کاغذ دیواری طرح آجر

فیلتر براساس قیمت:
دسته‌های محصولات
فیلتر بر اساس برند
فیلتر بر اساس کشور سازنده
فیلتر بر اساس جنس
فیلتر بر اساس رنگ
فیلتر بر اساس سبک
فیلتر بر اساس ابعاد
فیلتر بر اساس کاربری

کاغذ دیواری ساده کینگ ست (king set) برند گرند دیزاین کد 55544 تا 55549

برای قیمت تماس بگیریدرول
55544 55544
55545 55545
55546 55546
55547 55547
55548 55548
55549 55549
دریافت کاتالوگ و ارتباط سریع در واتساپ: کلیک کنید

کاغذ دیواری الیت پلاس ( Elite ) برند کارن از کد 931 تا 934

برای قیمت تماس بگیریدرول
931
932
933
934
آلبوم کاغذ دیواری الیت پلاس (Elite) یکی دیگر از انواع کاغذ دیواری های ساده ایست که محصول کشور چین بوده

کاغذ دیواری مدرن پاتک (Patek) شرکت بنتلی سری کد 7760

برای قیمت تماس بگیریدرول
77601 77601
77602
77603 77603
77604 77604
77605 77605
کاغذ دیواری پاتک را می توان یکی از انواع کاغذ دیواری های مدرن محسوب کرد که بدلیل طرح های بسیار

کاغذ دیواری رومئو (Romeo)

برای قیمت تماس بگیرید
آلبوم کاغذ دیواری رومئو (Romeo) از محصولات جدید شرکت تیمبرلند می باشد که هم به لحاظ ظاهری و هم کیفیت

آلبوم کاغذ دیواری ادج (Edge)

برای قیمت تماس بگیرید
کاغذ دیواری ادج با برند uobu به عنوان یکی از آلبوم های کاغذ دیواری متنوع و بسیار محبوب در بازار

آلبوم کاغذ دیواری ایمیلیا (Emilia)

برای قیمت تماس بگیرید
کاغذ دیواری ایمیلیا یکی دیگر از محصولات تولید شده با برند شناخته شده راش که یک برند آلمانی ست می

آلبوم کاغذ دیواری بلک بری (blackberry)

برای قیمت تماس بگیرید
آلبوم کاغذ دیواری بلک بری (blackberry) یکی از آلبوم های شرکت تیمبرلند می باشد. طرح های این آلبوم به لحاظ

آلبوم کاغذ دیواری بلو ولوت (Blue Velvet)

برای قیمت تماس بگیرید
کاغذ دیواری بلو ولوت یکی دیگر از آلبوم های برند راش آلمان می باشد. آلبوم کاغذ دیواری بلو ولوت از

آلبوم کاغذ دیواری تریم (Trame)

برای قیمت تماس بگیرید
کاغذ دیواری تریم (Trame) آلبومی ایتالیایی از برند Plenzo می باشد که شامل طرح های متنوع سه بعدی، هندسی، داماسک

آلبوم کاغذ دیواری تندنزا (Tendenza)

برای قیمت تماس بگیرید
کاغذ دیواری تندنزا (Tendenza)؛ ایتالیایی و تولید برند معتبر پلانزا (Plenzo) می باشد. از ویژگی های کلیدی این آلبوم کاغذ

آلبوم کاغذ دیواری دریم ورد (DREAM WORLD)

برای قیمت تماس بگیرید
آلبوم کاغذ دیواری دریم ورد DREAM WORLD در حال حاضر جدیدترین آلبوم کاغذ دیواری است که یک دیگر از تولیدات

آلبوم کاغذ دیواری رزبری (Raspberry)

برای قیمت تماس بگیرید
آلبوم کاغذ دیواری رزبری (Raspberry) توسط شرکت تیمبرلند ارائه شده است. این آلبوم شامل طرح های مدرن بوده و بنابراین

نمایش 1–12 از 19 نتیجه

راهنمای خرید کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری طرح آجر یکی از جدیدترین و مدرن ترین طرح های موجود کاغذ دیواری در بازار است که از زمان ورودش توانسته توجه های زیادی را به سمت خود معطوف کند. اگرچه طرح آجر اغلب مربوط به دکوراسیون منازلی با ظاهر روستیک و سنتی می شود اما این موضوع نتوانسته از محبوبیت این طرح بکاهد تا جائیکه می توان گفت نمی توان دکوراسیونی را یافت که کاغذ دیواری طرح آجر در آن جایگاهی نداشته باشد. پس در این راهنما بیشتر با این طرح و مزیت های آن آشنا می شویم.

آلبوم کاغذدیواری دریم ورد (DREAM WORLD)

کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری در طرح ها و رنگ های مختلف عرضه می شود و کاغذ دیواری طرح آجر نیز یکی از میان همان صدها طرح و رنگ است. این نوع از کاغذ دیواری می تواند مزیت های خاص خود را داشته باشد. مثلاً می توان آن را در زمره کاغذ دیواری های ساده دسته بندی کرد پس استفاده از آن محدود به فضای منزل نیست و در فضاهای اداری و تجاری نیز کاربرد دارد. شاید به همین دلیل است که طرفداران آن محدود به قشر و سن خاصی نیستند و از خانم های جوان خانه دار گرفته تا معماران مجتمع های تجاری را طرفدار خود کرده است.

خرید کاغذ دیواری با طرح آجر 

خرید کاغذ دیواری های طرح آجر محدود به فضا و دکوراسیون خاصی نیستند، به همین دلیل به وفور در منازل و فضاهای اداری و تجاری دیده می شوند. این طرح بسیار شیک و ساده ست و بخوبی در هر فضایی هضم می شود ولی اگر از طرح های سه بعدی آن بهره گرفته شود زیبایی دوچندانی با خود به همراه دارد. به طور کلی کاغذ دیواری با طرح سنگ و آجر و به طور کلی عناصر این چنینی ضمن سادگی بسیار زیبا بوده و می توانند بدون اینکه به سادگی فضا آسیب بزنند تنوع خوبی را در آن ایجاد کنند. به همین دلیل خرید آن به افرادیکه به سادگی فضا علاقه مند هستند خرید این طرح از کاغذ دیواری بشدت توصیه می شود.

کاغذ دیواری طرح آجر

کاغذ دیواری طرح آجر

شاید نمونه هایی از کاغذ دیواری طرح آجر را در منازل دوستان و آشنایان مشاهده کرده باشید ولی به دلیل شباهت بالای آنها با آجرهای واقعی در نگاه اول متوجه نشده باشید که این ها کاغذ دیواری هستند. درواقع هدف از تولید این نوع از کاغذ دیواری ها نیز چنین بوده است. درواقع استفاده از طرح آجر در فضای داخلی منزل می تواند نوستالژیک به نظر برسد ولی بدلیل سختی های نصب آنها کاغذدیواری هایی با این طرح بوجود آمدند تا استفاده از زیبایی های طرح های نوستالژیک با سادگی بیشتری همراه باشد. کاغذ دیواری آجر از نظر طرح و رنگ متنوع است و شامل رنگ های تیره و روشن می شود.

کاغذدیواری طرح آجر چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کاغذ دیواری طرح آجر سه بعدی بودن آن است. در حقیقت این روزها طرح های سه بعدی بیش از پیش محبوب شده اند و دلیل این حجم از زیبایی و جذابیت را می توان مربوط به ارائه تصویری با حداکثر شباهت به نمونه های واقعی دانست. بطوریکه به راحتی قادر هستند از فاصله نه چندان طولانی بیننده را به اشتباه بیاندازند. نمونه های کاغذ دیواری طرح آجر در قالب سه بعدی می تواند از زیبایی فزاینده ای برخوردار باشند و به طور کامل حس و حالی که مد نظر طراح بوده را بخوبی به بیننده منتقل کنند. در واقع می توان گفت طرح های آجر اغلب سه بعدی هستند و کمتر می توان تصاویر دوبعدی آجری را یافت. دلیل این امر را می توان به تورفتگی و بیرون زدگی های طبیعی در دیوارهای اجری مربوط دانست. در حقیقت تنها طرح های سه یعدی قادر هستند تا این حد دقیق از پس به نمایش گذاشتن این جزئیات ضروری بربیایند. البته به لحاظ قیمتی نمی توان به طور دقیق ادعا کرد که قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر بالاتر از سایر انواع باشد چراکه سه بعدی تنها ویژگی طرح است و اشاره ای به جنس و مواد به کار رفته در آن ندارد.

کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر

طرح و رنگ کاغذ دیواری آجرنما

نکته مثبت دیگری که در مورد کاغذ دیواری طرح آجر صادق است وجود طرح و رنگ متنوع می باشد. درست است که طرح آجر است اما آجرها نیز در سبک و سیاق مختلف تولید می شوند و از این رو طرح ها آجر نیز دارای این تنوع طرحی و رنگی هستند. با این حال برخی از انواع آن به لحاظ محبوبیت بر برخی دیگر ارجعیت دارند که می توان از میان آنها به کاغذ دیواری طرح آجر قهوه ای، رسی و سفید اشاره کرد. طرح های سفید و کرم غالباً در سبک های دکوراسیون متمایل به مدرن و پست مدرن مورد توجه قرار می گیرند حال آنکه کاغذ دیواری طرح آجر سنتی و کاغذ دیواری طرح آجر قرمز اغلب در فضاهای روستیک و یا فضاهایی که قرار است حس و حال نوستالژیک و سنتی برجسته تر باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

طرح و رنگ کاغذ آجری

اکسنت وال آجر نما

اگر طبعی هنری دارید و تمایل دارید فضای داخلی منزل خود را اندکی متفاوت بیارایید ایجاد دیوار اکسنت شاید ایده آل ترین ایده باشد. اکسنت وال درواقع اشاره به یک دیوار در منزل که دارای هویتی خاص است اتلاق می شود. این دیوار می تواند در انواع تم های سنتی، مدرن و کلاسیک بسته به سلیقه فرد تزئین شود. اما یکی از ایده های جالب و در عین حال زیبا می تواند استفاده از کاغذ دیواری طرح آجر باشد. این طرح بخوبی می تواند به فضا هویت بخشیده و آن را از سادگی خارج کند.

اکسنت وال

مزیت های استفاده از کاغذ دیواری طرح آجر

استفاده از کاغذ دیواری طرح آجر نسبت به طرح های معمولی تر مثل انواع کاغذ دیواری طرح گل و سایر طرح ها مزیت هایی دارد که می توان این مزیت ها را دلیل استقبال گسترده از آن دانست. از مهم ترین مزیت های طرح آجر می توان به سادگی این طرح ها اشاره کرد. درواقع سادگی این نوع از کاغذ دیواری ها در درجه اول باعث می شود که بتوان با خیال راحت از آن در فضاهای مختلف استفاده کرد، به عنوان مثال دیوارهای فضاهای مسکونی و حتی غیر مسکونی را می توان به کمک این طرح ها پوشاند.  از سویی دیگر سادگی طرح آجر سبب می شود این کاغذ دیواری ها خیلی دیر تکراری می شود و به همین دلیل احساس نیاز به تعویض آنها دیرتر از سایر انواع کاغذ دیواری احساس می شود.

کاغذ دیواری های طرح آجر گرما و صمیمت در فضا ایجاد می کنند بخصوص وقتی از رنگ های گرم در آنها استفاده شده باشد. به همین دلیل در فضای نشیمن و به طور کلی فضاهایی که نیاز است صمیمیت بیشتری در آن ایجاد شود بشدت توصیه می شوند. این طرح ها از یک سو نوستالژیک بوده و از سویی دیگر مدرن به نظر می رسند و این دو گانگی به جذابیت های بصری این گروه از طرح های کاغذ دیواری کمک می کند.

کاغذ دیواری های طرح آجر اغلب تک رنگ هستند و به همین دلیل استفاده از آنها باعث ایجاد به هم ریختگی در فضا نمی شود. از این رو می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که به طور کلی به سادگی و مینیمال بودن فضای منزل علاقه دارند. درواقع شاید بتوان گفت کاغذ دیواری طرح آجر یک کاغذ دیواری مینیمال محسوب می شود.

مقایسه کاغذ دیواری با پوستر طرح آجر

اگر اندکی با دنیای دکوراسیون داخلی آشنا باشید خواهید دانست که اخیراً علاوه بر کاغذ دیواری پوسترهای دیواری نیز بسیار محبوب و پرمصرف شده اند و می توان نمونه هایی از آن را در بسیاری از منازل بیابید. این امر در مورد کاغذ دیواری طرح آجر نیز مشاهده می شود یعنی می توان به جای آن پوستر با طرح آجر بخرید. شاید برایتان این سؤال مطرح شود که تفاوت پوستر طرح آجر و آلبوم کاغذ دیواری طرح آجر در چه مواردیست؟ به طور خلاصه می توان گفت تفاوت پوستر و کاغذ دیواری چندان گسترده نیست و به تفاوت های کوچک خلاصه می شود؛ کاغذ دیواری از قبل تولید شده اند و به صورت رولی موجود هستند حال آنکه پوسترها به سفارش مشتری و در ابعاد دلخواه وی چاپ می شوند. کاغذ دیواری ها دارای طرح های تکرار شونده هستند ولی در پوسترها هر طرحی قابلیت پرینت شدن روی کاغذ را دارد. به لحاظ کیفیت و ماندگاری تفاوت های اندکی بین این گزینه موجود است.

کاغذ دیواری یا پوستر با طرح آجر

قیمت کاغذ دیواری طرح آجر

به طور کلی قیمت کاغذ دیواری طرح آجر با سایر کاغذ دیواری ها تفاوت چندانی ندارد و این درواقع جنس و برند کاغذ دیواری است که تعیین کننده قیمت کاغذ دیواری می باشد. اما با این حال دارا بودن برخی ویژگی های ظاهری می تواند بشدت بر قیمت آن تأثیرگذار باشد. به عنوان مثال قیمت کاغذ دیواری طرح آجر برجسته بسیار بالاتر از انواع ساده آن می باشد. درواقع برجستگی طرح در کاغذ دیواری برجسته طرح آجر به دلیل افزایش کیفیت ظاهری می تواند عاملی برای ایجاد تفاوت قیمتی در انواع کاغذ دیواری باشد.

امیدوارم از مطالعه این راهنما لذت برده باشید.

پروژه های اجرا شده