شرایط همکاری با دکورچوب

کلیه علاقه مندان به همکاری با شرکت دکورچوب می توانند با ارسال کارت ویزیت، عکس از فروشگاه (محل کار) و مشخصات کامل خود در واتساپ شرکت اقدام به ثبت درخواست همکاری کنند. کارشناسان دکورچوب پس از بررسی های لازم درصورتیکه در استان مورد نظر نماینده انحصاری وجود داشته باشد مشخصات شما را به نماینده انحصاری ارجاع می دهند. درصورتیکه استان مورد نظر شما فاقد نماینده انحصاری باشد می توانید به طور مستقیم با دکورچوب در ارتباط باشید.

پس از تأیید صحت اطلاعات ارسالی و گفتگوهای اولیه فایل های PDF محصولات شرکت ارسال می شود تا بتوانید از میان آنها محصولاتی را انتخاب کنید. سپس نمونه فروشگاهی که اغلب با دریافت ودیعه و یا هزینه همراه است برای شما ارسال می شود و از آن پس می توانید از خدمات دکورچوب بهره مند شوید.

• محصولات دکورچوب شامل چه مواردی می شود؟

دکورچوب در زمینه فروش و توزیع انواع کاغذ دیواری، پارکت لمینت، قرنیز و انواع پروفیل و پوستر فعال است.

• چه افرادی شرایط همکاری با دکورچوب را دارند؟

کلیه فروشگاهها و دفاتر فعال در زمینه دکوراسیون داخلی و معماری، نصابان خبره و سایر فعالین معتبر در صنف دکوراسیون داخلی می توانند همکاران بالقوه دکورچوب باشند.

• حمل و نقل برای همکاران چطور انجام می شود؟

1. اگر فروشگاه در تهران و در بورس های اصلی دکوراسیون یعنی سهروردی، آیت الله کاشانی، بنی هاشم و پل چوبی قرار داشته باشد سفارشات به طور رایگان ارسال می شود.
2. اگر فروشگاه در شهر تهران باشد سفارش به همراه کمک هزینه ارسال خواهد شد.
3. در سایر موارد سفارشات با دریافت هزینه متعارف ارسال می شود.

• خدمات دکورچوب برای همکارن شامل چه مواردیست؟

1. محصولاتی که شرکت دکورچوب تأمین آنها را بر عهده دارد به لحاظ کیفیت تضمین شده هستند و ضمن ارائه با قیمت مناسب از موجودی بالایی نیز برخوردار هستند.
2. کلیه محصولات دکورچوب به منظور سهولت در فروش دارای فایل پی دی اف و کاتالوگ و همچنین نمونه های فروشگاهی می باشند.
3. دغدغه اصلی دکورچوب افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان از طریق حفظ کیفیت در محصولات ارائه شده است. از این رو دکورچوب با توجه به سابقه بالا و اعتبار در این صنف کیفیت محصولات ارائه شده را تضمین می کند و از ارائه محصولات بی کیفیت خودداری می کند.
4. محصولات تهیه شده از دکورچوب با بسته بندی استاندارد ارسال می شود و این موضوع باعث می شود در مسافت های طولانی نیز محصولات کاملاً سالم به دست مصرف کننده برسد.
5. کلیه رول ها و بسته های پارکت لمینت مازاد (در صورت سالم بودن بسته بندی) به صورت مرجوعی برای شرکت قابل ارسال است.

برای ارتباط با کارشناسان دکورچوب و ثبت درخواست همکاری خود از یکی از روش های زیر اقدام کنید.

تصویر کارت ویزیت، عکس از فروشگاه (محل
کار) و مشخصات کامل خود را ارسال کنید.

برای دریافت مشاوره و ثبت درخواست همکاری
با کارشناسان دکورچوب تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)