پارکت لمینت زرشکی

دسته‌های محصولات
فیلتر بر اساس برند
فیلتر بر اساس کشور سازنده
فیلتر بر اساس مقاومت سایشی
فیلتر بر اساس جنس
فیلتر بر اساس برجستگی
فیلتر بر اساس شیار
فیلتر بر اساس ابعاد
فیلتر بر اساس ضخامت

پارکت لمینت مالتی برند (Multi Brand)

برای قیمت تماس بگیرید
دانلود کاتالوگ: کلیک کنید دریافت کاتالوگ و ارتباط سریع در واتساپ: کلیک کنید

نمایش یک نتیجه

قبل از اینکه با روش خرید پارکت لمینت زرشکی آشنا شوید توضیحی درباره رنگ زرشکی می‌دهیم تا با دید بهتری خریدتان را انجام دهید. رنگ ها در دکوراسیون تاثیر زیادی در روحیه ما دارند و شخصیت ما را منعکس می کنند. رنگ زرشکی که در انگلیسی به آن  CRIMSON گفته می شود نماد قدرت است و در طبیعت به وفور یافت می شود. زرشکی رنگ قرمز تیره است که مقدار کمی آبی در آن پیدا می شود و از ترکیب قرمز و صورتی تیره و یا قرمز و مشکی ایجاد می شود. این رنگ گرم به حساب می آید و در ترکیب با رنگ های سرد باعث ایجاد تعادل در فضا می شود.

زرشکی یک رنگ سلطنتی و لوکس به حساب می آید که باعث ایجاد آرامش در فضا می شود و از افسردگی جلوگیری می کند. پیشنهاد می کنیم در ترکیب رنگ های زرشکی از رنگ هایی که در تضاد با آن هستند استفاده نکنید تا تعادل بصری زیبایی ایجاد کنید. اگر قصد خرید انواع دیگر پارکت لمینت را دارید به صفحه خرید پارکت لمینت مراجعه کنید.

خرید پارکت لمینت زرشکی از دکورچوب

شما می توانید رنگ زرشکی را در المان های مختلف خانه استفاده کنید. اگر به دنبال استفاده از رنگ زرشکی در پارکت لمینت هستید می توانید با مراجعه حضوری به دکور چوب و یا وبسایت این فروشگاه اینترنتی خرید پارکت لمینت زرشکی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام دهید. فروشگاه اینترنتی دکورچوب ارائه دهنده انواع برندهای باکیفیت برای پارکت لمینت زرشکی است. هم چنین شما می توانید قبل از خرید با کارشناسان این شرکت تماس بگیرید و درباره دکوراسیون داخلی محل موردنظرتان مشورت بگیرید.

پروژه های اجرا شده