کاغذ دیواری فندقی

دسته‌های محصولات
هیچ محصولی یافت نشد.

کاغذ دیواری فندقی، یک انتخاب همیشگی برای خانه های گرم و دلنشین است. رنگ‌ها در دکوراسیون داخلی، از تاثیر و اهمیت ویژه‌ایی برخوردارند. می‌توان گفت؛ به کارگیری یک رنگ خاص در انتخاب المان‌ها، سبک دکوراسیون را تعیین می‌کند.

به عنوان مثال، در دکوراسیون‌های کلاسیک، چیدمان فصل‌های گرم، دکوراسیون روستیک و سنتی رنگ های تیره به عنوان رنگ اصلی و پایه به کار می‌روند. همچنین، در دکوراسیون های امروزی مثل دکوراسیون مدرن و مینیمال از رنگ های روشن‌تر و پالت های رنگی محدود استفاده می‌شود.

انتخاب یک رنگ خاص به عنوان رنگ پایه‌، برای دیوارها از اصول مهمی است؛ که لازم است در طراحی دکوراسیون داخلی به آن توجه شود. خرید کاغذ دیواری فندقی یکی از مهم‌ترین اقدامات برای چیدمان یک دکوراسیون با استایل گرم، راحت و صمیمی است. در ادامه به انواع این کاغذ دیواری، ویژگی های آن و همچنین قیمت کاغذ دیواری فندقی می‌پردازیم.

معرفی کاغذ دیواری فندقی

اگر به دنبال یک کاغذ دیواری خاص با رنگ خاص برای ایجاد یک فضای صمیمی و دلنشین هستید؛ کاغذ دیواری فندقی می‎تواند احساسی ماندگار را به دکوراسیون شما ببخشد. چرا که، رنگ فندقی به دلیل تناژ گرم خود، حس صمیمیت و آرامش را به فضا القا می کند. این رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب، پذیرایی و نشیمن بسیار مناسب است.

معرفی کاغذ دیواری فندقی

 

به علاوه، این رنگ به راحتی با رنگ های دیگر مانند سفید، کرم، قهوه ای، طوسی و سبز ترکیب می شود. این تنوع رنگی، امکان خرید کاغذ دیواری فندقی را برای استفاده در سبک های مختلف دکوراسیون را فراهم می کند.

بنابراین، این کاغذ دیواری علاوه بر مزایای کاربردی خود همچون پوشاندن عیب و نقص‌ها، قیمت مقرون به صرفه و نصب آسان در ایجاد یک فضای دلخواه نقشی مهم دارد. همچنین، می‌توان از انواع این کاغذ دیواری با طرح های متنوع به ایجاد فضایی مطابق با سلیقه‌ شخصی استفاده کرد. استفاده از کاغذ دیواری با تناژهای گرم قهوه‌ایی همانند فندقی، برای دکوراسیون های مختلف خانه و محیط های کاری می‌تواند مناسب و ایده آل باشد.

انواع کاغذ دیواری فندقی

این مسئله که شما رنگ خاصی را برای خرید و استفاده از یک کاغذ دیواری انتخاب کنید؛ با آشنایی انواع آن انتخاب های بیشتری را به شما خواهد داد. بنابراین، اگر تصمیم خود را برای رنگ کاغذ دیواری گرفته‌اید؛ حال لازم است با انواع آن آشنا شوید. این مسئله به شما کمک می‌کند تا انتخاب‌های خاص و متفاوتی برای دکوراسیون خود در نظر داشته باشید. در ادامه برای خرید کاغذ دیواری فندقی با انواع آن آشنا خواهیم شد.

انواع کاغذ دیواری فندقی

1. طرح های ساده به رنگ فندقی

یکی از محبوب‌ترین انواع کاغذ دیواری، طرح های ساده هستند. این کاغذ دیواری ها، علاوه بر تکمیل دکوراسیون شما یک پس زمینه‌ی زیبا نیز به شما می‌دهند. به عنوان مثال، می‌توانید از این نوع کاغذ دیواری برای ایجاد یک دیوار شاخص در دکوراسیون سالن پذیرایی خود استفاده کنید. این دیوار شاخص می‌تواند پشت تلویزیون، نزدیکی فضای ناهار خوری، و یا بخشی برای استفاده از اکسسوری های شما باشد.

طرح های ساده به رنگ فندقی

2. کاغذ دیواری فندقی طرح دار

از کاغذ دیواری های طرح دار، می‌توان برای ایجاد فضایی پویا و جذاب در دکوراسیون داخلی خود استفاده کرد. انواعی از این کاغذ دیواری با طرح های مختلف وجود دارد که عمق بیشتری به فضای دکوراسیون شما می‌بخشد. به عنوان مثال، استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار به رنگ فندقی، انتخاب جالبی برای دکوراسیون فضاهای بزرگ با متراژ بالا است. این المان با طرح های خود فضا را از یکنواختی نجات داد و با توجه به رنگ تیره‌اش؛ به فضا گرما می‌بخشد.

3. طرح های دارای بافت

یکی از خاص‌ترین انواع کاغذ دیواری، طرح های بافت دار آن هستند. این کاغذ دیواری ها، با بافتی قابل لمس دکوراسیونی زیباتر را ایجاد می‌کنند. به عنوان مثال خرید کاغذ دیواری فندقی با بافت های برجسته، گزینه ایده آل و مناسبی برای استفاده در دکوراسیون های کلاسیک، دکوراسیون های فصل سرد ( دکوراسیون پاییزی و زمستانی) است. همچنین، این کاغذ دیواری با افزودن یک بافت به فضا گرمای بیشتری می‌بخشد.

4. طرح های ترکیبی با رنگ های دیگر

تنوع در انواع کاغذ دیواری، گزینه های بسیاری را رو می‌کند؛ که شما حتی با وجود انتخاب رنگ اصلی در مواجهه با انواع همان رنگ سردرگم می‌شوید. یکی از انواع جذاب کاغذ دیواری، ترکیب رنگ اصلی با سایر رنگ های مکمل و یا مشابه است. به عنوان مثال، در ترکیب های رنگی این کاغذ دیواری می‌توان رنگ های مشابه پالت قهوه‌ای، و رنگ های مکمل مثل سبز و طلایی را مشاهده کرد.

یکی از مزایای خرید کاغذ دیواری فندقی با طرح و ترکیب رنگی، انتخاب این المان بر اساس استایل اصلی دکوراسیون شما است. به عنوان مثال، اگر تصمیم دارید از یک پالت رنگی محدود در دکوراسیون خود استفاده کنید؛ می‎توانید از یک کاغذ دیواری با ترکیب رنگی مشابه استفاده کنید. همچنین، می‌توانید در دکوراسیون های کلاسیک و دکوراسیون هایی که دو رنگ پایه دارند؛ می‎توانید کاغذ دیواری با ترکیب رنگ های مشابه را به کار ببرید.

ویژگی های کاغذ دیواری فندقی

از ویژگی های اصلی کاغذ دیواری ، می‌توان به تناژ گرم، رنگ تیره، طرح های متنوع، جنس، کیفیت، کاربرد و قیمت کاغذ دیواری فندقی اشاره کرد.

طیف رنگی این کاغذ دیواری، به نحوی است که به شما اجازه می‌دهد در دکوراسیون های شخصی منزل و همچنین دکوراسیون داخلی محیط های کاری از آن استفاده کنید. به علاوه، این کاغذ دیواری را می‌توان در انواع مختلفی از سبک های دکوراسیون داخلی به کار برد.

ویژگی های کاغذ دیواری فندقی

وجود طرح های متنوع از یک کاغذ دیواری، به شما گزینه های بیشتری برای رسیدن به یک محیط دلخواه و فضای دلنشین می‌دهد. بنابراین، محدودیتی در انتخاب های شما وجو ندارد.

توجه به سایر ویژگی های ساختاری کاغذ دیواری همچون جنس، کیفیت و قیمت از مهم‎ترین مواردی که است که هنگام خرید کاغذ دیواری فندقی باید به آن توجه کنید. برندهای مختلفی در بازار وجود دارند؛ که انواعی از این کاغذ دیواری با جنس و کیفیت متفاوت را ارائه می‌کنند.

لازم به ذکر است که کاغذ دیواری ها با جنس و کیفیت متفاوت، جلوه بخشی متفاوتی نیز در فضا دارند؛ و اگر به دنبال جلوه بخشی بالا هستید باید از انواع با کیفیت بالای آن استفاده کنید.

خرید کاغذ دیواری فندقی

امروزه، وجود یک مسئله در طراحی دکوراسیون داخلی بیش از هر چیز نمود پیدا کرده؛ آن هم سلیقه شخصی شما است! بنابراین ، سبک دکوراسیون انتخابی شما هرچه که باشد؛ لازم است تمامی عناصر، المان، اکسسوری و الزامات آن بر اساس سلیقه شخصی شما باشد. با این حال، اگر تصمیم به خرید کاغذ دیواری فندقی دارید؛ لازم است تا به برخی نکات توجه کنید.

خرید کاغذ دیواری فندقی

  • به نورپردازی فضا توجه کنید؛ چرا که با وجود نور کم، استفاده از کاغذ دیواری های تیره رنگ می‌تواند جلوه بخشی خوبی نداشته باشد. بنابراین، اگر نور طبیعی فضای شما کم است؛ از روش های مختلف نور پردازی برای ایجاد یک فضای روشن و زیبا کمک بگیرید.
  • از کاغذ دیواری های با طرح های شلوغ برای فضاهای کوچک استفاده نکنید. این طرح‌ها می‌توانند دکوراسیون شما را شلوغ و شلخته کنند.
  • جنس کاغذ دیواری را متناسب با نوع فضا انتخاب کنید؛ در انتخاب جنس کاغذ دیواری لازم است به عوامل محیطی که در فضا وجود دارند توجه کنید. به عنوان مثال اگر نور طبیعی فضای شما زیاد است؛ لازم است از کاغذ دیواری با کیفیت بالا و جنس مقاوم در برابر نور استفاده کنید.
  • قبل از خرید، از کیفیت کاغذ دیواری اطمینان حاصل کنید. برای این کار، لازم است تا کاغذ دیواری را از فروشگاه های مطمئن خریداری کنید. شرکت دکور چوب، یکی از فروشگاه های مطمئن برای خرید کاغذ دیواری فندقی و سایر کالاهای مصرفی در دکوراسیون داخلی است.
  • اگر در نصب کاغذ دیواری تجربه ندارید؛ برای نصب کاغذ دیواری، از نصاب ماهر کمک بگیرید.

قیمت کاغذ دیواری فندقی

قیمت، یکی از معیارهای مهم در خرید است؛ و بی شک در خرید کاغذ دیواری فندقی نیز قیمت نقش تعیین کننده‌ایی دارد. هنگام خرید کاغذ دیواری، حتما به قیمت آن توجه کرده؛ و تناسب قیمت با کیفیت را بسنجید. از طرفی، اگر نیازمند یک کاغذ دیواری با کیفیت بالا برای استفاده طولانی مدت و یا استفاده در محیط‌های پر تردد هستید؛ لازم است تا بودجه خوبی را در نظر بگیرید.

قیمت کاغذ دیواری فندقی

به علاوه، بهتر است تا خرید خود را از فروشگاه های معتبر انجام دهید؛ تا با قیمت های معقولی رو به رو شوید. برای خرید از شرکت دکور چوب و اطلاع از قیمت کاغذ دیواری فندقی، می‎توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. در مجموع، قیمت کاغذ دیواری فندقی، در مقابل با کارایی بالای آن بسیار مقرون به صرفه و متناسب است.

پروژه های اجرا شده