کاغذ دیواری نارنجی

فیلتر براساس قیمت:
دسته‌های محصولات
فیلتر بر اساس برند
فیلتر بر اساس کشور سازنده
فیلتر بر اساس جنس
فیلتر بر اساس سبک
فیلتر بر اساس ابعاد
فیلتر بر اساس کاربری

کاغذ دیواری کلاسیک تیفانی (TIFFANY) برند گرند دیزاین کد 11046 تا 11051

برای قیمت تماس بگیریدرول
11046
11047 11047
11048
11049
11051
کاغذ دیواری تیفانی از جدیدترین آلبوم های کاغذ دیواری تولید شده در کشور چین است. آلبوم تیفانی را می توان

کاغذ دیواری الیت پلاس ( Elite ) برند کارن از کد 913 تا 917

برای قیمت تماس بگیریدرول
913
914
915
916
917
آلبوم کاغذ دیواری الیت پلاس (Elite) یکی دیگر از انواع کاغذ دیواری های ساده ایست که محصول کشور چین بوده

کاغذ دیواری الیت پلاس ( Elite ) برند کارن از کد 925 تا 930

برای قیمت تماس بگیریدرول
925
926
927
928
929
e930
آلبوم کاغذ دیواری الیت پلاس (Elite) یکی دیگر از انواع کاغذ دیواری های ساده ایست که محصول کشور چین بوده

کاغذ دیواری رومئو (Romeo)

برای قیمت تماس بگیرید
آلبوم کاغذ دیواری رومئو (Romeo) از محصولات جدید شرکت تیمبرلند می باشد که هم به لحاظ ظاهری و هم کیفیت

آلبوم کاغذ دیواری بلو ولوت (Blue Velvet)

برای قیمت تماس بگیرید
کاغذ دیواری بلو ولوت یکی دیگر از آلبوم های برند راش آلمان می باشد. آلبوم کاغذ دیواری بلو ولوت از

آلبوم کاغذ دیواری جورجیانا (GEORGIANA)

برای قیمت تماس بگیرید
نقد و بررسی آلبوم کاغذ دیواری جورجیانا آلبوم کاغذ دیواری جورجیانا (GEORGIANA) از محصولات جدید شرکت بومرنگ می باشد که

آلبوم کاغذ دیواری سمرقند (SAMARKANDA)

برای قیمت تماس بگیرید
سمرقند یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان و در مسیر جاده ابریشم قرار داشته است؛ البوم کاغذ دیواری سمرقند با الهام

آلبوم کاغذ دیواری سیمپلیسیتی (Simplicity)

برای قیمت تماس بگیرید
دریافت کاتالوگ و ارتباط سریع در واتساپ: کلیک کنید

آلبوم کاغذ دیواری کروم (Chrome)

برای قیمت تماس بگیرید
کاغذ دیواری کروم (Chrome) محصولی از شرکت لیماک می باشد که شامل طرح های امروزی می باشد که این روزها

نمایش 1–12 از 16 نتیجه

راهنمای خرید کاغذ دیواری نارنجی

کاغذ دیواری نارنجی از جمله رنگ های شاد و گرما بخش و انرژی بخش است که در هرجایی که باشد جذابیت و انرژی و زیبایی را به ارمغان می آورد. این رنگ زیبا ترکیب زرد و قرمز می باشد به همین دلیل ویژگی های هر دو رنگ را در خود نهفته دارد. مکمل رنگ پرتقالی رنگ آبی می باشد ، اما به شکل کلی ترکیب نارنجی با سایر رنگ ها سخت می باشد و اگر مراقب نباشید ممکن است یک فاجعه در دکوراسیون خود ایجاد کنید.

خرید کاغذ دیواری با رنگ پرتقالی ضد خستگی و کسالت است ولی همان طور که در بالا هم گفتیم بایستی مراقب باشیم که ترکیب رنگی درستی از نارنجی به دست آوریم. نارنجی به شکل کلی رنگی است که جلب توجه زیادی می کند و می تواند نظرها را جذب کند. رنگ نارنجی همانند رنگ های دیگر شامل طیف های زیادی است از جمله نارنجی تیره ، نارنجی روشن ، گلبهی و … است. استفاده به جا و مناسب از هر کدام از طیف های رنگ نارنجی می تواند انرژی و روح به محیط تزریق کند.

کاغذ دیواری نارنجی در دکوراسیون منزل

همان طور که در بالا هم توضیح دادیم، نارنجی رنگی پر شور وحرارت و انرژی بخش است به همین دلیل در هرجایی که نیاز به این موضوع داشته باشیم کاغذ دیواری نارنجی قابل استفاده می باشد. در دکوراسیون منزل اگر بخواهیم کاغذ دیواری پرتقالی را در قسمت پذیرایی استفاده کنیم.

کاغذ دیواری نارنجی

کاغذ دیواری نارنجی کاغذ دیواری نارنجی چارخانه 
کاغذ دیواری نارنجی میوه ای کاغذ دیواری نارنجی اتاق خواب کاغذ دیواری نارنجی طرح گل کاغذ دیواری نارنجی 2 کاغذ دیواری نارنجی گل گلی کاغذ دیواری زرد و نارنجی کاغذ دیواری نارنجی شاخه ای کاغذ دویاری نارنجی طرح برگ کاغذ دیواری نارنجی 3 کاغذ دیواری نارنجی 4 کاغذ دیواری نارنجی هندسی کاغذ دیواری نارنجی طرح شلوغ کاغذ دیواری نارنجی 5 کاغذ دیواری نارنجی طرح وسایل آشپزخانه کاغذ دیواری نارنجی و قرمز کاغذ  دیواری نارنجی و کرمی کاغذ دیواری نارنجی طرح ماه کاغذ دیواری نارنجی برای اتاق خواب بچه کاغذ دیواری نارنجی 6 کاغذ دیواری نارنجی طرح 6 ضلعی کاغذ دیواری نارنجی 7 کاغذ دیواری نارنجی طرح آسمان کاغذ دیواری نارنجی 8 کاغذ دیواری نارنجی پنج ضلعی کاغذ دیواری نارنجی طرح دیوار کاغذ دیواری نارنجی 9 کاغذ دیواری نارنجی مناسب پذیرایی

کاغذ دیواری پشت تلویزیون یکی از مکان های مناسب برای این قسمت است، همین طور اگر در قسمت مبلمان و میز نهار خوری بخواهید از این محصول استفاده کنید مدل راه راه که با رنگ سفید ترکیب شده باشد گزینه بسیار مناسبی است.

کاغذ دیواری نارنجی در اتاق کودک

دانشمندان تحقیق کرده اند که چشم کودکان رنگ های تند و پر رنگ را می تواند تشخیص دهد.

به همین دلیل رنگ نارنجی یکی از گزینه های مناسب برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودکان است، زیرا هم رنگ شادی است و هم رنگی است که کودکان می توانند تشخیص اش دهند.

کاغذ دیواری پرتقالی در محیط های اداری

در دکوراسیون و قوانین آن هیچ چیزی قطعی نیست و بسیاری از عوامل می توانند در آن دخیل باشند؛ اما به شکل کلی در محیط های رسمی کمتر از نارنجی استفاده می شود و به جای آن از رنگ هایی مثل طوسی، سفید ، مشکی  و … استفاده می شود.

دیوارپوش نارنجی در محیط های عمومی

دیوارپوش نارنجی یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده در مکان های عمومی به ویژه رستوران ها و غذا خوری هاست. بر اساس تحقیقات رنگ نارنجی یکی از رنگ هایی است که موجب تحریک اشتها می گردد.

ویژگی های کاغذ دیواری نارنجی

این محصول ویژگی رنگ قرمز و زرد را به صورت تعدیل شده و همزمان به فضای منزل شما وارد می کند، یعنی از طرفی مثل رنگ زرد تحریک کننده و خاص است و از طرفی دیگر مانند رنگ قرمز پر از انرژی ست. کاغذ دیواری نارنجی اصولاً فضای منزل را شادتر جلوه می دهد. از طرفی دیگر کاغذ دیواری رنگ نارنجی احساسات اجتماعی را برمی انگیزاند. به همین دلیل که استفاده از آن در اتاق پذیرایی بسیار توصیه می شود.

ویژگی های کاغذ دیواری نارنجی

گفته می شود کاغذ دیواری پرتقالی رنگ و به طور کلی رنگ نارنجی تحریک کننده احساس اشتهاست پس ایده خوبی ست که از آن در فضای رستوران ها و دیوارهای کناری میز غذاخوری  استفاده شود. افرادی که این رنگ را دوست دارند معمولاً افراد گرم و صمیمی هستند. این افراد بعلاوه انتظار می رود خلاقیت بالایی داشته باشند. شاید بد نباشد بدانید که رنگ نارنجی احساسات معنوی را نیز در فرد افزایش می دهد. به همین دلیل است که از رنگ نارنجی در هند و نپال رنگ مقدس شناخته می شود و توسط افراد مذهبی استفاده می شود.

ترکیب رنگ های کاغذ دیواری قهوه ای با نارنجی

یکی از مشکلاتی که افراد را از استفاده از کاغذ دیواری نارنجی منصرف می کند ایجاد محیطی کودکانه و غیر رسمی ست که با استفاده از کاغذ دیواری نارنجی ممکن است ایجاد شود، فضایی که شاید مورد پسند همه سلایق نیست. اما نگران نباشید این موضوع هرگز نمی تواند دوستداران این رنگ کاغذ دیواری از خرید خود منصرف کند. با استفاده از ترکیب رنگ صحیح خواهید توانست این مشکل را مرتفع کنید.

کاغذ دیواری نارنجی-قهوه ای

شاید کاغذ دیواری قهوه ای را بتوان یک مکمل خوب برای این مدل دانست. رنگ قهوه ای رنگی باوقار است که در فضاهای رسمی به کار گرفته می شود. این رنگ به خوبی می تواند اثر شادی کودکانه ای که در رنگ نارنجی نهفته است را خنثی کرده و آن را برای محیط های رسمی تعدیل کند.

کاغذ دیواری نارنجی در اتاق خواب

همانطور که پیشتر نیز بیان کردیم رنگ نارنجی سرشار از احساس شور و نشاط است و انرژی بخش محیطی خواهد بود که در آن به کار گرفته می شود. بنابراین شاید استفاده از آن در تمام دیوارهای اتاق خواب انتخاب خوبی نباشد. اما مگر می شود از این رنگ زیبا به این راحتی ها گذشت. برای افرادیکه تمایل به استفاده از کاغذ دیواری نارنجی در اتاق خواب گرفته اند توصیه می شود در یک دیوار و به صورت محدود از آن استفاده کنند تا آرامشی را که از یک اتاق خواب انتظار می رود لطمه نبیند.

کاغذ دیواری نارنجی در اتاق خواب

کاغذ دیواری نارنجی در اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی مهم ترین فضای منزل به شمار می رود زیرا افراد خانواده بخش زیادی از ساعت خود را در آن سپری می کنند و محل دورهمی های خانوادگی محسوب می شود بنابراین زیبایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

کاغذ دیواری نارنجی در اتاق پذیرایی

یکی از مهم ترین المان های هویت بخش  کاغذ دیواری در فضای پذیرایی می باشد؛ استفاده از کاغذ دیواری و تزیینات به رنگ نارنجی هم می تواند گرمای لازم را برای این محیط فراهم کند و هم به خوبی با رنگ های غالب در این فضا مثل کرم، قهوه ای و سفید همخوانی دارد.

رنگ نارنجی در آشپزخانه

استفاده از رنگ نارنجی در آشپزخانه نیز می تواند مزیت های به همراه داشته باشد؛ مثلاً اگر عادت داشته باشید در فضای آشپزخانه وعده های غذایتان را میل کنید استفاده از رنگ نارنجی می تواند بر اشتهای شما اثرات مثبتی بگذارد. همچنین رنگ نارنجی گرم و انرژی بخش در این فضا آشپزخانه را تبدیل به فضایی گرم و دلنشین خواهد کرد.

کاغذ دیواری نارنجی در آشپزخانه

کاغذ دیواری نارنجی در سرویس بهداشتی

سرویس های بهداشتی این روزها دیگر از ارکان دکوراسیون داخلی محسوب می شوند و مثل سال های قبل دیگر مورد کم توجهی قرار نمی گیرند. یکی از المان هایی که می تواند به طور کلی بر این فضا مؤثر باشد استفاده از کاغذ دیواری و به خصوص کاغذ دیواری هایی به رنگ شاد مثل نارنجی می باشد. نارنجی می تواند به خوبی با رنگ سفید که اغلب در این فضا غالب است هماهنگ شود؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از خدمات مشاوره دکوراسیون داخلی با ما در ارتباط باشید.

پروژه های اجرا شده