باعث افتخار ماست که شما در این صفحه حضور دارید؛ مشتاقانه منتظر دریافت درخواست‌ها، پیشنهادها و انتقاد‌های شما عزیزان و همراهان دکورچوب هستیم.

اینماد
تماس مستقیم با کارشناس فروش(مهندس بادپا)
۰۹۱۲-۳۸۸۲۳۷۸
تماس با واحد فروش
۰۹۱۰-۵۹۶۵۶۰۱
تلفن های شرکت
۰۲۱-۷۷۱۲۰۲۱۴ | ۰۲۱-۷۷۱۲۰۲۱۵
شماره فکس شرکت

پشتیبان شما

GrandDesignco

اینستاگرام ما

GrandDesignco

تلگرام ما

GrandDesignco

فرم تماس باما

سؤالات متداول

شرکت دکورچوب تمام تلاش خود را می کند تا با کاهش حاشیه شود ضمن حفظ کیفیت خریدی به یاد ماندنی، مطمئن و مقرون به صرفه برای شما رقم بزند.

بله، کارشناسان دکورچوب در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۷ و پنج شنبه از ساعت ۹ تا ۱۴ آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

بیش از ۹۰ درصد کاغذ دیواری های موجود در بازار دارای عرض ۵۳ سانتی متر و طول ۱۰ متر هستند.

چون اغلب کاغذ دیواری های موجود در بازار عرض ۵۳ سانتی متر و طولشان ۱۰ متر است، و ارتفاع دیوارها بین ۲٫۶۰ تا ۳٫۲۰ می باشد. با این احتساب به طور تقریبی به ازای هر ۱٫۵ متر طول دیوار شما یک رول کاغذ دیواری نیاز خواهید داشت.

کاغذ دیواری ها بسته به نوع و جنس خود دارای قابلیت شستشوی متفاوتی هستند. کاغذ دیواری های PVC بالاترین دارای درجه شستشوی بالا و کاغذ دیواری نانوون دارای درجه شستشو متوسط است.

پارکت لمینت های موجود در سایت از باکیفیت ترین اجناس بوده و در برابر آب و رطوبت مقاومت دارند. در صورت خیس شدن پارکت لمینت باید در کمتر از ۲ ساعت سطح را با دستمال خشک کنید.

رنگ قرنیز اغلب یک درجه تیره تر از رنگ کفپوش انتخاب می شود.

پس از انتخاب محصول باید با واحد فروش تماس حاصل نموده و تیم فروش فاکتور را برای شما ارسال خواهند کرد. پس از واریز وجه محصول ارسال خواهد شد.

فرم تماس باما

می‌توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید: