کفپوش خاکستری

دسته‌های محصولات
فیلتر بر اساس برند
فیلتر بر اساس کشور سازنده
فیلتر بر اساس جنس
فیلتر بر اساس ابعاد
فیلتر بر اساس ضخامت

کفپوش هایکا ( hika )

225,000 تومانمتر
کفپوش هایکا کد 600 600
کفپوش هایکا کد 605 605
کفپوش هایکا کد 610 610
کفپوش هایکا کد 615 615
کفپوش هایکا کد 620 620
کفپوش هایکا کد 635 635
کفپوش هایکا کد 650 650
کفپوش هایکا کد 625 H625
کفپوش هایکا کد 630 H630
کفپوش هایکا کد 640 H640
کفپوش هایکا کد 645 H645
کفپوش هایکا کد 655 H655
کفپوش پی وی سی هایکا (HIKA FLOORING PVC) ساخت کشور ایران با طرح زیبا و رنگ های طبیعی چوب پارکت

نمایش یک نتیجه

کفپوش خاکستری در دسته ای از کفپوش ها قرار می گیرد که به راحتی می توان آن را به یک پس زمینه زیبا برای دکوراسیون داخلی منزل تبدیل کرد. خنثی بودن رنگ خاکستری موجب می شود به آسانی با سایر رنگ ها ست شود و همین موجب محبوبیت طیف رنگی آن شده است. در ادامه با معرفی کفپوش خاکستری با ما همراه باشید.

طیف رنگ کفپوش خاکستری

خاکستری طیف رنگی ای است که از ترکیب دو رنگ سفید و مشکی به دست می آید. مجموعه رنگ های سیاه، سفید و همه رنگ های میان این دو رنگ، طیف رنگ های خنثی را تشکیل می دهند. در بعضی از دکوراسیون ها و مطابق با سلیقه برخی از مردم، در تمامی رنگ های استفاده شده در دکوراسیون، از رنگ های خنثی بهره می گیرند که بسته به نوع رنگ استفاده شده، می تواند بسیار شیک و زیبا به نظر برسد.

کفپوش خاکستری به آسانی با رنگ های مختلفی ست می شود اما برخی معتقدند که رنگ های صورتی، زرشکی، زرد و برخی از رنگ های طیف رنگی قرمز، بهترین رنگ ها برای ست شدن با کفپوش خاکستری هستند.

رنگ خاکستری مجموعا رنگ سردی محسوب می شود و برای ست کردن آن با سایر اجزای دکوراسیون منزل تان، می توانید از رنگ های اصلی و گرم بهره بگیرید. همچنین رنگ سفید در کنار رنگ خاکستری می تواند بسیار زیبا باشد.

موارد استفاده از کفپوش خاکستری

استفاده های بسیار زیاد و متنوعی برای کفپوش خاکستری می توان مثال زد. در بسیاری از ادارات دولتی، راهرو ها، پیاده رو ها و باشگاه های ورزشی، رنگ خاکستری را به عنوان رنگ مورد استفاده در کفپوش، انتخاب می کنند. علت این امر، همان سادگی بیش از حد رنگ خاکستری و تناسب آن با موقعیت های مختلف است. رنگ خاکستری این قابلیت را دارد که بسیار بی روح به نظر برسد و برای ایجاد یک دکوراسیون جذاب با این رنگ، باید سلیقه بالایی به خرج دهید و در انتخاب رنگ مکمل، هوشمندانه عمل کنید.

موارد استفاده از کفپوش خاکستری

 

نحوه خرید کفپوش خاکستری از دکورچوب

برای خرید کفپوش خاکستری میتوانید به دو روش اقدام کنید. یکی از طریق مراجعه حضوری به دکورچوب و دیگری، از طریق خرید آنلاین از سایت دکورچوب. همچنین در صورتی که برای انتخاب رنگ مکمل برای دکوراسیون منزل تان به مشاوره نیاز دارید، کارشناسان ما در دکورچوب می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. طیف قیمت کفپوش خاکستری را می توانید در همین صفحه مشاهده کرده یا برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید. هم چنین برای خرید انواع مختلف کفپوش می توانید از صفحه خرید کفپوش دیدن کنید.

پروژه های اجرا شده