناسبی که دارند هزینه های خود را به حداقل برسانید و برای هر قسمت از برچسبی مناسب استفاده کنید.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 6

دقیقا با استفاده از این ایده می توانید سالن انتظار مراجعان را تزیین کنید و یا برای پشت میز کار هر کدام از آرایشگران این کار را انجام بدهید تا این گونه سالن خود را به بهترین شکل طراحی کرده باشید و نمونه هایی از این کار را می توانید طرا تصویر بالا و پایین به خوبی ملاحظه بفرمایید.

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 8

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 3

پوستر دیواری آرایشگاه زنانه 4

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری آرایشگاه زنانه چیست و بهترین طرح های آن کدام است؟

دکوراسیون آرایشگاه زنانه ام دی اف باید چگونه باشد؟ و چه ویژگی هایی دارد؟ قیمت دکوراسیون ام دی اف چقدر است؟

کاغذ دیواری آرایشگاه مردانه با طرح های مردانه

طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه در ایران شامل چه سبک هایی است؟

کاغذ دیواری پوستری چهره برای چه مکان هایی مناسب تر است؟

2 دیدگاه در “پوستر دیواری آرایشگاه زنانه با طرح های ایده آل برای افراد ایده آل

  1. دکوربرتر گفت:

    می خواستم بدونم قیمت پوستر آرایشگاه زنانه برای تهران چقدر هست؟

    1. احمد کریم نیا گفت:

      برای اطلاع از قیمت با بخش فروش شرکت دکورچوب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *