decorchoob valus
مسئولیت اجتماعی

بازرگانی دکور چوب با تأکید بر رویکرد زیبایی شناسی، همواره در صدد ارتقاء کیفیت محیط زندگی انسان‌ها-از نظر کاربری و بصری- بوده است. این مجموعه صرفاً به فروش محصولات بسنده نکرده و به دنبال ایجاد تجربه‌ای منحصر به فرد از خرید برای مصرف کنندگان می‌باشد. و برآن است که بهترین محصول مناسب هر مشتری را با توجه به نیاز و شرایط آنها، به ایشان معرفی نماید. جهت نیل به این مهم، دکورچوب اقدامات ذیل را سرلوحه ی رفتار خود قرار داده و بر آن ها پایبند خواهد بود

  • همراهی و مشاوره‌ی کارشناسانه در تمام فرآیند خرید: دکورچوب با برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای، همواره امکان بهره مندی مشتریان از مشاوره و راهنمایی رایگان در زمینه ی انتخاب نوع محصول، دیزاین و ترکیب بندی محصول در فضای مورد نظر و همچنین حفظ و نگهداری آن را فراهم کرده است.
  • دوستی با محیط زیست و تأکید بر حفظ سلامت انسان ها: اهمیت حفاظت از محیط زیست بر هیچ کس پوشیده نیست. دکورچوب با مد نظر قرار دادن استانداردهای جهانی در جهت ارائه و تولید محصولات دوستدار محیط زیست و فاقد مواد شیمیایی مضر برای سلامت انسان ها، قویا بر این اصول استوار بوده و آن را شاخصه ای حیاتی در راستای اهداف خود قرار می دهد.
  • تضمین کیفیت و ماندگاری کالا: این مجموعه با ارائه ی محصولات با کیفیت و ضمانت نامه های معتبر همواره برآن است تا تجربه ای از خریدی با اطمینان و خوشایند، حتی تا سال ها پس از آن را،برای مشتریان عزیر رقم بزند.
  • حامی حقوق مصرف کننده؛ بازرگانی دکورچوب برآن است تا اجناس ارائه شده، بهترین بهره وری را در قبال سرمایه گذاری مصرف کننده گان داشته باشد.
nemudar
ارزش‌های اخلاقی
nemudar
  • نوآوری و خلاقیت در ارائه ی خدمات به مشتریان: دکور چوب خود را متعهد می داند که خدمات ارائه شده به هر فرد را با توجه به سلایق، خواسته ها و شرایط وی شخصی سازی کرده وضمن ارائه ی طراحی منحصر به آنها، از ارایه ی طرح های تکراری و کلیشه ای خودداری نماید.
  • پایبندی به قرار داد و گارانتی محصولات: دکور چوب متعهد است که به تعهدات خود در زمینه ی ضمانت نامه ی محصولات پایبند بوده و از ارائه ی خدمات مشاوره و طراحی تا مرحله‌ی مورد درخواست مشتریان، دریغ ننماید
  • شایسته سالاری: ارج نهادن به شایستگی، بیش و پیش از یک تصمیم، یک تواندمندی است و دکور چوب با تاکید بر این مهم، همواره برآن بوده که با افراد و مجموعه های برگزیده همکاری خود را پیش گیرد تا بتواند بهترین خدمات را برای ارائه به مشتریان فراهم کند.
  • رعایت موازین اخلاق کاری و حرفه ای: پایبندی به قرار داد های عقد شده بین همکاران و شریکان مجموعه، از مفاد حیاتی ارزش های اخلاقی بوده و همواره تلاش بر آن است که ضمن تلاش بر دستیابی به انتفاع دو طرفه، از سایر حمایت های لازم نیزدریغ نشود.
  • افزایش رضایتمندی مشتریان، با گسترش طیف تنوع محصولات: اغنای انواع سلایق در زمینه ی دکوراسیون داخلی، همواره برای مجموعه حائز اهمیت بوده است. لذا بروز رسانی محصولات و افزایبش تنوع آنها همواره در دست کارهای دارای اولویت دک.رچوب بوده است.
  • حامی حقوق مصرف کننده؛ بازرگانی دکورچوب برآن است تا اجناس ارائه شده، بهترین بهره وری را در قبال سرمایه گذاری مصرف کننده گان داشته باشد.