decorchoob valus
مسئولیت اجتماعی

بازرگانی دکور چوب با تأکید بر رویکرد زیبایی شناسی، همواره در صدد ارتقاء کیفیت محیط زندگی انسان‌ها-از نظر کاربری و بصری- بوده است. این مجموعه صرفاً به فروش محصولات بسنده نکرده و به دنبال ایجاد تجربه‌ای منحصر به فرد از خرید برای مصرف کنندگان می‌باشد. و برآن است که بهترین محصول مناسب هر مشتری را با توجه به نیاز و شرایط آنها، به ایشان معرفی نماید. جهت نیل به این مهم، دکورچوب اقدامات ذیل را سرلوحه ی رفتار خود قرار داده و بر آن ها پایبند خواهد بود

  • همراهی و مشاوره‌ی کارشناسانه در تمام فرآیند خرید: دکورچوب با برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای، همواره امکان بهره مندی مشتریان از مشاوره و راهنمایی رایگان در زمینه ی انتخاب نوع محصول، دیزاین و ترکیب بندی محصول در فضای مورد نظر و همچنین حفظ و نگهداری آن را فراهم کرده است.
  • دوستی با محیط زیست و تأکید بر حفظ سلامت انسان ها: اهمیت حفاظت از محیط زیست بر هیچ کس پوشیده نیست. دکورچوب با مد نظر قرار دادن استانداردهای جهانی در جهت ارائه و تولید محصولات دوستدار محیط زیست و فاقد مواد شیمیایی مضر برای سلامت انسان ها، قویا بر این اصول استوار بوده و آن را شاخصه ای حیاتی در راستای اهداف خود قرار می دهد.
  • تضمین کیفیت و ماندگاری کالا: این مجموعه با ارائه ی محصولات با کیفیت و ضمانت نامه های معتبر همواره برآن است تا تجربه ای از خریدی با اطمینان و خوشایند، حتی تا سال ها پس از آن را،برای مشتریان عزیر رقم بزند.
  • حامی حقوق مصرف کننده؛ بازرگانی دکورچوب برآن است تا اجناس ارائه شده، بهترین بهره وری را در قبال سرمایه گذاری مصرف کننده گان داشته باشد.
nemudar
ارزش‌های اخلاقی
nemudar
  • نوآوری و خلاقیت در ارائه ی خدمات به مشتریان: دکور چوب خود را متعهد می داند که خدمات ارائه شده به هر فرد را با توجه به سلایق، خواسته ها و شرایط وی شخصی سازی کرده وضمن ارائه ی طراحی منحصر به آنها، از ارایه ی طرح های تکراری و کلیشه ای خودداری نماید.
  • پایبندی به قرار داد و گارانتی محصولات: دکور چوب متعهد است که به تعهدات خود در زمینه ی ضمانت نامه ی محصولات پایبند بوده و از ارائه ی خدمات مشاوره و طراحی تا مرحله‌ی مورد درخواست مشتریان، دریغ ننماید
  • شایسته سالاری: ارج نهادن به شایستگی، بیش و پیش از یک تصمیم، یک تواندمندی است و دکور چوب با تاکید بر این مهم، همواره برآن بوده که با افراد و مجموعه های برگزیده همکاری خود را پیش گیرد تا بتواند بهترین خدمات را برای ارائه به مشتریان فراهم کند.
  • رعایت موازین اخلاق کاری و حرفه ای: پایبندی به قرار داد های عقد شده بین همکاران و شریکان مجموعه، از مفاد حیاتی ارزش های اخلاقی بوده و همواره تلاش بر آن است که ضمن تلاش بر دستیابی به انتفاع دو طرفه، از سایر حمایت های لازم نیزدریغ نشود.
  • افزایش رضایتمندی مشتریان، با گسترش طیف تنوع محصولات: اغنای انواع سلایق در زمینه ی دکوراسیون داخلی، همواره برای مجموعه حائز اهمیت بوده است. لذا بروز رسانی محصولات و افزایبش تنوع آنها همواره در دست کارهای دارای اولویت دک.رچوب بوده است.
  • حامی حقوق مصرف کننده؛ بازرگانی دکورچوب برآن است تا اجناس ارائه شده، بهترین بهره وری را در قبال سرمایه گذاری مصرف کننده گان داشته باشد.
برای ثبت امتیاز روی ستاره ها کلیک کنید