مجموعه دکورچوب در صدد است مشتریان عزیز با اطمینان خاطر، محصولات با کیفیت را تهیه کنند.

این شناسه الکترونیکی بیانگر اعتبار مجموعه و تضمین امنیت خرید می‌باشد. پس از مشاهده E نماد می‌توانید با آسودگی سفارش‌گذاری کنید.

دکورچوب به‌عنوان واردکننده، تولیدکننده و فروشنده محصولات دکوراسیون داخلی، سالیان سال به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت و تجربه داشته و دارای مشاوران و کارشناسان کارآزموده می‌باشد. از این رو، قابلیت ارائه مشاوره حرفه‌ای در زمینه خرید محصولات و طراحی داخلی به مشتریان عزیز را دارد.

دکورچوب با سال‌ها سابقه فعالیت درخشان در صنف دکوراسیون داخلی، موفق به کسب نامی معتمد و معتبر در زمینه فعالیت خود شده است. از این رو برای حفظ این افتخار همواره برآن بوده است تا بهترین محصولات را با مطلوب‌ترین کیفیت به دست خریداران رسانده و اصالت آن‌ها را تضمین نماید.

حتی بهترین محصولات نیز در صورت نصب نامناسب، بی‌کیفیت جلوه خواهندکرد. با علم بر این مسئله، دکورچوب برای محصولات خود نصاب‌های حرفه‌ای و مجربی معرفی می‌نماید تا کیفیت نصب و جلوه‌ نهایی محصولات خریداری شده‌ شما به بهترین شکل ممکن تضمین شود.

در صورتی که یک محصول با کیفیت به‌خوبی بسته‌بندی، بارگیری و ارسال نشود، در اثر جابجایی و ضربات، لطمه دیده و به هیچ‌عنوان کیفیت موردنظر را در اختیار خریدار قرار نمی‌دهد. همچنین عدم انطباق زمان دریافت محصول با زمان تعیین‌شده مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند. دکورچوب با برخورداری از شبکه حمل گسترده بار و به‌کارگیری بهترین تکنیک‌های بسته‌بندی و بارگیری، محصولات خریداری شده را بصورت کاملاً سالم و در زمان مقرر به مشتریان عزیز می‌رساند.

شو‌ روم دائمی دکورچوب، همواره میزبان حضور مشتریان عزیز می‌باشد. شما می‌توانید با حضور در مجموعه، طیف وسیع محصولات را از نزدیک بازدید و بررسی نموده و در صورت تمایل، از مشاوره کارشناسان و طراحان ما بهرمند شوید.

شرکت دکورچوب با برخورداری از نمایندگان، عاملان انحصاری فروش و دفاتری در سراسر کشور -اعم از شهرها و شهرستان‌ها- به خود الزام می‌دارد که کلیه‌ سفارشات را به موقع و کاملاً سالم به آن‌ها برساند. از این‌رو با راه‌اندازی شبکه‌ حمل‌و‌نقل، ضمن پوشش دادن تمام نقاط کشور خدمات و ارسال رایگان را به مراکز بورس، و همراه با سوبسیت به فروشگاه‌های داخل تهران عرضه می‌دارد.

شرکت دکورچوب با برخورداری از نمایندگان، عاملان انحصاری فروش و دفاتری در سراسر کشور -اعم از شهرها و شهرستان‌ها- به خود الزام می‌دارد که کلیه‌ سفارشات را به موقع و کاملاً سالم به آن‌ها برساند. از این‌رو با راه‌اندازی شبکه‌ حمل‌و‌نقل، ضمن پوشش دادن تمام نقاط کشور خدمات و ارسال رایگان و یا با سوبسیت را عرضه می‌دارد.

2700 +
رضایت مشتری
20 +
سال فعالیت
500 +
پروژه های تکمیل شده
5/5 - (1 امتیاز)